0 oy
1,089 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,463 puan) tarafından
Kızlar dün akşam 7 buçuk gibidir Hamza kardeşleriyle oyun oynuyurdu bi anda çığlık atti koştum baktım sag el serce parmak kanıyor ama öyle böyle değil peçete bastırdım baktım parmak tırnak kökünden kopmuş sadecee ucunda kalmış evde bi bağırıs ağlayış hemen aldım durak yakın bize durağa taksi ye koştum taksi yoktu iki sokak ötede kaynım oturuyo koşa koşa oraya gittim şansa onlarında araba o an yoktu neyseki yoldan bi taksi geçti kaynım durdurdu ben kaynım kaynimin kızı şehir hastanesine gittik orda el cerrahi yokmuş bakmadilar bizi ege üniversitesine gönderdiler oraya gittim şükür doktor vardi parmağı yerine diktiler ama artık o parmakta tırnak cikamicak ciksada şekil bozukluğu olacak dedi ve malesef parmak ucu ölmüş olabilir hissetmeyebilir ömür boyu şuan ayağımda sallıyorum aciyo diye ağlıyo dua edin çabuk toparlansin içim acıyor onu öyle görünce 

41 Cevaplar

0 oy
(2,463 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kızlar Allah razı olsun hepiniz merak etmişsiniz yazmışsınız tek tek cevap veremicem kusuruma bakmayın söyle anlatim  Hamza ablası ve abisiyle oynuyordu ablası 12 abisiyle 10 yaşında öyle küçük değiller bende salonda oturuyordum bi anda çığlık sesi geldi koştum düştü falan sandım önce ablası eli kanıyor diyince panik oldum çığlık attım eline tampon yaparken sordum ne oldu diye abisi kapıya sıkıştı dedi kapı pencereler acıktı ya cereyan yaptı yada abisi onu farketmedi kapıyı sert kapatırken elini sıkıştırdı fena sıkıştı parmak kopmak üzereydi aklıma o an hiç ambulans gelmedi kendimi dışarı nasıl attım durağa kaynımlara nasıl gittim hala tam hatırlamıyorum kafamda aynı anda bi milyon şey geçiyordu şuan parmak dikişli pazartesi poliklinik kontrolü var inşallah dikişler tutmuştur yerinde hiç durmuyor kac defa sargı bezini açtı sayamadim bile son olarak şunu söylim lütfen cocuklarimizi sosyal medyada vatsapta paylaşmayalim önceki gün eşimle ikimizde vatsapta paylaştı gecesi sabaha kadar anlamsız bir şekilde agladi huzursuzlandi dün akşamda parmağı sıkıştı gerçekten göze geliyorlar paylasmayin inşallah Buda bana ders olur da dahada paylaşmam 
(6,888 puan) tarafından
Ahhh abla ya ck geçmiş olsun Rabbım şifasını versin inşallah tutmuştur dikisleri
(5,538 puan) tarafından
Geçmiş olsun abla bende nazara mı geldi diyecektim vatsaptan gördüm paylaşımından sonra oldu :(
(2,463 puan) tarafından
Aynnen Sibel ayni gün esimde paylaşmisti o gece sabaha kadar huysuzlandi ağladı sonrada böyle oldu
(5,538 puan) tarafından
Yazık ya içim gitti. Şuan nasıl peki
(2,463 puan) tarafından
İyi şükür sargisiyla çok uğraşıyor
-Reklam-
0 oy
(1,377 puan) tarafından
Ah canim gecmiş olsun 
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun ya inşallah acısıda hemen geçer rvlatlarımız Allah'a emanet buna da şükür edelim
0 oy
(7,991 puan) tarafından
Geçmiş olsun nasıl oldu peki 
0 oy
(1,555 puan) tarafından
Ayy Allah'ım sen koru çok geçmiş olsun nasıl bir korku yaşamıssınızdır tahmin bile edemiyorum Allah'ım tez zamanda şifasını versin Hamza'nın ❤
0 oy
(9,386 puan) tarafından

Çok geçmiş olsun içim gitti:'(

Allahım şifa versin çabucak geçer acısı inşallah :(

0 oy
(4,823 puan) tarafından
Kuzummmm çok geçmiş olsun yaaa :( hiç enseyi karartmayın gayet normal bir şekilde de çıkabilir tırnak yani. Nereye kıstırmış?
0 oy
(3,341 puan) tarafından
Ay çok geçmiş olsun ya nasıl yapıyorlar kaşla göz arasında böyle şeyleri anlayamıyorum. Kıyamam ama üzülme toparlanır inşallah kısa sürede. 
0 oy
(1,425 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canım benim inşallah his kaybı olmaz. Rabbim beterinden korusun canım benim
0 oy
(7,903 puan) tarafından
Ah canimmm cok geçmiş olsun yavrum nasıl korkmustur 
0 oy
(16,334 puan) tarafından

image

ben 4 yaşındayken benim de orta parmağımın tırnaktan itibaren kopmuştu. Beni komşu yetiştirdi hastayene. Parmağımın etrafına full dikiş atılmıştı tırnak çıktı şükür ki ama böyle ***** çıkıyor. Parmağımın ucunu da hissediyorum. Doktor bana yine aynı parmağı bir yere sıkıştırıp tırnağı düşürürsem bir daha tırnak çıkmaz demişti. 
0 oy
(18,303 puan) tarafından
Bacım ya çok geçmiş olsun çokkk
0 oy
(2,029 puan) tarafından
benm oglumda parmaklari tirnak yerinden ezilmisti ve kopmstu ay okurken ayni seyleri tekrar yasadim sanki cok kotu o hastaneye varma çabası oglum 1 bucuk yasindaydi su an 2 bucuk yasinda tirnagi cikmaz dediler bide bizimki 2 parmakti ama cok sukur tirnagi cikti ama iki parmağı ucu digerine gore daha sisve buyuk birde denildigi gibi sekil bozuklugu kaldi tirnagida normal diger tirnaklar gibi deil farkli birz ama çok sukurki en azidan kurtarildi parmaklari
0 oy
(1,214 puan) tarafından

Çok geçmiş olsun nasıl kopmuş canım ya ne kesti yada ezdi :(((((

0 oy
(7,478 puan) tarafından
Ay çok geçmiş olsun cnm 
0 oy
(8,142 puan) tarafından
Offff be çok geçmiş olsun nasıl olmuş çok üzüldüm ya yarım benim
0 oy
(1,999 puan) tarafından

Ahhh Çok geçmiş olsun canım Rabbım acil şifalar versin nasil oldu :(

0 oy
(1,338 puan) tarafından
Oyyy kurban olurum ben ona yaa tüh 

Çok geçmiş olsun canım buna şükür daha kötüsü olmamış ama iyi olmamış tabi vay kuzum vay yaa 

İçim parçalandı suan valla 
0 oy
(4,631 puan) tarafından
ay off cok gecmis olsun rabbm beterinden korusun
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Ay çok kötü ya çok geçmiş olsun içim gitti valla 

Nasıl olmuş öyle ☹️

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 496 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu