+1 oy
1,188 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (35 puan) tarafından

İyi geceler herkese

Yaşım 25 7 yıllık evliyim 
Eşimi bildiğim bileli çok sinirli napacam bilmiyorum ailem uzakta yok gibiler.. 
Bugün gezdik biraz her neyse arabanın sol kısmı asagaya bakıyor yani park ediyordu bende inmem gerekiyordu park ettigi yer biraz dar olduğu için .. kapıyı hiç tutmadan kendisi kapandı yani sol taraf alcaktaydi arabanın o yüzden kendisi kapandı .. anam anam anam adam kalktı ayağa adam dediğim eşim sinirden kapıları kiracakti öyle bı vuruyorki anlatamam arabaya sinir krizi geçiriyor .. her neyse biraz alışveriş yapmıştık .. 5 litre bidonu başka arabaya sıkıca fırlattı benim ödüm kopuyo  tabikide.. sen çok şimardin sana bagirmiyorum ya simariyorsun diyor bana sana hiç bagirmicakmiyim.ben diyor .. neyaptimki şimdi ben diyor.. delircem .. sürekli böyle ben bu adamla kavga bilene edemiyorum.. sürekli iyi niyetli olmam lazım dört dörtlük olmam lazım boşanmak istiyorum kaç yıldır karşı çıkıyor bosiyamazsin beni diyor cocukda yok .. benim psikolojim alt üst .. benim durumum riskli kan pıhtılaşmam var 7 yıldır tedavi altindayim doktorum stresten uzak dur diyor bana felç geçirmem durumum var .. sonra haşimato tiroid rahatsızlığım var .. saçlarım çok dökülüyor kendimi çökmüş gibi hissediyorum napcam ben Allah rızası için fikir verin bana :(

25 Cevaplar

+9 oy
tarafından
Eğer boşanmak istese idin çoktan bosanirdin. Neyi bekliyorsun ? Üremeyi mi? Bu adama çocuk yaptıktan sonra mi bosanacaksin? 
(5,260 puan) tarafından
Ruh hastası bunun eşi. Dava açsa bu adam ruh hastası can güvenliğim yok dese zaten direk uzaklaştırma çıkartırlar. Herifi de hastaneye yatırırlar. Manyaklık yani başka birşey değil.
(35 puan) tarafından
Bunu yapardım ama onun babasinda tüfek vs var beni bilene vurur rahat bırakmazlar :( korkuyorum herşeyden nerden evlendim bununla başından beri sıkıntı yasıyorum,7 yıldır ömrümden ömür gitti
(5,260 puan) tarafından
Yavrum babasına da şikayetçi ol. Silah bulunduruyor de uzaklaştırma çıkar. Kadın sığınmaya evlerinde seni saklıyorlar.
(3,073 puan) tarafından
Meryem ağzına sağlık ellerinden öperim ellerin dert görmesin inşallah
(6,243 puan) tarafından
Bazen yazacaklarımi yazıyorlar gerçekten
-Reklam-
+2 oy
(1,004 puan) tarafından
Çocuk yokken böyleyse cocuk olunca daha da kötü oluyorlar aklında bosanmak varsa tam zamanı şuan cocuk olunca ailen kabul etse bile olan çocuğa oluyor 
(35 puan) tarafından
Ailem yok benim .. çocuk zaten olmuyor bizde
(1,004 puan) tarafından
Bosanirken ifadende can güvenliğim tehlikede esim boşanirsam öldürmekle tehdit ediyor şeklinde belirtirsen isminden kimlik numarana kadar değiştiriyorlar ortak tanıdıklarinla gorusmedigin surece hiçbir şekilde kocan sana ulaşamaz şehir dışında çalışıp kendine yeni bir hayat kurabilirsin çocuk olsa bu dediğim çok daha zor olurdu senin için şuan şartların daha elverişli
tarafından
Evet çocuk isteme normal eşler bile çocuk olunca birbirini yiyor o çocuğa da zarar verir o adam
+2 oy
(14,581 puan) tarafından
Sakın çocuk için uğraşma. Sana bunları yapan çocuğunuz olsa onada aynısını yapar. Yol yakınken ikna edip boşan. Böyle bir psikopatla hayat geçmez. Koca olmayı beceremeyen bu hanzoyu baba yapmak için uğraşma lütfen. 
+1 oy
(4,095 puan) tarafından
Her evde tartışma olur ama.karsilikli o sana bagiracak çağıracak sen susacaksn tartışmanin bile bir volümü vardir sinir hastası belli Allah yardımcınız olsun
(35 puan) tarafından
Şaşkın ördekler gibi oluyorum sürekli..ağlamak istiyorum agliyamiyorum .. düm düz bakiyorum
+1 oy
(425 puan) tarafından
Adam takıntı haline getirmis gibi normal bi insan degil yani cocuk senden kaynaklımı olmadı ondan kaynaklımı bilmiyorum ama ondan kaynakliysa bu yuzden de bosayamazsin beni diyor olabilir ama sen bu sekilde sustukca ve bu dengesiz drngesiz sinirlendikce bir gün koca drhsetine kurban gidersin ota boka o sekilde sinirlenen adam her an her seyi yapabilir 
+1 oy
(1,207 puan) tarafından
Suyuna huyuna git , sabah uyanmadan çık git kismeyede yerini yurdunu söyleme. 
+1 oy
(774 puan) tarafından
'sen çok şimardin sana bagirmiyorum ya simariyorsun diyor bana sana hiç bagirmicakmiyim.ben' lafını senin söylemen  gerekiyor ki aklı başına gelsin 
+1 oy
(306 puan) tarafından
Siniri geçtikten sonra Nasıl peki sana karşı. 

