0 oy
365 göst.
Diğer kategorisinde (1,235 puan) tarafından

Ayy kızlar sizin kocalar da böyle mi lazım olur diye bozulan her şeyi kiler odasına stok ediyor ya ölmüş bu umudu kes diyorum yok :D 

Kiler odamdan bozuk TV , süpürge , fırın ve kettle ve bı sürü koli  ve su şişeleri  vardı:D bugün hepsi çöp oldu çok şükür :D

Her girdiğim de cinnet geçiriyordum :D dedim yeter dile gelip imdat diye bağıracak bu oda artık ve evim küçük  kiraciyim adam küçük balkonu kiler yapmis yatak döşek orda kuru bakliyat dolabım var oda orda birde yetmez gibi kocam da bozulan her şeyi oraya sokuyordu en son bugün cinnet geçirdim ne var ne yok hepsi çöp :D

Sizin kocalarda böyle mi kızlar bı şey ölüp bozulunca onu illa sokup bı yerlere saklar mi yoksa çöpe mi atar :D

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

Direk çöp :D nefret ediyorum kalabalıktan , bozulan şeyi önemli birşeyse bir kaç hafta bekletir sonra çöpe boylar 

(1,235 puan) tarafından
Bende nefret ediyorum ya sorma :D adam ne bulursa sokuyordu oraya delirdim en sonunda :D yakcam bu odayı dedim ne var ne yok attık bugün bide diyor bunlar ne arıyor burda dedim acaba kim saklamış bunları buraya:D sanki stok yapan benim :D
-Reklam-
0 oy
(1,303 puan) tarafından

Eşim değil de babam öyle:D

(1,235 puan) tarafından
Babam da oyleydi kızardım hep şimdi koca da öyle :D bide diyor kim doldurmuş bunları buraya :D
(1,303 puan) tarafından
Pohaahaha hurdacı deseydin ☺️
(1,235 puan) tarafından
:D dedim şimdi hak verdin mi bana dünya pislik varmış içerde ödüm kopuyordu biri yanlışlıkla girecek de kinayacak diye ameliyat olacam gelen giden olur kinar bak beni bahsnesiyle attim hepsini:D
(1,303 puan) tarafından
Oh iyi olmuş ☺️ geçmiş olsun sanada inşallah ameliyatın da güzel geçer ♥️
(1,235 puan) tarafından
Sağol canım inşallah ♥️ miyomdan olacağım çok korkuyorum :(
(1,303 puan) tarafından
Bendede vardı canım hamilelik sürecimde öğrendim şimdi ne durumda bilmiyorum hiç
(1,235 puan) tarafından
Benim de aynı işte ilk hamilelikte öğrendim büyümüyor sabıt kalıyordu çocuk düşünüyoruz olmuyor geçen ağrım falan çok oldu bı gittim büyümüş kesin ameliyat dedi doktor
(1,303 puan) tarafından
Anladım canım inşallah ameliyattan sonra en kısa zamanda da hayırlı haberlerle gelirsin ☺️♥️
(1,235 puan) tarafından
İnşaallah canım benim ♥️
0 oy
(16,687 puan) tarafından

Eşim değil de babam böyle. Babam bozulan şeyleri atmaz elbet bir gün kendi olmasa bile içindeki malzemeler lazım olur diyerek atmaz. Sonra gerçekten bir gün lazım olur söker içindeki önemli şeyleri kullanır kalanı çöp :D

(1,235 puan) tarafından
Hahah:D babam da öyle erkek kardeşim de öyle aha koca da öyle :D valla 2 yıldır duruyorlar hiç de lazım olmadılar dedim en son ya at yada ateşe vercem :D hurdacı ya verecek yarin elektronikleri :D
(16,687 puan) tarafından
Hadi bakalım gözün aydın:D
(1,235 puan) tarafından
Çok şükür:D
0 oy
(14,478 puan) tarafından
13 sene oldu evleneli.

Bekarken giydiği kovboy botları bile duruyo.

13 senedir fermuarini dahi yaptırmadı ama elime alınca kıyamet kopuyo atma giycem diye.

Vurup kırdığı televizyon hala duruyor.

İlk evlenirken aldığımız ve bozulan televizyon duruyo.

Evlenirken alınan ve bozulan elektrik süpürgesi dahi duruyo.

Atmaz atamaz o.

O atamaz.

Evlenirken alınan eşyaların faturası dahi duruyo.

O atamaz.

Artırmaz.
(1,235 puan) tarafından
Anam seninki benden betermis :D kız sen kaç yaşındasın 13 sene oldu demişsin ya
(14,478 puan) tarafından
29 kuzum..
O atamaz,o atsa sanki canı çıkacak.
(1,235 puan) tarafından
Aa benden 1 yaş büyüksün masaAllah ♥️ evet erkekler atmaz atamaz:D
0 oy
(2,816 puan) tarafından
Ay yok. Hiç olmicak zamanda aklına geliyor birde soruyor. Birkaç defa attim. Aman yarabbi 1 hafta trip. Şimdi çöp getirse cebinde ellemem.
(1,235 puan) tarafından
Hahah :D evet sormaz sormaz ne zaman attin o zaman şeytan dürtmus gibi aklına gelir :D
0 oy
(8,189 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Benim eşim hurda topluuo boş odaya bende bir gün Cinet geciricem bugün Zor tutdum kendimi 
(1,235 puan) tarafından
:D geçir de at valla üstümden yük kalkti
0 oy
(1,660 puan) tarafından
Benim kocamda biriktirir. Ben o evde yokken atıyorum. 
(1,235 puan) tarafından
Ben de öyle yaptım bi kaç kere de seytanlj gibi aklına geldi:D
0 oy
(4,491 puan) tarafından
Ayy modası gecmıs, içinw giremediği bir sürü kıyafeti var ve atmıyoe benımki de. Henuz bıs2ymız bozulmadı ama. Aa bozuk tv mız ve eskı süpürgemız vwr su an hatrladım O_o ama onları ben de atamam :))) 
(1,235 puan) tarafından
Niye atmazsin kız valla attım :D
0 oy
(8,831 puan) tarafından
Bende eşimde anında postalariz 
(1,235 puan) tarafından
Benim ki saklıyor ya deli oldum en sonunda ameliyat olcam gelen giden bahanesiyle attim valla :D
0 oy
(4,610 puan) tarafından
Benim esimde her yeri ayiklar gereksizleri atar bekletmez :) 
(1,235 puan) tarafından
Ahh benimki atmaz :D

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 915 göst.
9 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 200 göst.
23 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 3mhnads (2,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 432 göst.
0 oy
7 cevap 305 göst.
24 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Tuğçe ALATAŞ (662 puan) tarafından soruldu

395,505 soru

11,831,290 cevap

35,902 kullanıcı

...