0 oy
226 göst.
Diğer kategorisinde (30 puan) tarafından
Bir erkeğin beni heryerden engelle ben artık görüşmek istemiyorum diyip arkasından hemen engellemesi ve aradan 2 gün geçmeden engeli kaldırması ne anlama geliyor lütfen birisi söyleyebilir mi

9 Cevaplar

+2 oy
(15,987 puan) tarafından
Ergen olduğu anlamına geliyor benim için ve boşuna uğraşmam  yolu gosteririm 
-Reklam-
0 oy
(10,598 puan) tarafından
Senden kurtuluyor ve sonraki kadın hesap sormasın diye engeli kaldırıyor bu kadar basit.
(30 puan) tarafından
Nasıl yani anlamadım biraz acarmisin
(10,598 puan) tarafından
Senden sonra olacak olan ilişkisinde belki kadın teli kurcalayıp diyecek bu numara kim engellemişsin. Anladın mı
0 oy
(1,681 puan) tarafından
Cocukca oyunlar, uzak durmalisin boyle birinden. 
0 oy
tarafından
Birileriyle vakit geçiriyor sonra müsait olunca sana yol açıyor. Uzak dur böyle maymun iştahlıdan sen engelle görüşme
0 oy
(7,117 puan) tarafından
Kaçan kovalanır taktiği uyguluyor gibi. Genelde ergen insanların kendini poh pohlamak için yaptığı bir şey. Engeli kaldırıyorsa umursamamak yazmamak lazım yani görmezden geleceksin. Kendi kendine çalıp oynayacak.
0 oy
(67 puan) tarafından
belki de beni linçleyeceksiniz ama genelde seven erkekler engelliyor erkeklerin beyni bizimki gibi çalışmıyor kadınlar kadar zekice düşünemiyorlar engelleyerek sana ne kadar çok kızdığını ne kadar çok sevdiğini ve tepkisini belli ediyor tabii aranızdaki ilişkinin boyutunu bilemem 
(674 puan) tarafından
Siz böyle söyleyince eşim aklıma geldi biz evlenmeden önce Instagram'dan yazisiyoruz normal arkadaş gibi sonra ben başkası ile konuşuyorum dedim eşimde arkadaşından akıl almış beni sevdiğini nasıl anlarım diye oda engelle demiş oda engelledim diye bna mesaj atmış kimi dedim seni demişti nasıl gülmüştüm hhhahahahaha:))) meğerse arkadaşı engelle seni seviyorsa sana tekrar istek atar demiş buda engelledi beni :))
0 oy
(564 puan) tarafından
Ne seninle ne sensiz gibi birsey yada seni her engellediginde digerlerine gidiyor seni cepte goruyor donüp dölasip sana geliyor her geldigindede kapi acik oluyor rahat davraniyo
0 oy
(1,860 puan) tarafından
Uzak dur canisi hayat birilerinin saçma sapan tiriplerini çekmek için çok kisa
0 oy
(2,153 puan) tarafından

Sana tekrardan işi düşmüş demekki 

Yol yapıyor kendine 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 330 göst.
1 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (277 puan) tarafından soruldu
0 oy