0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde (91 puan) tarafından
7 yıllık evliyim 2 kızım var hamileyim bı kızım daha olucak severek evlendim 18 yaşında şuan 25 yaşındayım eşimin  konuştuğu biri var çalıştığı şirkette baya samimi konuşuyorlar  ve bu kız daha önce eşimle sevgiliymis yemeğe felan çıkmışlar. Gece uyku tutmadı telefona baktım geçen gün yine konuşmuşlar sabah eşimle tartıştık ama bı işe yaradığını sanmiyorum kızın numarası  bende var bende hamilelikten önce çalışıyordum arayıp ağzıma geleni sayasim var ama 3 çocuk babası olan senin kocan derse  ben bekarım diyecektir   boşan demeyin lütfen  şuan boşanıp 3 kız çocuğuna bakacak gücüm yok biraz büyük olsalar emin olun bende hiç durmam ondan nefret ediyorum artık hamilelikten soğudum kızımın bı suçu yok oda kazara oldu  diğer kızım geçen komsumun oğlu var onunla ekmek almayw gitti yolda bizim kızımız ol demis tamam olurum zaten babam hiç iyi bir baba değil demiş günlerdir bu beni yiyip bitiriyor 

5 Cevaplar

0 oy
(7,761 puan) tarafından
git iş yerinde rezil et
(91 puan) tarafından
Onlar ilde çalışıyor biz ilçede  sadece telefonla wp bide işyerinin sayfası var orası ile bağlantı koruyorlar ama bende numarası var arayıp konuşsam mi
(91 puan) tarafından
25 yaşındayım konuştuğu kız 36 yaşında acaba ne buluyor düşüncesi daha mı güzel dahami iyi bilmiyorum
(7,761 puan) tarafından
yani dedim de hamilesin çok dikkatli ol, bebeğine de zarar gelmesin. ya da önce kayıtlarını topla bir daha görürsem iş yerini basacam de. ailesinden birine söylesen kulağını bükecek birileri var mı?
(91 puan) tarafından
Eşimin ailesi beni istemedi ben onun ailesi ile görüşmüyorum kızın ailesi kim bilmiyorum
(7,761 puan) tarafından
o zaman kesinlikle söyleme
-Reklam-
0 oy
(5,130 puan) tarafından
Yapacağın şey telefonunu falan karıştırmamak. Ve haklısın yani 3 çocuk babası olan eşin. O kızlık bir durum yok. Önüne bakacaksın. 2-3 farklı korunma yöntemiyle birlikte korunacaksın
(91 puan) tarafından
Bu doğum da tüpleri baglayacak doktorum
Zaten beni durduranda bu  eşimim umrunda değilken onun neden umrunda olsun
0 oy
(15,187 puan) tarafından
Boşanmayi düşünmuyorsn peşine düşme canm konuşsan ne olacakki arsız kadın esin benim peşimden geliyor diyecek Allah ikisininde belasını versin hamilesin senin ahın onlardan elbetteki çıkar 
(91 puan) tarafından
Benimde msj yazıp 3 kızı var demiyorsun kızlarımın ahi seni bırakmasın yazasim var bugün kızımin doğum günü var sabah 6 da uyandı onu kötü hussettirmemek için hazırlık yapıyor ama ne yaptığımı bilmiyorum kafam hiv susmuyor
0 oy
(150 puan) tarafından
Durumun çok zor 2 çocuk ve hamilelik şunu yap diyemem ama Allah bildiği gibi yapsın eşini

Bir insanın gözü dışarda ise neden evlenir anlamış değilim 

Rabbim kahır etsin o adamı 
(91 puan) tarafından
bende anlamış değilim birde ben suvluymusum gibi davranıyor  çok yorgunum bugün kızımın doğum günü var ona belli etmemek için haxirlik yapıyorum ivim kan ağlıyor
0 oy
(8,106 puan) tarafından
Üzüldüm hakkında hayırlısı olsun keşke çift korunmalar deneseydin 2. Çocuktan sonra mesela spiral+doğum kontrol hapı gibi. Diyecek bişey bulamıyorum ne desem boş. 
(91 puan) tarafından
Doğum kotrol kollaniyordum bide oda korunuyordu  rwbbim böyle nasip etti diyorum ama onlara kötü hayat yaşatmak istemiyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 166 göst.
27 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Kar tanesi 2 (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 402 göst.
25 Haziran 2023 Aile kategorisinde Expertmom (510 puan) tarafından soruldu
+1 oy
32 cevap 892 göst.
0 oy
5 cevap 174 göst.
1 Temmuz 2022 Aile kategorisinde szr (20 puan) tarafından soruldu