0 oy
1,681 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Kızlar bziim hem dini hem resmi nikahimiz vardı düğünede 3 Ay vardı  ki hamile olduğumu öğrendim aslında eşimle bir kerelik deneme isteğimizle kendimizi tutamadık ve kızlık zarı patladı kanamam olunca korktum ve geri çekildik zaten adetten çıkalı da  3  Gün  falan olmuştu  banyo yaptim eşimle aramada böyle baiey olunca da hamile kalmam diye düşündüm ve ikimizde bilmediğimiz için ertesi gün hapı almadık sonra bakitk ki hamileyim e düğün gününü erkene al şu bu derken aileleri ikna etmek derken benim ailem sıkıntı cikardi ne bu acele diye zor ikna ettim düğün yapmadı kayinpeder eşimde sıradan bı şekilde düğün bişeyler ayarladi evlendik ama gelin görün ki bn baba evinden köye gittim kaynanam da saat 8 de yatağı demz mj  hadi girin odaya çarşafı verin diye bn kabul etmesemde anlarlar diye eşim kabul etti kaynanam öz değil bu arada üvey eşimde kolunu biraz kesti çarşaf a sürdü verdik o gece ama doğum da herşey ortaya cikti  erken doğum diye yediremedik kimseye geçen görümcem benle kavga etti saçma sapan bişey için bana sen zaten bakire değildin ki dedi kendini abime yamadin dedi evet nişanlı iken eşimle birliktelik oldu ama yemin ederim ki bakireydim kaynanam da millete o bakire değilmiş dedi çok zoruma gitti keske önlem alsaydım diye... ama eşim bn biliyorum önemli olan benim dedi ...şuan kızım 5 yaşında çok şükür görümcem hala bekâr bazen diyorum ki inslalah aynısını yaşarsın da iftira atmak neymiş görürsün  linçleyemeyin kim başına ne gekir bilemez 

49 Cevaplar

+5 oy
(14,920 puan) tarafından
Kocan olacak adam herkesi susturamadi mi. Bişeyler yaşanmış ve ikiniz istemişsiniz ama cezasını sadece sana kesmişler. Kocan ailesinin karşisina geçip seni savunmaliydi. 
(1 puan) tarafından
İşte öz olsa söyledik yardımcı olurud belki ama üvey olunca kendince ayıp aradılar
(14,920 puan) tarafından
Bunun özlükle üveylikle alakası yok canım. Kocan ben gördüm çarsafta kanı sizin bakmanıza gerek yok bizim özelimize bile dese yeterdi. Madem üvey senin yatak odandan kanlı carşaf isteyecek hadsizliği nasil yapıyor. Bu devirde böyle şeyler nerde yaşaniyor merak ediyorum.
(1 puan) tarafından
Bnde eşime bunu söyledim ama yapamadı neden anlamadım zaten köyde kalmadım şehire taşındık 4 gün sonra kız ne yatak odası yer yatağı kurdu bide kapı önünde bekledi bizi
(5,206 puan) tarafından
linclenecek kiai kocan. ne akla hizmet yani bu devirde. 37 aene once babannem anneminkine bakmak istemis de babam kapattirtmis cenelerini. ki ozaman konu komsu es doa cagirilip ceyiz gibi gosterilirmis carsaf
-Reklam-
+5 oy
(6,587 puan) tarafından
Nikahınız varmış zaten evliymişsiniz. Ama yani o kapıda çarşaf bekleyen kaynananın ağzına o çarşafı tıkar kolundan tutar atardım herhalde. Ne münasebet canım sizin başınızı bekliyor. hadi sen diyemedin eşinde mi çekil git şurdan demedi ? 
(1 puan) tarafından
Eşim de kabul etmedi ama kaynanam bu bir adet eltime aynısını yapmışlar eltim de kaynanamın arkasında durdu eltim kaynanam ve görümcem basketi yaptı eşimde zaten mecbur kabile etti kolunu kesti bide kadın sabah tüm komşulara gösterdi çarşafı hepsi neysede namusa iftira atmak çok günah mı yani çok zoruma gidiyor yıllar geçmiş olsada
(6,587 puan) tarafından
Ne adeti ay başlarım öyle adete bildiğin saygısızlık bu. Bacım senin ağzın dilin yok mu bi höd de yani müsaade etme seninle böyle konuşmalarına.
