0 oy
391 göst.
Aile kategorisinde (499 puan) tarafından
Kızlar eşim askerde ve geçen gün aradım "aradığınız kişi başka aramada " diye bildirim geldi saat sabahın 6 si heralde ben uyanık olmam zannediyordu neyse aradı eşim kimden konusuyordun dedim kimseyle dedi ısrarla kimseyle konuşmadığını söylüyor ama kimseyle konusmasa sizce başka aramada diye görülür mü ben hayatta kimseye güvenemiyorum eşime bile böyle konularda 

Acaba yeni bir hat çıkartıp eski sevgilisinin adıyla mesaj atsammi yani kafam karışık bir işler çevirdiğini hissediyorum siz olsaydiniz ne yapardınız lütfen bana yardımcı olun

17 Cevaplar

0 oy
(2,623 puan) tarafından
Kadinlar hisseder diyorum başka da bir şey demiyorum
(499 puan) tarafından
Kesinlikle haklısın içimde değişik şeyler var ama hep inkar kimseyle konusmuyordun falan filan tamam arkadaşımla konuşuyordum annemle babamla konuşuyordum de ısrarla yalan söylüyor buda beni suphelendiriyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eski sevgilisini niye karıştırıyorsun belki başkası bisey var 
(499 puan) tarafından
Mesela başka birşey olsa bile beni gözden cikardiysa inada yazar eşimi tanıyorum az çok
tarafından
Seni gözden çıkarsa gider boşanır erkekler evliyken rahat yapıyorlar bu işi karisi öğrenince salya sümük ağlarlar sonra pişmanım diye yani demem o ki eski sevgilisini karıştırma sabahın 6sinde kimse arkadaşıyla konuşmaz
(499 puan) tarafından
Peki ne yapmalıyım aklıma eski sevgilisi geldi sadece
tarafından
Bacım eski sevgilide olabilir olmayada bilir sen sor kavga çıkar gerekirse mesajı göster meşguldü de yani kadin his ediyorsa doğrudur
0 oy
tarafından
Yeni hatibkimin adına çıkaracaksın isimsiz hat al olmazsa ve diyelim eşin düştü planın işledi sonra neyapacn
(499 puan) tarafından
Kendi adıma çıkartacak eşim düşerse hiç belli etmeyecek mahkeme için birşeyler toplayacam çünkü bu suphelenme eşimden soğumama bile neden oldu
tarafından
Ya eşinde hattın kimin adına olduğunu arastirsa tline cip at
0 oy
(862 puan) tarafından
Çocugun varmı? Varsa seni aldatsa bile ayrılmayı göze alabilicekmisin yapabilicekmisin? Ona gore dusun arastir yakala kanitla yol ver yada susup kendi halinde birakacaksin 
(499 puan) tarafından
Evet bir kızım var eğer yakalarsam bosanacagim çocuğuma şimdikinden daha güzel bir hayat sunabilecegime eminim
(862 puan) tarafından
Ozaman hakkında herseyin hayirlisi olur insallah..
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Peki ya suan eski sevgilisi dedigin kişiyle görüşüyorsa senin başka hattan eski sevgilisi olarak ona yazman sacma olmaz mi direk ortaya çıkar yaptığın oyun
(499 puan) tarafından
Off haklısın ya peki ne yapmalıyım çünkü eşim dayımın oğlu o kızla beraberken de görüyordum onları ve aşık gibiydiler sen olsan ne yapardin
(1,135 puan) tarafından
Suan uzaktayken eşin ne yapabilirsin ki.. yerinde olsam gelene kadar bir sey belli etmezdim gelince de telefonunu kurcalardim ki bunu yapmayi hic sevmem ve doğru bulmam normalde ama şüpheleniyorum hissediyorum bir seyler yaptığını diyorsun
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Birincisi com saçma bjr şey diyelim yaptın eşin cevap attı o zaman ne yapacaksın güven eksikliği var anlıyorum ama adam asker zaten aşırı bir özgürlüğü yok bence rahat bırak psikolojisi de iyi değildir böyle yapman senden uzaklaşmasına neden olur  eşim diyorsun almışsın senjn zaten bir de seni sevmiş seni almış eski sevgilisine değer verse onu alirdi demek ki sen onun gözünde daha üstünsun ama bu tarz kıskançlıklar yaparsan kendini eşinin gözünde degersizlestirirsin
(1,763 puan) tarafından
Beraber olmuslarsa eşin çok iğrenç biri bunu sana anlatmış demek ki kizjn mesajina cevap vermesinden emjn çünkü belki de vermezse bunu eşine demekle tehdit ediyor
(499 puan) tarafından
Eşim anlatmadı ama eşimle akrabayiz akrabadan birisine anlatmış oda bana dedi
(1,763 puan) tarafından
Ama eşinin aklına sokma aldatan adam zaten bir gün açık verir açığı sen arama emin ol bir gün öyle bir şey varsa öğrenirsin sen normal davran
(1,763 puan) tarafından
Eşinle neden evlendin merak ettim görücü usulü mu
(499 puan) tarafından
Yok eşimle birbirimizi çok sevdik benim ailem hep karşı çıktı ve kaçarak evlendik
0 oy
(497 puan) tarafından

