0 oy
302 göst.
önce Diğer kategorisinde (100 puan) tarafından
önce tarafından yeniden gösterildi
Eşimle izne geldik zaten normalde de anlaşamıyoruz çok kavga ediyoruz hep aile kavgalarından benim ailemden resmen nefret ediyor kendi ailesi maddi olarak biraz yardım ediyo da benim ki yardım etmiyo. Bu da bir sebep. Neyse izne gelince ben kardesinde de annesinde de kaldım annem hile gelirken yine sözlü tartışmamız oldu gelme o zaman annemlere zaten sevmiyorsun dedim yukarı çıkmadı cebimdeki paraları istedi aldı gitti .bebeğim yedi aylık bir haftadır annemlerdeyim benim numaramı felan silmiş bir kez olsun çocuğunu sormadı ben de kesinlikle aramadım mesaj atmadim. Ya anlaşamıyoruz boşanmak istiyorum ama ailem istemiyor çünkü maddiyatlari da çok yok ne yapsam bilmiyorum

16 Cevaplar

0 oy
önce (200 puan) tarafından
Kavga da etsek en fazla iki saat çocukları günde 4 5 defa görüntülü arar yani herşeye kusur bulabilirim ama çocuklarla olan bağına bulamam
önce (100 puan) tarafından
Bende ona şaşırdım zaten goya çok seviyordu
-Reklam-
0 oy
önce (5,067 puan) tarafından
Bu evlilik değil ki cnm .  Bende eşimle tartışırm falan ama numara silmek aramammak falan olmaz ki heleki çocuk varsa en fazla görüntülü arasın çocuğunu görsün

Maddiyat konusuna gelince senin annenler size bakmak zorunda değil ki eşin neyin kafasında .. üzgünüm cnm ama Rabbim seni kurtarsın 
0 oy
önce (983 puan) tarafından
Çocuklarına çok düşkün başlığına göre yazayım canım 

İşteyken resim ister evdeyken sürekli ilgilenir öyle hani 

Oğlumla ayrı kızımla oğlum uyuyunca ayrı ilgilenir işten geldim yorgunum demeez hiç 
0 oy
önce (983 puan) tarafından
Maddiyat için aile karşılaştırmak çok çok kötü bir durum onun ailesi tabikdie vermek zorunda ama senin ailen olsa bile içinden gelirse verir yoksa zorunda değil 
0 oy
önce (700 puan) tarafından
Tabii duramaz çocuklar her ikimizinde eşin seni ve bebeğinizi gözünde bitirmiş  böyle bir insanla evli kalıp hem kendine olan saygını kaybedersin hemde çocuğun ileride böyle bir yuvada büyümenin acısını çeker ailen iyise eğer boşan al nafakanı bir işe gir çalış neden böyle beş para etmez insanların kahrını çekiyorsun sen kendine değer vermezsen o luzümsuz insan sana zaten değer vermez
0 oy
önce (3,722 puan) tarafından
Anlasamiyorsunuz böyle böyle ömür geçmez ailem istemiyor demişsin ama bu hayat senin hayatını böyle bir adamla geçirerek kendine yazık edersin insan olsa cebinde ki parayı almak yerine ihtiyacınız var mı eksoginiz var mı diye sorar 
0 oy
önce (57 puan) tarafından
Ne kafada yaşıyor adam yaa. Zaten siz bir ailesiniz ne onun ailesi , nede senin ailen size bakmakla yükümlü eşin size bakmakla yükümlü. Bizimde borç harç var annemlerin durumu kötü, eşimin tarafı bize daha yardımcı oluyor ama asla eşimin ağzından para lafı çıkmamış, kardeşim üni de sırf ailem zorlanıyor diye ordan buradan para bulur ona atıyor, ailemin ne eksiği varsa gidip yapıyor . Aslada lafını yapmıyor . Hatta kendim diyorum , o kdr parayı harcama önce borçlarını öde sonra aile mi düşün. Sonuçta kardeşime bakacak babam var , herkesin herşeyi yaptıracağı birileri vardır . Ama benim ve çocukların senden başka bakacak kimsesi yok.  Herkesin önceliği birlikte yaşadığı ailesi olur . Dışarıya bağlı yaşayıp beklentiye girmek zaten bir adamın gururuna dokunmali . 
0 oy
önce (1,605 puan) tarafından
Aynı maddi konulardan benim eşimde aynı aileme karşı. Ama genelde biz kavga etsek bile kızı sormak için arar, mesaj atar
0 oy
önce (86 puan) tarafından
Numara falan silmek çok garip geliyor. Eşiniz ve siz kaç yaşındasınız? Biz evlenmeden önce bile numara silip engelleme gibi şeyler yapmadık hiç.

