0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde (173 puan) tarafından
Arkadaşlar merhaba yardımınıza ihtiyacım var tuvalet eğitiminde 10 . Gündeyiz oğlum kakasindan korkuyor bildiğiniz ağlama krizine giriyor iki  ay sonra 4 yaştan gün alicak ne yapmalıyım fikirlerinize ihtiyacim var yaparsan parka gideriz dondurma alırım oyuncak alırım ödül veririm bütün taktiklerim boşa gidiyor ne yaptıysam olmadı korkuyor ve ya altına yapıyor ya tutuyor kakasını 

6 Cevaplar

+1 oy
(369 puan) tarafından
Canım güle güle kakalar diye bir kitap var o bizde o kadar çok işe yaradı ki tavsiye ederim her gün 5 6 kez aynı kitabı okuyorduk. Anne kaka midemizde çocukları onu bekliyor kakayi yapıp klozete dokmezsek yavrulari çok üzülür ağlar vs gibi konusu bizde anne kakayi yapıp sifona basıp arkasından el salliyorduk. 

Oyun hamurundan lazimlik yapıp oyuncak figurleri içine çiş kaka yaptiriyorduk. 
(173 puan) tarafından
Denicem canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(14,499 puan) tarafından
elini tutup destek olabilirsin canim 
(173 puan) tarafından
Kaçıyor tutmuyor elimi kafayı yedim az önce kavga kıyamet az bişi yaptı kakasini
0 oy
(2,859 puan) tarafından
Kızım ilk yaptığında bacaklarıma yat dedi. Korkuyordu biraz. Ben koydum başımı. 2 dk sürmedi yapması. Lazımlığa oturıp yapiyordu. 
(173 puan) tarafından
Lazimliga oturmuyor
0 oy
(5,346 puan) tarafından
Aynı bnm kız 4 defa acile gttik lavman falan ay çok kötüydü. Burda bize çok şey düşüyor cnm . Ben biraz kızdım ama sonra baktım ki ters etki ediyor çünkü anliyor biliyor yapmıyordu karnı taş . Sonra ona onu sevdirmeye calstim hadi bak balıklar çıkıyor evine gitsinler birlikte su dökelim yapınca alkışlar babası pamuk şeker alıp gelirdi .evde değilken hadi babamızı arayalım hifa yaptı diye diye elhamdülillah bitirdik beni bile etkilemişti bu büyük abdest konusu ya 
(173 puan) tarafından
Herşeyi denedim canım olmuyor
(5,346 puan) tarafından
Pes etme cnm inan bnm kızım daha zordu doktor ;tutuyor  eğer böyle giderse bağırsakları düğümlenir demişti elhamdülillah inat ettim şimdi alıştı artık ..bsabir istiyor ama geçiyor
(173 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Zamanla alisacak ilk kaka yaptiginda oglumda cok korktu 28 aylik sonra alisti 
(173 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(12,469 puan) tarafından
Altına yaptığında tuvalete götürüp korkulacak bisi olmadığını bunu tuvalete yaparsa daha kolay olacağını söyleyebilirsin ve dozunda kalan kakayi yanında alıp klozete atıp sifonu oğluna bastirabilirsin bay bay yaptırmayı dene ben kızımı oylelikle alıştırdım kukulinin beze bay bay şarkısı ve bir çok tuvalet eğitimi müziklerini izletirdim bak pepe de tuvalete yapıyor baban da ben de kimi sorarsa o an 
(173 puan) tarafından
Aynı dediğiniz şeyleri yapıyorum suan ama fayda yok

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 239 göst.
0 oy
5 cevap 195 göst.
24 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hediye (5,346 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 144 göst.
18 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Zelihaanne (1,262 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 193 göst.
27 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tugceceribassss (170 puan) tarafından soruldu

397,442 soru

11,887,010 cevap

36,006 kullanıcı

...