Benim babamda sinirli bir adamdı hem kendini hem annemi bizi yorardı devlet hastanesinde ruh ve sinir hastalıkları yani psikoloğa gitti düşük dozda bir ilaç verdi. Başlarda baya uyku yaptı sonra vücut alıştı. Şuan o sinirli hali kalmadı desem inanır mısınız kendi de diyo rahatladım diye. Hemen boşanma falan değil de destek olun birbirinize gidin. Sonra evlilik danışmanına gidin. Boşanmak istemiyorsan bunlara gidelim de. Eğer yok kabul etmeyip hala devam ederse o zaman düşünün derim 
(104 puan) tarafından
Uyumadimi hala
(35 puan) tarafından
Bilmiyorum napiyor şuanda bilmiyorum ..:(
(104 puan) tarafından
Niye polisi aramiyorsun
(104 puan) tarafından
Canim ne yaptin bizi merak ta birakma
(2,261 puan) tarafından
VLla bende merak icindeyim vikabildi mi evden
+1 oy
(86 puan) tarafından
Canım polisi ara çocukta yokmuş can güvenliğim yok ailem sahip çıkmıyor de kadın sığınma evine git senin için çok zor anlıyorum ama yapabilirsin kendini bu adam için feda etmene değmez 
+1 oy
(379 puan) tarafından
Ben yorumları biraz okudum bence sen kadın sığınmaya git. Orda 6 ay kalırısn. Sonra seni başka şehire verirler. Çocuğunda yokmuş kurtulmak için neyi bekliyorsun. 
+1 oy
(1,003 puan) tarafından
başka sıkıntınız yoksa eşini tedavi olmaya ikna et bu kadar sinir normal değil.hele de çocuk olursa sinirli olmayan insan bile sinirli olur hale geliyor.tahammülü kalmayabiliyo bazen insanın.benim eşim çok sakindir bazen çocuk durmayınca bile çok geriliyo ben sabredemiyorum diye bana veriyor mesela.Allah korusun sana çocupa zarar verir artık.çocuk falan düşünme o yüzden en azından eşin iyleşene kadar..Baktın ikna olmuyo ya tedavi olursun ya boşanırım diye şart koş.Allah korusun stresten felç kalsan daha mı iyi elin adamı yüzünden.şu anda insanın tek başına hayatta kalması da çok zor bi mesleğin yoksa asgari ücrete ne ev tutup kalabşlirsin ne aldığın parayla geçinebşlirsin çok zor bi durum ama canına tak ederse bi kız yurdunda kalır bi d eiş bulursun yapacak bir şey yok sağlındsn önemli değil
+1 oy
(16,678 puan) tarafından
Hemen kaç uzaklaş m aç davayi. Tek yapacağın bu. 
+1 oy
(1,548 puan) tarafından
Son durum nedir
+1 oy
(133 puan) tarafından
Şöyle yaparsın canım dava açar ve uzaklastırma tedbiri aldırırsın. 