(1 puan) tarafından
Şuan konuşmuyorum zaten ne ölüsüne ne dirisine
+2 oy
(19 puan) tarafından
Öncelikle kızlık zarı diye bişey yoktur kocanın ailesi tam bir geri kafa bidr çarşaf istemiş benden hiç kan gelmedi o nolucak bendemi bakire değildim aman canım hiç umursama takılcak insan değil bunlar
(1 puan) tarafından
Peki gelen kanama nedir bizde böyle bı kaç damla kan geldi 2  gün sürdü
(16,170 puan) tarafından
Her insanda olmuyor canm kişiden kişiye değişiyor kızlık zarı hiç olmayan insanlar sa var ama işte cahil insanlar yani kaynanan gibiler anlamaz
(19 puan) tarafından
Canım daha once hic iliskiye girmediginden dolayı bazı insanların kanama oluyor ben kanamadıgı icin merak edip doktora gittiğimde çok geniş olduğunu zarar göremeyeceğini söylemişti demek ki seninki hassasmış.
(5,206 puan) tarafından
yav kizlik zari varda kaynananin kizlik zatin yerindemi. yoksa yirtildimi. kizmiydin kadinmiydin diye kapide beklemeye  ne . ben esinin yerinde olsam bi sandalyey koyayim izle yanimizda derdim anneme . istersen bile yapalim sakamisin sen derdim. esinin daha onlari evden cikmalari lazim gencleri rahat brakalim diye. konu komsu bulup bi iki gecelik kalirdilar insan olsalarmis. kizlik zati kanamayan da olur yani illa kan sart degil kani yec yaptiklari abes. dagdan inme gibi o ne ole. insan olan siz rahat edin deyip evi size brakir birak baska oda acmayi hitak kapida beklemeyi evden gtmeleri lazim
+2 oy
(3,555 puan) tarafından
Kocan kız kardeşine bir şey diyip susturamadi mi 
(3,555 puan) tarafından
Hangi yüzyılda yaşıyoruz canım nerenin adetiymiş bunlar nerelisiniz siz çok merak ettim
(1 puan) tarafından
Bn Mardin eşim Kars
(3,555 puan) tarafından
Aşırı saçma ya kaldı mı böyle geri kafalı düşünceli insanlar halen okudukça şok geçiriyorum bazen buradaki postları
(8,046 puan) tarafından
Benim esimde karsli ama benim.esim böyle şeylere çok karşı bizde bir çarşaf sarmıştık  sonra laf arasında soruldu bende yıkadım dedim  niye falan eşime söyledim kıyameti kaldırdı bence olay este bitiyor
(1 puan) tarafından
Biz düğüne aceleye getirdik ya bunlar zaten anladı ellerine koz geçti hani bunu dile dillendirmek istediler
+2 oy
(4,089 puan) tarafından
Pardon da yanında eş diye taşıdığın kişi sana boşver diyeceğine ailesini sustursun önce. Sinir olurum böyle korkak erkeklere..
+2 oy
tarafından
Esin o kaynananin ağzına patlatamamis mi iki tane ne demek o bakire değil zaten diye millete yaymak öyle yada böyle olan olmuş senin namusunu milletin ağzına nasıl sakız eder o insan müsveddesi kaynanan hem kaç sene geçmiş bu konular niye hala aciliyor
+2 oy
tarafından
Evlenmeden cinsellik yaşamak/ yaşamamak bir tercih. Neden yargılayalım. Ancak kontrol yöntemlerini bilip, gebe kalmasaydın daha iyi olurdu tabi. Çünkü seni mecbur bilmişler.
