0 oy
379 göst.
Aile kategorisinde (391 puan) tarafından

Kızlar İstanbul a tatile gidicez .Kaynanam 3 cü katta oturuyor görümcem de İstanbul'dan annesine geldi.Esim anahtarı onlara bıraktı çok sinirlendim dedim yarın gidiyorsun anahtarı getiriyorsun yoksa ben gidip alicam.Ş.eref.siz beni dinlemiyor yengesini dinliyor.yalandan dedi ben anahtarı size birakmicam yengesi de diyo Alla Alla nasıl birakmiyacaksin mecbur bırakacaksın eşim de bıraktı çok sinirliyim:(kaynanama tonlarca misafir geliyor her gün.

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yengene ne sen niye yengesiyle konusmadin niye haddini bildirmedin ? . İlk benim kaynata da diyordu birşey olur diye yedik anahtar verin diye ben vermedim.
(391 puan) tarafından
Yenge de benim dayı kızı ben eşime dedim ben yokken kimse özel alanıma giremez zaten ağzıma sıçmadiklari kalmış 20 gün sonra eşim dönecek o zaman sorun olmaz dedim ona pislik dinlemedi beni
-Reklam-
0 oy
(10,510 puan) tarafından
Bizimkilerde de anahtar var hep ben sorun etmiyorum benden habersiz girip çıkmazlar çünkü. Ama sen sanırım gireceklerini düşünüyorsun 
(391 puan) tarafından
Canim bak onlara saçımı süpürge etmişim.bir şey yapacaklarından da değil ben yokken girmelerini istemiyorum.
(10,510 puan) tarafından
Gireceklerini düşünüyorsun yani. Benim bildiğim acil durumlar için verilir anahtar. Acil bişey olmasa neden girsinler
(391 puan) tarafından
Girerler dusuncesizler.acil değil ihtiyaç olan şeyleri alırlar bugün gorumcemin kızı iki dkkka aşağı indi vantilatöru kırdı
(10,510 puan) tarafından
Al anahtarı canım aklın kalacağına. Bide yengene sinir oldum vereceğim varsa da vermem ona neymiş
(3,107 puan) tarafından
Bu arkadaş ben 5 yildir anahtarim kaynanamda vardir  ne kayinpeder ne kaynanam nede kaynim bikez girmezler 100 yılda dursa aklimda kalmaz
0 oy
(2,530 puan) tarafından
Tatil bana zehir olacağına hiç gitmezdim daha iyi .çünkü aklım hep evde olacak ve o tatilden bı b.ok Anlamazdım
(2,530 puan) tarafından
:))) yengesi daha baskın gibi kız
(391 puan) tarafından
Dayımın kızı ilk gelinleri.sabah olsun hele nasıl aldiriyorum o anahtarı
(2,530 puan) tarafından
Dayının kızı yengenmi oldu himmmm:))aldır tabi olmaz öyle sey.evlendiniz diye aileler donumuzun rengini de mi bilsin
(391 puan) tarafından
Evet ben sonradan gelmeyim.valla ona da az kaldı yaparlar
(2,530 puan) tarafından
Öncesi sonrası yok.ceki düzen ver kendine şöyle bir silkelen o ev senin namahremin kimse giremez .dik başlı gelini sever insanoglu kurnaz tilki ol :*
0 oy
(1,840 puan) tarafından
Biz esimin babannesinjn evinde oturuyoruz.tasindgmda anahtar verdi ama yedek anahtr oldgunu bilmiyordm.biyere gidip geliyorm ev bana degisik geliyor esyalarim eksiliyor sok oluyorm noluyor falan diye.sonradan ogrendm yedek anahtr varmis.duyunca bi sinirlendim ama oyle boyle degil.ses etmedim ama kizdgmi anladjlar bidaha evime girmedi.ama sonra bigun annemdeyim esimin kuzeni aradi iste dedi yogurt bitmisti senden aldim diye.ben bir cildirdm anlatamam hemen eve gittim verdm veristrdm siz ne hakla benm evime girip benm esyalarjmk alip bana sormazsnz dedim.bide dolabimi aciyorsnz dedim.belkj ben kendjme yetecek kadr aldim baska param yok dedim.agzlarna ettim bi nevi aldim anahtari.esimede dedim buna musade ediceksen eger bunu normal karsilicaksan bosan benle evlen onlarla dedim.bunu dedim diye bile suclandm ama durusumu bozmadm esimjnde agzina si.ctm.simdjde esim diyorkj ne salakmisjm onlada bukadr deger veriyormsm huzurmu bozuyormusum diye ah ah yavrum al anahtrni asla taviz verme esin alamzsq sen al.almazsan gitmiyorm sana by by de
0 oy
(986 puan) tarafından
Güvenmiyorsanız anahtarı geri alın bence. 
0 oy
(19,272 puan) tarafından
Sen niye cevap vermiyosun bişey demiyosun yengeye bak yengeye 
0 oy
(8,680 puan) tarafından
anahtarı değiştir bugün
0 oy
tarafından
Yani bizim anahtar hem kaynımda hem kayınpederimde hemde kaynanamda var. Acil bir durum olur diye . Asla da evime habersiz izinsiz girmezler. Girseler bile bir yerleri karıştırmazlar . Eğer ki evine girip karıştıracaklarsa ya anahtarı al ellerinden yada kapının kilidini kendin değiştir 
0 oy
(28,275 puan) tarafından

Pardon da yengeye ne o neye burnunu sokuyor istersem bırakmam yani hayırdır .saçma sapan.

Guvenmedigim insana çöp bırakmam 

0 oy
(1,532 puan) tarafından
Odaların anahtarı yokmu hepsini kilitle o anahtarları sen al yanına 

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 235 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Alyamr01 (18 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 318 göst.
17 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy