0 oy
573 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Arkadaslar selam,lise arkadasımla ben dogum yapınca aramız acıldı.Kendısının galıba bebegı olmuyor darılmasın dıye bu konuyu hiç ona sormadım.Hamile kaldım ılk ona haber verdım kırılmasın eksık hissetmesın dıye sosyal medyada bıle paylasmadım.Ancak hamılelik suresınce aramız acıldı konusrken hep benı terslıyordu ben de arayıp sormadım stres olmamak ıcın.sonra dogum yaptım acıl oldugu ıcın kımseye haber veremedım kısa sure sonra dogum yaptıgımı haber verdım ancak kuzenım benım dogum yaptıgımı sosyal medyada paylasmıs hayırlı olsun demek ıcın kardesı kuzenıme yazmış ve benım arkadasım dusunun ki ! Haberi olmuyor benı arayıp sormuyor tebrık bıle etmıyor ben yıne haber verdım ona haberı yokmus gıbı sankı kardesınden duymamıs gıbı davrandı cok kırıldım soyleyın bana sımdı sız olsanız affeder mısınız kendısını hayatımdan cıkarmak ıstıyorum cunkü ne yapmalıyım?

22 Cevaplar

+2 oy
(693 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
O senın hayatından çoktan cıkmıs nıye zorluyor haber vs edıyorsun kı insanlara bu kadar değer vermeyin üzerler yol verın
-Reklam-
0 oy
(28 puan) tarafından
Mesafe mesafe mesafe kesinlikle 
0 oy
(110 puan) tarafından
Bnce arayıp sormuyorsa sende arayıp sorma boşver, insan değer verdimi bı yerleri kalkıyor, hatta numarasını falan sil bnde aynısını yaşadım, kaç ay sonra kendisi yazar emin oll
0 oy
(508 puan) tarafından
Canim onun cocugu olmamis olabilir uzulur anlarim ama senin arkadasinin yaptigi kesinlikle kiskanclik mesafe koy arana arayip sorma 
0 oy
(425 puan) tarafından
Tabiki mesafeli olacaksiniz evet evlat sahibi olamayabilir ama bunda sizin sucunuz günahınız ne ki allah size nasib etmis ona henüz etmemis kinci bir tavir gostermis zaten kardesi bile ogrenmis kendi nasil ogrenmesin direk muhattabi da kesseniz yeridir 
0 oy
(9,819 puan) tarafından
Fazla takıyorsun 
0 oy
(103 puan) tarafından
Senin bebeğinin olmama süreci yaşamadın. Yaşamadan da onun neler hissettiğini bilemezsin.ikinizde haklısınız bence. Sende tabiki bir hayırlı olsun lafını duymak istersin. Ama insan içine kapanıyor öyle durumlarda herkes soruyor neden yok. En iyisi şöyle yap o seninle iletişime geçmeden sen geçme. Yani o kafasını toparlayinca ben ne yaptım der zaten 
0 oy
(385 puan) tarafından
Nedenini sordun mu
0 oy
(543 puan) tarafından
Bncede çıkarmalısın. Çocuğu olmuyor olabilir bu senin suçun degil. Senin bebeginin olmasını kıskanmış mı diyim artık bilemedim ama ayıp yani demekki gerçekten arkadaşın degilmiş. 
0 oy
(8,233 puan) tarafından
evlenince ya da bebeğin olunca bazı arkadaşlar yok olur derlerdi. gerçekten de öyle oluyor. bunun için sıkma canını. ay gelecem mutlaka çok merak ediyorum vs falan çocuk yaşına bastı arayan soran yok valla. benim de umrumda değil bundan sonra 
0 oy
(682 puan) tarafından
Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın arkadaşınada en kısa zamanda hayırlı bi evlat nasip etsin inşallah ama kesinlikle kıskançlık yapıyor canım arana mesafe koyman gerek bence
0 oy
(14,581 puan) tarafından
Senin bişey yapmana gerek yokki. Canım farkındaysan o seni hayatından çıkarmış zaten. Sen onu arayıp duruyorsun. Gerek var mı sence boşyere kendini üzmene. Benzer bişey benimde başima geldi. Ben direk numarasını sildim. Farkettimki yokluğu daha iyi. 
(2 puan) tarafından
Haklısınız
0 oy
(34 puan) tarafından
ĞBenim de lise arkadaşım ile evleniyorum diye aram açıldı saf kıskançlık gün yüzüne çıkarmış bundan teyzelik de dostluk da beklenmez mesafeni koru bence 
(2 puan) tarafından
Evlılık cocuk gıbı Bu tarz konular ıcın kıskanclık yapılmasını aklım almıyor
0 oy
(774 puan) tarafından
Hamilelik döneminde stres olmamak için uzak durduğunuz gibi yine stres olmamak için uzak durun. Kendi hayatınıza odaklanın. 
0 oy
(16,678 puan) tarafından
O seni çıkarmış zaten sen çıkartmadan 
0 oy
(14,003 puan) tarafından