(1 puan) tarafından
İşte yaşım dan ötürü bilmiyordum korunma yöntemlerini o zamanlar daha 19 yaşındaydım
+2 oy
tarafından
Esin biliyor sonuçta boşver 
+2 oy
(209 puan) tarafından
Yeşilçam mi bu ne geri kafalilik ya sen de 3 ay bekleyemedin mi kizim denemesi mi olur bunun. Kocan anasıyla kardesinin cenesini neden kapatmıyor doğruyu söyleyip
(1 puan) tarafından
Kadın üvey annesi öz değil ki bize de yardımcı olsun üvey diye zaten eline koz geçmiş oldu
(209 puan) tarafından
Yabancı bile olsa kocanin dogruyu soyleyip cenelerini kapamasi lazim sen tek basina yapmadin sonucta onunda sorumlulugunda bu
+2 oy
(4,275 puan) tarafından
Böyle aileleri nerden buluyorsunuz böyle aileleri olan kocaları nerden buluyorsunuz hadi buldunuz diyelim ben senin geri kafalı ailenle bir araya gelmek istemiyorum benim düşünce yapıma hayat görüşüme ters diyemiyormusunuz bakire veya değisin kimene bu seni ve eşini ilgilendirir senin özelini tüm köy duymak zorunda değil senin özelini konuşturan adamdan koca olmaz böyle beş para etmeyen adamlara kendinizi teslim etmeyin işte hemen akıllı olun sonu böyle hüsran oluyor 
(556 puan) tarafından
Hakikaten nasıl ağızlarını açmıyorlar hıcbırseye ben burda okurken hayret ediyorum benim basıma gelseydi boyle bir olay o carsafı sokardım Bı yerlerine
(4,275 puan) tarafından
Çünkü tek idealleri evlilik sevgiyi aşkı da cinsellik sanan kızlar  yetiştiriyorlar kitap okuma yok araştırma ruhu sıfır korunma yöntemini bile bilmeyen ama cinselliği çok iyi bilen bir kitle  nasıl ağzını açacak açsa ne diyecek
+1 oy
(1,840 puan) tarafından
Vllh kusura bakmayın ama sizde iyi bişey yapmamissiniz
(1 puan) tarafından
İnanır mısın  doğum yaptığım ne bı fotoğraf paylaştım ne de biseyden haz aldım dışarı bile çıkmadım insanlar bunun karnı ne çabuk çıktı demesin diye büyük sehirde yaşıyoruz ama tanıdık vardı eşimin ailesinden
(1,840 puan) tarafından
Şimdi bu hanfendi böyle bişey yaptı ve herkese  erken doğum yaptı diye kendini savunacagini sanmış ama kimse inanmamış haliyle ki haklı olarak yarık bu çocuk tam büyüyecek yine etrafındakiler kadına yaptığı muameleyi ona da yapacak çocuğa... Bence bunları düşünmek lzmdi çoğu evli çift birçok yöntemle korunduğu halde hamile kalmış şunun şurası kaç ay bence böyle bir muameleyi haketmemek için sabredebilirdi
(786 puan) tarafından
Saçma sapan işler yaa kimse kendisinin ne boklar yediğine bakmıyo ama milletin üstünden ayırmıyolar gözlerini
(1,840 puan) tarafından
Vllh öyle ya da böyle onlar eğer düğün falan yapmış evlerine gitmiş olan bir çift olsaydı cekinerekten çocuk yapmamak için hemen tedbir almazdı o da kendimce biliyor ki yrn biseyler diyecekler ona tabi gelecekte ailesi için mutlu bir yaşam için kimsenin ağzına laf vermemeyi düşünecekti
(786 puan) tarafından
Milletin ağzı torba değil maalesef büzemiyosun. Haziranın başında satürasyon düşüklüğü sebebiyle hastaneye yatırıldım, etraftaki bazı çenesi düşükler kanser olmuş diye yaymışlar. Kanser bak kanser. Satürasyon düşüklüğü ne kanser ne? Bazıları kötü niyetlidir bunu kabullenmek gerekiyo
+1 oy
(9,677 puan) tarafından
Bacım şimdi bunu niye anlattın? Herşey olmuş bitmiş çocuğun büyümüş herkes Kendi yaptığından utansin
(1 puan) tarafından
