0 oy
570 göst.
Diğer kategorisinde (297 puan) tarafından
Kızlar günaydın bi kızım olucak nasip olursa eşim ölen kayınvalidemin adını koymak istiyor ben hiç istemiyorum ama ek isim koysam da yanına söylenmeyecek onuda biliyorum 2. Bi isim koymak istemiyorum zaten sevmiyorum iki isim siz koyar mıydınız bilmiyorum ya benimde hakkım değil mi? Bi taraftan isim içinde tartışarak hamileliğimi zehir etmek istemiyorum sizin düşünceniz neler napardınız siz olsaydınız? 

41 Cevaplar

0 oy
(4,519 puan) tarafından
Ben begebmıyorum o ismi sırf annesının adı dıye de koymazdım banane onun annesının adından. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaynana kayinpeder adı koymak asla izin vermem 
0 oy
(1,648 puan) tarafından
Eşler isim konusunda anlayışlı olmalı bence sen hiç istemiyorsan bunu eşine tatlı bir dille söyle direk istemiyorum diye onu kırma eşinde isim koyma hakkı var çünkü Hatice nur Hatice betül Hatice kübra gibi isimler olabilir yada sen kendin ne isim kolyardın düşün iki ismi birden olsun 
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Ben koymazdım kendime değil ona zehir ederdim böyle bir şeyi direttiği için
0 oy
tarafından
Hatice ismi güzel beğeniyorum ben . Görümcem kızına Hz. Hatice annemize niyet ederek Hatice Miray ismini koydu . Çok tatlı akıllı ağır başlı bir kız Sende koyacaksan Hz. Hatice Annemize niyet ederk koy bence 
0 oy
(2,451 puan) tarafından
Birincisi Hatice ismi çok güzel.ikincisi zaten ölmüş kadın burda kaynananın gönlü değil kocanın gönlü olucak. Hatice nn yanına çok isim uyar bence . Benim çocuklarım hepsi çift isimli ve hep 2 ismiyle hitap ederiz nasıl alışırsa öyle gider 
0 oy
(2,543 puan) tarafından
Sonucta kadin olmus gitmis yanj hem sadece kaynananin adi die dusunme hz hatice validemiz var o gibi dusun ben koyardim
0 oy
(1,598 puan) tarafından
Koymazdim :)
0 oy
(2,795 puan) tarafından
Zor durum onun da evladi annesinin hatirasini bi sekikde yasatmak istemesini aslnda anlayabiliyorm ama sizinde agir bir isim oldugu icin yahut farkli jsim dusundgunuz icin koymak istemediginizi cok iyi anliyorum 

Cift isim kullnamktan baska care yok gbi
0 oy
(49,867 puan) tarafından
tamam dini yönden guzel olabilir ama güzel isim degil 
0 oy
(6,547 puan) tarafından
Koyardım tabi ki yanına bı isimle Hatice Kübra olabilir 
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Kaynanam ve annemin adı Hatice eşim 2. Kızıma koyalım dedi istemesemde koyduk asla 2. İsmini soylemiyo herkes Hatice diyo artık 
0 oy
(369 puan) tarafından
Koy canım haticeyi kullanmassin benim kızımda kaynanamin ismi Saliha nehir herkez nehir der Hatice sena Hatice nisa hatice buglem çok isim var ya hiç üzülme hamilegini kendine harap etme Hatice Nur buda çok güzel 
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Hatice Beril de guzel olabilir kendi haticeyi demode bulursa modern olani kullanir.
0 oy
tarafından
Koymam. Hatta 9 ay karnımda taşıyıp, doğuracağım, ömür boyu ona bakacağım bebeğime bu dayatma yapılsa, saygısızlık olarak görürüm. Senin annenin adını koyun bakalım, eşin ne diyecek :) Komik olmayın, kendinizi bu kadar ezdirmeyin.
(297 puan) tarafından
Ben annemle görüşmüyorum
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Teyzemin kızı olcak ismini Hatice koycam dedi daha dün hatta Hatice hüma dedi bizde dedim tek isim koy bari dedim bakalım ne koyarsa artık :)
0 oy
(52 puan) tarafından
Hatice ismi güzel bir isim ama kaynananın adı diye değil de Hz Hatice niyeti ile koy yoksa kaynanana çeker :)))

Yeğenimin ismi de Hatice Kübra
0 oy
(4,851 puan) tarafından
Kuzenimin kızının adı Hatice berra. Ben Hatice ismini seviyorum 
0 oy
(1,715 puan) tarafından
Ben koymam. 
0 oy
(2,026 puan) tarafından
Baktım çok huzursuzluk çıkıyor koyardim

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 326 göst.
21 Ekim 2023 Diğer kategorisinde kubra38 (125 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 508 göst.
27 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Prensesiminannesi (663 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 538 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Elif34 (297 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 913 göst.
21 Eylül 2022 Aile kategorisinde hanimeli (560 puan) tarafından soruldu

397,726 soru

11,895,179 cevap

36,018 kullanıcı

...