0 oy
135 göst.
Diğer kategorisinde (307 puan) tarafından
Sorum yukarda

11 Cevaplar

0 oy
(951 puan) tarafından
2 aya kadar bebek pamuğu kullandım 
(307 puan) tarafından
2 aydan sonra ıslak mendile gectinzmi
(951 puan) tarafından
Evet canım
-Reklam-
0 oy
(14,517 puan) tarafından
ben dogumdan itibaren kullanmistim 
(307 puan) tarafından
Kız bebekmi
(14,517 puan) tarafından
kiz bebek
simdi erkek gelecek ona da ayni
(307 puan) tarafından
Kız bebek enfeksiyon riski yüksek diyorlar o yüzden ıslak mendili yıkamayıp kullaniyorum.  Yenidogan ıslak mendili almis eşim içeriği temiz onuda yıkayayimmi bilmiyorum
0 oy
(1,920 puan) tarafından
Ben pamuğu yada peçeteyi ıslatıp öyle kullanıyorum ıslak mendil iki cocugumada kullanmadım 

Örneğin üzerinde kışın su ilitiyorum her zaman sıcak suyum oluyor 

Öyle kullanıyorum 
0 oy
(137 puan) tarafından
İlk gunden temizleme bezi kullandım sonra bıktım ıslak mendille devam ettm 
0 oy
(760 puan) tarafından
Kızım üç buçuk aylık hala bebek pamuğu kullanıyorum. Islak mendil sürünce poposu kızarıyor.
0 oy
(8,247 puan) tarafından
Bsnim  bebek pişik oldu pamuk kulansam diye dusnuyom ıslak mendili yıkıyom eyer ise yaramasa öyle yapcem
0 oy
(806 puan) tarafından
Benim bebeğim 5 aylık. Doğduğundan beridir ıslak mendil kullanıyorum ama asla yıkamadan kullanmam. Mutlaka o köpükten kokudan arındırıyorum
0 oy
(9,657 puan) tarafından
bebek pamuğu kullandım daha sonra ıslak mendile geçtim. vajinal yapışıklık olunca pnu da bıraktım şimdi yaz diye yıkıyorum her seferinde
(9,657 puan) tarafından
9.ayda oldu canım. ilk 6 ay olmuyormuş, annenin hormonları hala bebeğin vücudunda olduğundan sorun olmuyormuş. 6.aydan sonra olabilir. rutin doktor muayenesinde doktor farketti allahtan çok küçük bir yapışıklık vardı
(307 puan) tarafından
Anladm düzeltici peki
(9,657 puan) tarafından
çocuk cerrahiye gittik, muayene esnasında açtı orayı, minicikti zaten bebeğim bir şey anlamadı bile ama tekrarlama ihtimali varmış. ara ara bakıyorum ben de
(307 puan) tarafından
Anladm geçmiş olsun bu ara kac defa duydum böyle bisi şaşırdım.ondam sordm
(9,657 puan) tarafından
temizlerken sert davranmamak lazımmış, ıslak mendiller de buna sebep oluyormuş
0 oy
tarafından
Valla 22 aylık bir de prematüre 31 haftada doğdu ben yoğum bakımdan su zamana kadar ıslak mendil kullandım yıkamadan etmeden hiç de bir şey olmadı böyle şeyleri eğer bebeğe alerji ve kızarıklık yapmıyorsa çok gereksiz buluyorum o yüzden ıslak mendil slppey onu kullanıyorum 
0 oy
(2,874 puan) tarafından
1 yaşa kadar pamuk kullandım. 
0 oy
(1,688 puan) tarafından
İlk oğlumda 2 aydan sonra kullanmıştım 2. Oğlum 14 günlük bundada 2 aydan sonra kulanmayı düşünüyorum 2 aydan sonra da ıslak mendili yıkayıp kullanmıştım hep 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 91 göst.
0 oy
4 cevap 66 göst.
29 Eylül 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde evlatlarim_herseyim (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
2 Eylül 2024 Aile kategorisinde Bahar_6565 (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 90 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,998 puan) tarafından soruldu

398,142 soru

11,906,694 cevap

36,034 kullanıcı

...