0 oy
578 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Arkadaslar selam,lise arkadasımla ben dogum yapınca aramız acıldı.Kendısının galıba bebegı olmuyor darılmasın dıye bu konuyu hiç ona sormadım.Hamile kaldım ılk ona haber verdım kırılmasın eksık hissetmesın dıye sosyal medyada bıle paylasmadım.Ancak hamılelik suresınce aramız acıldı konusrken hep benı terslıyordu ben de arayıp sormadım stres olmamak ıcın.sonra dogum yaptım acıl oldugu ıcın kımseye haber veremedım kısa sure sonra dogum yaptıgımı haber verdım ancak kuzenım benım dogum yaptıgımı sosyal medyada paylasmıs hayırlı olsun demek ıcın kardesı kuzenıme yazmış ve benım arkadasım dusunun ki ! Haberi olmuyor benı arayıp sormuyor tebrık bıle etmıyor ben yıne haber verdım ona haberı yokmus gıbı sankı kardesınden duymamıs gıbı davrandı cok kırıldım soyleyın bana sımdı sız olsanız affeder mısınız kendısını hayatımdan cıkarmak ıstıyorum cunkü ne yapmalıyım?

22 Cevaplar

0 oy
(1,003 puan) tarafından
gerçek arkadaş olsa böyle haset etmez seninle mutlu olur.bi tane komşum vardı kendisine iğne vuran komşusu varmış bebeği için onunda çocuğu olmuyomuş hep haset etmiş çocuğunu kaybetmişti kadın.Böyle insanlardan uzak durmak lazım
(2 puan) tarafından
En korktugum şey allah korusun cocuklarımızı
-Reklam-
0 oy
(260 puan) tarafından
Onun araması gerekirken sen neden ariyorsn ki, bn olsam bir daha asla aramam mesafeli olurum 
(2 puan) tarafından
Insan konduramıyo malesef haklısınız

İlgili sorular

0 oy
58 cevap 2,758 göst.
29 Eylül 2022 Diğer kategorisinde prensess_66 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 799 göst.
0 oy
29 cevap 858 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Yettigarii (48 puan) tarafından soruldu
0 oy