0 oy
88 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (104 puan) tarafından
Kbbye gittim iç kulak vertigosu dedi vitaminlerimle düştü büyük  ihtimal ayakta duramıyorum.ne iyi gelir doktor ilaç vermişti emzirdigim için kullanamadım biraktiramiyorum.cok ağlıyor başım döndüğü için ilgilenmiyorum. Emziriyorum mecburen

6 Cevaplar

0 oy
(4,369 puan) tarafından
Onun egzersizleri var cnm mutlaka yap. Ayrıca kafeinden uzak dur cıkolata kahve tüketme. Kayınvalıdem atlattı öyle 
(104 puan) tarafından
Nasılsın bir egzersiz doktoru hiç beğenmedim ya hiçbir bilgi vermedi iç kulak vertigosu dedi emziriyorsun ilaçta yazamam dedi 2 hafta çekiyorum olmazsa tekrar başka bir doktora gideceğim
(4,369 puan) tarafından
Youtube a bak cnm ordan güzel anlatıyorlar. Sakız çiğnemek iyi geliyormuş. Çok yorulmayacaksin anı hareket yapmayacaksın birde yastığın yüksek olacak. Kaynanam özele gitti Dr anlatmış orada. Yatagin (baza) ucuna gelip başını sarkitiyordu 15 saniye fln bı kulağına dönüyordu sonra diğerine. Sen yinede arastır geçmez yoksa agirlasir ıyıce. Sıkıntı stres yapma kesinlikle
(104 puan) tarafından
Sıkıntı stres yapmamam mümkün değil şu sırlar stresli benim için zor bir süreçten geçiyorum.dua edin Rabbım hayırlısıyla bugünleri anlatmayı nasip etsin
-Reklam-
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Bir yerde okumuştum nohut suyu diyordu bendede var çok iyi bilirim annemdede ablamda da var notropil onun. İlacı ben kullanmıyorum çok tutmuyor diye ama annem hergun içer yoksa başı tutar
0 oy
(238 puan) tarafından
Çok eğilmemeye çalış canım doktor bana düz yürü hepdemisti 
0 oy
(747 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Annem yaşadı 2 aydır neler çekti. Doktor vertigo manevrası yapti. Aslan pençesi ve çoban çantası otu çok iyi geliyor. Bol sakız çiğnemek. Yüksek yastık kullanmak. Çok fazla eğilip kalmayacaksın ve stres yasak. 
0 oy
(161 puan) tarafından
Ben hamileyken oldum rabbim dusmanimin başına vermesin :( çok üzüldüm geçmiş olsun canım ben 3 gün su bile icememistim .mide bulantin varsa lansor kullanabilirsin baş dönmesi içinde egzersizleri sürekli yapman gerekiyor 
0 oy
önce (3,641 puan) tarafından
bol bol sakız  çiğne  kulak kristalari yerine gelir

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 38 göst.
14 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busra y (938 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 239 göst.
9 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Can_annesi_ (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 79 göst.
0 oy
4 cevap 110 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Kubra_87 (467 puan) tarafından soruldu

385,931 soru

11,537,642 cevap

35,209 kullanıcı

...