Sen hamilesin.

O arasaymis o sorsaymis.

Gözümün önünde çok arkadaşım hamilelik gecirdi.

Bnmde o dönem olmuyordu çocuğum.daha heyecanla daha merakla habire arardım :)

Daha kontrol günü gelmeden arayp diyodum ne dediler iyi mıymış sen nasılsın bilmem ne..

(2 puan) tarafından
O sizin yüce gönüllülüğünüzle bu durumu hazmetmenizle alakalı  dılerım allah kalbınıze göre vermıstır yada tez zamanda size de nasıp etsin
(14,003 puan) tarafından
Amin kuzum şükür 2 tane oldu bnmde ellerinden öper.
♥️♥️
0 oy
(2,261 puan) tarafından
O seni coktan cikarmis gibi duruyor
0 oy
(63 puan) tarafından
Benzer durum bende de var. Alt komşumun çok uzun süredir çocuğu olmuyor bende geçen sene hamile kaldım. Ben ne kadar hassas davrandiysam komşum kırılmasın üzülmesin diye muhabbetini bile açmadım çok hassas davrandım. Tersine o bana kötü davrandı hamile olmama rağmen beni kırdı üzdü. Aylar oldu konusmayiz. Ama benim arkamdan söylediklerini çok duydum. Gene de bişey demedim. Ama su lohuslaik dönemimde iyi ki de görüsnüyorum dedim. Belki de bende gözü olacaktı bana ya da bebeğime Allah korusun nazar degdirecekti. O yüzden böyle içi fesat insanlarla bazen görüşmemek daha iyi. Sen ne kadar hassas davranirsan at edersin o kadar da senin ağzına ediyorlar. Böyle insanlara gerek yok. Hele ki ortada bir problem yoksa hiiiic gerek yok. Ben bende olmayan bişey varsa ve o benim yakınımda varsa onun adına binlerce kez sevinen insanım. Bana da böyle insanlar gelsin
0 oy
tarafından
Ya sanki öz kardeşiniz kanınız canınızdan biri neden bu kadar kaale alıyorsunuz bebeğimi önemsemeyen birini hayatımdan çıkarırım isterse 10 yıl konuştuğum biri olsun 
0 oy
(587 puan) tarafından
Benim arkadaşım bekar . 7 yıl çocuğum olmadı sormadı bile niye olmuyor diye . Hamileyim dedim 2  sene evvel . O gün bugündür aradığı msj attığı bile yok . Sosyal medyadan takibi bırakmış.  Hatta engellemiş ismini arıyorum yok . Başka hesaptan bakıyorum var . 

O gitmiş çoktan zorlama bence . Benim de lise arkadaşımdı.  

İlgili sorular

0 oy
58 cevap 2,758 göst.
29 Eylül 2022 Diğer kategorisinde prensess_66 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 799 göst.
0 oy
29 cevap 858 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Yettigarii (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 577 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Zeyli (19 puan) tarafından soruldu