0 oy
540 göst.
Diğer kategorisinde (40 puan) tarafından
Doktor otizm teşhisi koydu oğluma oğlum 3 yasında rehabilitasyon merkezi ne yazdım haftada 3 saat ama başka ne yapmam lazım bilmiyorum,neler yapmak lazım otizm hakinda bilgisi olan yardımcı olabilirim lütfen 

5 Cevaplar

0 oy
(1,561 puan) tarafından
Rapor cikarttiniz mı 
(40 puan) tarafından
Bizde yeni ogrendik belki çıkartırız raporu belli değil
(1,561 puan) tarafından
Rica ederim aklına takılan. Bir şey olursa bildiğim konularda yardımcı olurum her zaman . Saakin kendini kötü hissetme iş annede bitiyor unutma anne ne kadar mutlu huzurlu ise cocukta her zaman kendini iyi hisseder .  Umarım aileden birileri yardımcı olur sana . Benimkiler gurbette tek başıma çok zor oluyor maalesef
(40 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim,Benimilerde gubette annemler kaynanlamalar bı ben ve eşim varız maalesef
(1,561 puan) tarafından
Beylerin pek faydası dokunmuyor sabah gidip akşam geliyorlar zor bir süreç Allah güç kuvvet versin bize bunu da atlatırız inşallah
(40 puan) tarafından
Amin amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(793 puan) tarafından
Geçecek bu günlerde o teşhis kalkacak Allah'ın izniyle canım ne gibi belirti vardı canım başka Dr götürdün mü
(40 puan) tarafından
Konuşmuyor ,seslendigimde donmüyor ,yüksek sese kullagını kapatıyor
(793 puan) tarafından
Peki başka dr götürdün mü yani 3 yaşında ve hiç konuşmuyormu
(40 puan) tarafından
Hiç konusmuyor ağzında aba aba gibi sesler gebeliyor bazen başka doktora da götürdüm otizm öyle kan testiyle anlasilmiyoki doktorun gözlemi otizm olmayada bilir diyo bazı doktorlar çok ekrana maruz kalmış çocuklarda otizm belirtileri oluyomus
(793 puan) tarafından
Evet zaten çocuk psikiyatrisi anlıyor çocuğu gördüğü anda eğitim alması kendi için güzel olacak tabiki ekrana maruz kalan çocuklara uyaran eksikliği de diyorlar ama zaten oda otizm ile aynı belirtileri gösteriyor geçecek annesi bu günlerde sen güçlü ol Rabbim yar ve yardımcı olacak
(40 puan) tarafından
Sağolun Allah razı olsun gecicek inşallah
(36 puan) tarafından
Çocuğun hiç mi dönmüyor seslendiğimde göz teması var mı
(40 puan) tarafından
Dönüyordu eskide şimdi terk etti göz teması var ama seslendigimde bakmaz
(36 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Şuan kaç aylık  hiç mi bakmıyor
0 oy
(4,795 puan) tarafından
Canim egitimini aksatma ,ekran izletme . 

Gaps diyeti var onu diyetisyen esliginde uygulayabilirsin. Diyet cok onemli bagirsak 2.beyin diye geciyo. Şekerden ve paketli gidalardan uzak tutman lazim. 
(40 puan) tarafından
Ya bu eğitimde yarım saat iki oyuncakla oynatiyorlar hiç ise yariycagini düşünmüyorum evde bende yaparım onu benmi iyi bir yer bulamadım bilmiyorum ki
(4,795 puan) tarafından
Egitimi hakkinda bilgim yok.
Bu zamana kadar hic farketmediniz mi
(40 puan) tarafından
Fark ettik ama erkek çocuğu geç konuşur daha küçük falan konuramadik yani
(4,795 puan) tarafından
Keske daha erken egitime baslasaydiniz. Maalesef 3 yas geç olmus. Erkek cocuklari gec konusmaz dil gelisim doneminde cinsiyet ayrimi yoktur.
0 oy
(36 puan) tarafından
Belirtileri nedir  takıntılatı var mı
0 oy
tarafından
Cizgi film çok izliyor muydu? Belirtileri neler

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 136 göst.
10 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Birsel.. (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 278 göst.
30 Aralık 2023 Aile kategorisinde Melek8663 (700 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 360 göst.
26 Ekim 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,278 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 112 göst.
16 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamze g (11 puan) tarafından soruldu

393,752 soru

11,775,231 cevap

35,793 kullanıcı

...