Fiziksel şiddet yoksa bile bu da bir şiddet türü unutma canım. Psikolojik şiddet uyguluyor sana. 

Uzaklaştırma kararından sonrada yerini izini kaybettirirsin hatta olmadı şehir değiştirirsin çocukta ailede olmadıgına göre seni oraya bağlayan bir durum yok. 
+1 oy
(1,424 puan) tarafından
Vllh cnm çoluk çocuk yokken böyle adamlarla ömür bitirilmiyor Allah hayırlısını nasip etsin 
+1 oy
(5,260 puan) tarafından
Canım naptın iyi misin? 
0 oy
(209 puan) tarafından
Ailenin yanına gidiceksin. Bosanmasan bile git ailenle arandaki buzlari erit. Arkanda bi ailen olduğunu bilsin. Arkanda olmasalar bile o oyle bilsin. Ailelerinizi bi kenara itiyorsunuz sonra serefsizler zaten kimsesi yok doye stres topu gibi oynuyo eziyo da eziyo
(35 puan) tarafından
Ailem Türkiye'de değil yanlarına gidemiyorum .. üstelik anneme birşey dediğimde ben napiyim diyor
(209 puan) tarafından
Bir sorun icin degil gorusmek icin git gel gorusmeye basla araniz iyi olmasa bile iyiymis gibi goster kocana. Hem belki gerçekten duzelir ailenle araniz birakirsin o dengesizi
(35 puan) tarafından
Ailemle aram iyi veya kötü değil .. bildiğim bileli beni hiç istemediler .. bende o yüzden evlendim .. bana aile gibi davranmadilar..annem hiç orali değil banane diyor kardeşlerim kendi derdiler benim pasaportum öldü gidemiyorum cagresizim yani
(209 puan) tarafından
Çocuk olmaması senin icin avantaj sakın sakın SAKIN cocuk olunca duzelir diye dusunme asla duzelmez daha da kotu olur kafayi yersin al cantani cik git kendine guzel bi hayat kur calisip
0 oy
(1,979 puan) tarafından
Boşanmak isteyen boşanır adamın hayir demesi birşey ifade etmez sen kabul etmişsin bu durumu durup dururken öyle bağırıp çağırıp şımartmak kelimesini kullanan adama zamanını harciyorsun kendini yıpratıyorsun adam düzelmezsi tamam yapmicam der geçer sadece gene yapar 
(104 puan) tarafından
Bu bayana birşey mi oldu aklimacok kötü şeyler geliyor geceden beri yazmiyor
0 oy
(2,261 puan) tarafından
Omrunu boyle stresli bi adamla gecirmek mantikli mj sence cocukta yokmus
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Çocuğun yok bisey yok seni tutan ne anlamadım yazık değil mi sana. Hasta madem tedavi olsun

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 182 göst.
27 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Sed.bey (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 201 göst.
7 Mayıs 2024 Aile kategorisinde sinemxx (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 264 göst.
17 Mart 2024 Aile kategorisinde 1prensesannessiii (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 100 göst.