Görümcemin dediği hem zoruma gitti hem de o süreçte ailem hiçbir şekilde destek olmadı ben düğünümün erken olmasını istediği halde sürekli zorluk çıkardılar eğer ki hemen kabul etselerdi 3 aylık değil de bir aylık hamile olmuş olacaktım ne olurdu ileride birilerimizin çocuğu da böyle olursa hiç her şekilde arkalarında olalım diye anlattım
+1 oy
(121,115 puan) tarafından
kizin varmis beddua etme ama insan yasattigini yasamadan ölmez unutma
(1 puan) tarafından
Her türlü hakarete sustum ama konu namusum olunca kendime yediremiyorum ne yapayım
(121,115 puan) tarafından
sen unutsanda yaradan unutmaz allaha havale et ama beddua etme sana doner cocuguna doner en huzeli allaha haval ettim de gec
+1 oy
tarafından
Bizimde aileye gelen bir gelin 6 aylık hamileydi 1 yıllık dedikodu çıktı aileye olan olmuş artık yapacak bir şey yok kocan biliyorsa tamamdır 
+1 oy
(1,791 puan) tarafından
Şimdi olayın üzerinden 5 sene geçmiş buraya üye olup neden geçmiş gitmiş bir konuyu buraya yazdınız ki seneler geçmiş yani üye olur olmaz hemen bu soruyu sormanız bana saçma geldi açıkçası 
(1 puan) tarafından
Canım benim burada başka bir hesabım var tanınan hesap oradan yazmak istemedim onun için buradan bugün hesap açıp yazdım ve ikinci sebep de olur da ileride birilerimizin çocuğu da böyle olursa her şekilde arkasında durun diye çünkü benim ailem arkamda durmadı
(334 puan) tarafından
Sormak için bu hesabı açtığı belli olmuyor mu sencee
(1,791 puan) tarafından
İşte 5 sene sonra niye gelip bu soruyu soruyor onu sordum bende?
(334 puan) tarafından
Bence empati herkesin becerebileveği birşey değil ben öyle görüyorum... Elin başına gelince böyle der insan kendi başına ya da kızının başına gelse namusuna hakaret edilince sağlıklı bir kafayla başını yastığa koyup uyuyabilir miydin 5 yıl üstelik erkek tarafıyla hala iyi olmadıkları ortada, ben sanmıyorum....
0 oy
(16,170 puan) tarafından
Evlenmişsinjz hatta cocuk büyümüş artık açılmaması gereken konular bunlar ama işte çevredekiler insan olmayınca zor yani ne diyim esinin bilmesi yeterli 
0 oy
(862 puan) tarafından
Kime ne takılma kimadigin yaşamadan ölmezmiş kimse
0 oy
(2,543 puan) tarafından
Sacma sacma adetler kocan bu carsaf olayina neden karsi cikmadi  katimla benim aramda size ne diyemedi
0 oy
(620 puan) tarafından
 simdi durupdururken niye bunu dusunuyorsun ki? gecmis gitmis kocan da senin ne oldugunu biliyor. gprumcen bakire degildin dedi diye ne oldu yani bosver kucuk meseleleri buyutme
(1 puan) tarafından
Sizce birinin namusu hakkında konuşmak küçük mesele mi evet nişanlı iken yapmamam lazımdı ama olmuş bitmişti bunu demesini yediremiyorum kendime
(620 puan) tarafından
bu kadar takilacak bir mesele olsa eşin kendine yediremeyip olay cikarirdi. o yuzden evet kucuk ve gecis gitmis bir mesele
0 oy
(231 puan) tarafından
Zaten din nikah kıyıldı evli oldunuz o günden beri niye eşin sustu onu anlamadım zaten kendin dedin kan geldi 

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 3,299 göst.
26 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,289 göst.
29 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
+1 oy
53 cevap 417 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde bebisbirisi (131 puan) tarafından soruldu