0 oy
129 göst.
Aile kategorisinde (2,098 puan) tarafından
tarafından yeniden etikenlendirildi
Beni babannem ve dedem büyüttü, her istediği olan bir çocuktum ama bence anne babanın yerini kimse tutamıyor. Annem babamda 4 çocuktan sonra boşandı, annem 3 kardeşimle yaşamaya devam etti. Evlenirken babam 1 lira harcamadı, hâlâ da evime 1 tabak almışlığı yok. Çevreme bakıyorum herkesin kız kardeşleri, ailesi hep yanında ama benim telefonum 10 gün kapalı olsa ailemin haberi olmaz. Geçen sene görümcem evlendi, kız kardeşimi yalvar yakar 1 gün zor getirdim kızıma ben kuafördeyken baksın diye. Kına çıkışı hemen eve gitti, çünkü sabahına arkadaşlarımla buluşmam lazım diyerek. Babam ilçede çalışıyor ama her haftasonu gelir, ama bir kere evime gelmez. 1 senedir evim ayrı toplam 5 kere geldi, bunların ikisi bayramdı zaten. Annem çalışıyor, çalışmadığı zaman da pek ben umrunda olmam zaten. Eşimde bunları bildiği için, benim ailemi devamlı arayıp merak etmeme kızıyor. Onlar seni umursamıyor sen neden umursuyorsun diye. Kızım tek çocuk bazen benim gibi yalnız kalmasın diye kardeşi olmasını çok istiyorum. O kadar yalnızım ki, güya 2 tane kız kardeşim var ama ben aramadan onlar aramazlar. İnstagramdan reels atarım ona bile günler sonra dönerler. Bunları sadece yazmak istedim, yoksa kafayı yiyecektim

3 Cevaplar

+1 oy
(332 puan) tarafından
Babanen deden seni sevgiyle buyuttuyse hiç dert etme canım anne baba yanında büyüsün belkide daha kötü olacaktı ben sansisizim ama ben anne baba yanında buyuyen sansizlardanim çocukluk yok silik hatırlamak bile istemiyorum hakaret şiddet sevgisizlik arakas ortamında özellikle döverdi annem arkadaşlarımın yanibda sen kendini erkeklere mi begendiriyosun diye dövdüğünü hatırlıyorum 10 yaşındayım en fazla ev işi kardes bakma 1.siniftam orta sona kadar da zorbalık yaşadım aile sevmeuyince çevre hiç sevmez hala aynı bebegimle hasta olmuştuk annem iyilesirsiniz dedi 1 gün kalsam surat aşar çok gitmiyorum bende arkadaşlarımın annelerine çok özeniyorum annesinin yanında 1 ay kalacak şimdi benim arakdasim dinleniyor orda
(1,199 puan) tarafından
Ya sanki bunları ben yazdım annemiz birebir aynı kaderimizde bende hep babamla annemden şiddet gördüm kardeşime baktım büyüttüm ve bende aileme kalmaya bir gün gitsem ailem sürat asiyo aramiyorlar merak etmiyorlar çok koyuyo insana maalesef bende çok özeniyorum ailesiyle vakit geçirenlere geçen gün dondurma yemeye gittik eşimle koskocaman bir masa kadınla kocası aileleriyle gelmişler o kadar mutlulardi ki çok özenerek izledim ve o gün hep onlar gözümün önüne geldi
-Reklam-
0 oy
(916 puan) tarafından
Kız bende kardeşte yok kafan rahat takma boşver. Sana nasıl davraniliyorsa sende öyle davran 
(2,098 puan) tarafından
Ya öyle olmuyor işte, insan bir sohbet edecek birini istiyor
(916 puan) tarafından
Hiç aramıyorum valla
0 oy
(731 puan) tarafından
Anne ve kardeş tarafından çok şanslıyım Rabb'im yokluklarini  göstermesin ama babamı  en son  kinamda gördüm daha da görmedim 4yil olacak evleneli ne aradı ne sordu nede evime geldi bnde aramadım  annemle ayrilar yıllardır görüşmüyorlar 

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 271 göst.
22 Ocak 2022 Aile kategorisinde ❣️Oğluşunun meleği❣️ (701 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 343 göst.
14 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 984 göst.
1 Mart 2020 Aile kategorisinde Damlasafis (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 112 göst.

398,133 soru

11,906,507 cevap

36,034 kullanıcı

...