+1 oy
1,200 göst.
Aile kategorisinde (219 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ağabeyimm ve yengem .....

Fake hesaptan yengeme arkadaşının eşi yazdi 

Napiyosun falan filan kim olduğunu bilmiyorlar tabi önce  ağbeyim de kim oldugunu oğrenmek için yengemin ağzindan yaziyor..   ve öğreniyorlar en yakin arkadaşınin eşi .....

Yazışmalar 

Cık göreyim seni 

Nasilsin napiyosun

Düğüne gel orda göreyim yanina geleyim gibi yazmiş pislik 

Sonra tabi yengem arkadaşina demis kiz eve gitmis evi yikmis dökmüş almiş annesine gitmiş 

Arkadaşinin eşi de sen acikladin gibisinden yalanci şahit tutmuş şahitte yatip kalktiklarini demiş ağabeyimeee :( perişan haldeyiz şmdi o yalanci şahit geliyor abime diyor ki ben pişmanim öyle birsey yok sadece arkadaşmi korudum diyor 

Ağabdyim kesinlikle istemiyorum pazartesi boşanmaya vercem 2 tane kiz çocuklari var yengem ağliyor çok ağbeyim de hakli çok şeyler demişler o pislik de kaçip gitmiş buralardan 

Kizin biri bende :( :(:(  çok kötü bi durum  abimm hakili dedmm cünkü şahitler tutmuşlar onayliyor yatti kalkti onla diyor    .. sonradan ben yalan soyledim diyor yalanci şahit

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yıllar önce Buna benzer bişey. BEnimde başıma geldi hemde eşimin kuzeniydi pislik eşimde o kuzenini severdi çok.bana yazdı bu

Bigün mesaj,çok guzrlsin çok güzel guluyosun. NE olur cevap yaz konuş filan Allah'tan telefonum eşimde değildi .direk sildim.cocuklarimin bokunu ağzına koyarım dedim köpek bidaha yazarsan eşime söylerim küfür ettim.sonra kardeşime soyledim oda yazdı.daha ogundur bugundur ses yok...
-Reklam-
0 oy
(1,786 puan) tarafından
O yalancı şahidin hakkı ölümdür bor kadına hele evli bir kadına iftira atmak nedir Allah hepsinin belasını versin nasıl insanlar ya abin hiç mi inanmıyor eşine onca yılın hiç mi hatri yok valla bu devirde arkadaş da gerekli değil helede evli olan arkadaş hiç gerekli değil yazık olmuş 
0 oy
(551 puan) tarafından
Yengenin yerine olsam bosarim donuna kadarda alırım DNA yapıp kızı çıkarsa ki kadın abine neler yapar bide abim haklı yazmışsın neresi haklı kanıt var mi elindede haklı. Kadın bu boku yese gelip biri bana yazıyor der mi hiç..
0 oy
tarafından
düzenlendi
Yengen suçsuz gibi. Rabbim abine doğruyu yapmayı nasip etsin ama belli ki senin abinde kalın kafalı hani kötü bir şey yoksa bile lafı oldu diye yapıyordur bunu. Namusuna laf geldi diye bosuyordur. Umarım pazartesiye kadar aklı başına gelir yuvasına bir şey olmaz kadına çok üzüldüm ya Allah yardımcısı olsun:(
0 oy
(8,402 puan) tarafından
Yengeme çok üzüldüm ya abin kendisi konuştu adamla niye sahite inaniyo ki başını mi beklemis abin haklı değil xanim kusura bakma 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 696 göst.
4 Kasım 2022 Diğer kategorisinde gulistaN18 (2,188 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 177 göst.
9 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 436 göst.
0 oy
42 cevap 1,019 göst.
18 Nisan 2021 Diğer kategorisinde medvey (1,250 puan) tarafından soruldu