Baskasiyla görüşmese asistan öyle demez. Eğer ısrarla da kimseyle diyorsa arkasına düş. Illa eski sevgilisi olacak diye bir kanun yok. Eğer kadının içine kurt düştüyse o his doğru çıkıyor genelde. Bende güvenmem böyle bisey yaşadığımda ona hiç sormam eve gelir aradığım saati not alırım telefonundan bakarım tanıdiksa umursamam değilse özelden arayıp adam sesi duyunca rahatlarım :D

(499 puan) tarafından
Dokümanları sildiremez demi
(497 puan) tarafından
Sildiremez.
(499 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ❤️
(497 puan) tarafından
Rica ederim inşallah sadece kuruntudur öyle devresiyle filan konuşmuştur
(499 puan) tarafından
İnşallah canım ama pek öyle olduğunu sanmıyorum
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Hadi telefonunda sıkıntı varsa ve kimseyle konuşmuyorsa gerçekten de 

Mesela benim eşimin çalıştığı yerde telefon çekmiyo kendim de gittiğim için çok eminim ama bazen meşgul çalıyo bi dk sonra kapalı çalıyo hemen başkası var dicek kadar güvensiz misin 
(1,538 puan) tarafından
Önceden kırdı ise güvenini bu kadar tepki vermen normal
(499 puan) tarafından
Evet önceden telefonda bir kila konuştu yanımda o kız kimdi dedim hayır kız değil erkek dedi ama sesi kadın sesiydi sonra itiraf etti kızarsın diye yalan söyledim diye
(1,538 puan) tarafından
Baya genişmiş eşin o zaman bide yanında konuşmuş olayın peşini bırakma öyleyse çocuk var mı bari
(499 puan) tarafından
Evet bir kızımız var
(1,538 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun umarım sen yanılıyorsundur da eşin ihanet etmiyordur
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Eski sevgili kel alaka 
(499 puan) tarafından
Aklıma birtek o geldi
0 oy
tarafından
Bir şey olduğunda kadın hiseder noktaa
(499 puan) tarafından
Evet haklısın eşime de hiç güvenmiyorum
tarafından
Zaten eşine güvenen de ne bileyim erkeklere güvenilir mi ya eşimi görsen böyle engeli gibi saf ***** gibi birisi ama yaptıkları var ya
0 oy
(13,161 puan) tarafından
Ne zaman geri gelecek. Ben konunun peşini bırakmazdım ama eski sevgili hikayesi çok saçma ulasabilirsen arama dökümlerine hak 
(499 puan) tarafından
Eşim 3 ay sonra gelecek eski sevgilisine çok takintiliydi biz evlenmeden önce eşim akrabam olduğu için çok iyi tanıyorum
0 oy
(181 puan) tarafından
Canim Vodafone de interneti kullandigim saatler aramalar hep belli oluyor kacta kac dakika falan eger yanımda uygulasi falan varsa gece bak o saate hangi numarayla kac dakika konusmus diye
0 oy
(7,054 puan) tarafından
Askerden erkekler böyle şeyler yapiyolar canım olabilir bende yaşadım 
(499 puan) tarafından
O askere gitti diye ben neden yapmıyorum namusumla şerefimle onu bekliyorum oda bana böyle bir terbiyesizliği yaparsa sonucu çok kötü olur
(7,054 puan) tarafından
Affet demedim zaten bende affetmedim emin ol ona göre karar ver
0 oy
(48,703 puan) tarafından
eski sevgilisi ne alaka
0 oy
(13,887 puan) tarafından
E  devletini biliyorsan gir bak bakalım başka hatları varmi 
(499 puan) tarafından
Baktım sadece 1 hattı var o hattından yapıyor ne yapiyorsa
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Konusma dokumlerini cikartmasini iste yoksa biter bu is de. Kimse sabahin korunde ne anasi babasi ne kardesi ne arkadasiyla konusur konusmaya saat kacta basladilar acaba? O saatte kimle konusuyosan ona s.tir ol git diyceksin resti cekeceksin yoksa da etekleri tutussun biraz 
0 oy
tarafından
Eski sevgilisi gibi mesaj atıp deneyeyim dediğin adam kocan . Keşke bunu evlenmeden yapıp öyle evlenseydin ya bacım 

İlgili sorular

+1 oy
32 cevap 874 göst.
0 oy
5 cevap 165 göst.
1 Temmuz 2022 Aile kategorisinde szr (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 352 göst.
+1 oy
11 cevap 259 göst.
13 Kasım 2021 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu

380,328 soru