Çocuğunu görmek istememesi de şimdiden nasıl bir baba olduğunu göstermiş. Çok da bir şey beklememek gerek... 
0 oy
önce (122 puan) tarafından
Canım bir insan evladı olmadan görmeden yasayamazbyaano nasıl bir insan ben bir ay oldu ailemin yanına tatile geleli hergun kaç kere arar görüntülü falan oğlunu görür sever bende ararım hatta benim oğlum 5 i doldurup 6 ya giriyor aylık olarak oğlum anneni bırak gel falan der çocuğa burnunda tütüyor resmen gelin özledim nerden gönderdim der her zaman 
0 oy
önce (6,678 puan) tarafından
Ailen nasıl istemiyor görmüyor mu yaptıklarını? Sen anlatmıyor musun? Net bir şekilde boşanmak istediğini belirtmiyor musun? Yani sorun sadece maddiyatsa zaten annen çocuğuna bakar sende çalışırsin. Arkadaşlarim hep 4 aylık veya 6 aylık olunca işe başladılar. 
önce (100 puan) tarafından
Anlatıyorum farkındalar ama bosanmami istemiyorlar çok değişik bir ailem vat
önce (6,678 puan) tarafından
Öyle bacım kimse kimseyi düşünmez kendilerini düşünürler. Sen kendini düşün boşan böyle bir insanın yanına gitme sürünsün yalvarsin baktın düzelmeye çalışıyor devam edersin ama böyle olmaz. Biraz insan olması lazım.
0 oy
önce (1,344 puan) tarafından
Valla canm 7aylik bir bebrk senden butun parayi aliyor.bu bebrk mama iciyorsa nasil temin ediceksn bezi osu busu yani bunu dusunmemesi gervekten cok garip.ya seni sındrmaya calisiyor yada ailene verirsn diye aldi butun parayi ama nerden tutsan serefszlik.bir baba nasil bunu yapabiliyor aramiyor sormuyor ve bebegnn senin ekonomik ozgurlugunde elinden aliyor.yani seni gectimde bebegini bile umursamiyor.ben olsam dönmem yol yakinken vazgecrim.ailemle guzelce konusur bosanma davasi acarim cocugima bakmalarini rica ederm ve bi ise girerim.hem onlara yardm eder hem bebegime bakarim.yqnlis anlama canm ama bole bi adamdan ne baba olur ne koca.burdaki insanlarin esim covuklrini hergun arar sorar cevaplarinada senin icin gider daha cok uzulursn.yanj ailenle hic konustnmu bu yaotginj anlattnmj anlattysan ailen nasil bi tepki verdi yani bunlarda onemli seyler.bosan demek tabi disardan kolay canm ama herkez icn kolay olmayabiliyor malesef.allah yardimcn olsn.rabbim seni bebegnden esirgemesin yoksa o adamin elinde heba olur o yavrum
0 oy
önce (343 puan) tarafından
Var var böyleleri var arofe günü akıl fikir versin bolelerine
0 oy
önce (1,025 puan) tarafından
Bızım tartısmsmız enfazlabısaat sürüyor geçen bayram annemlere gıtmeden önce tartıstık yolda gıderken tekrar barıstık benle küsken bıle oğlunu sureklı sorar
0 oy
önce (1,108 puan) tarafından
Çocuguna baksınlar sende gir işe çalış bu kadar basit o zaman ailenin durumu yok diye boşanmayacakmısın hem ailene hem çocuklarına katkın olur bende boşanmıştım annem çocuguma baktı ben çalıştım hem onlara destek oldum hemde kızıma 
0 oy
önce (163 puan) tarafından
Biz tartisinca yine konusuyoruz aramiz bozuk olsada ve her oglen 1 saat molasi var is yerinde yiyo kizimi gormek icin o bir sati eve gekip evde geciriyo kizimizla oynuyup ilgilenip gidiyo annemlere gidincede goruntulu arar gorur kizimizi 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 499 göst.
9 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 354 göst.
8 Ekim 2023 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,724 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 719 göst.
7 Ekim 2022 Aile kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 151 göst.