0 oy
203 göst.
önce Aile kategorisinde (2,642 puan) tarafından
Anamin icinde yasayamadigi evde ben yasiyorum duvarlar taslara kirginim emek emek aldi evini icinde salinamadi 

Annemi kaybettim bu arada 

Dayim memlekete geleli 1 ay oldu yeni geldi yanima oyle kotu oldum 

Kimse benim gibi garip olamaz psikiystrik ilaclar da fayda etmiyor 

Esim olacaga dedim yalvardim beni nemlekete goturme hazir degilim diye zaten memlekette de kim kimsesizim ana baba olmadiktan gayri

Resmen burada yaralarima tuz basiliyo dayanamiyorm 

Elin memleketinde bu kadar garip hissetmiyordm kendimi

5 Cevaplar

0 oy
önce (1,595 puan) tarafından
Kalbimde hissettim acını, başınız sağ olsun Allah size sabır versin
önce (2,642 puan) tarafından
Hakkinizi helal edin aslinda kimseyi uzmek degil maksadim ama kimsem yok paylasacak
Helal olsun ne demek baktım postlarına şimdi anne baba unutulmaz yeri dolmaz, ne desek boş canım :( seni ne rahatlatıyorsa onu yapmalısın.anlat burada dök icini, ağlamak istiyorsan ağla.ya da bir kahve yap kendine çık balkona otur ya da vur kafayi uyu.ama kendini yalnız bırakma insan içinde ol kafan dağılır emin ol Allah'ın izniyle
Esime dedim memleketim iyi gelniyor lojmanda kalayim elin insanalri bana daha cok kol kanat gerdiler dedim tutturdu bensiz basks sehirde napcan simdi boyle iyi mi sanki
Tek kardeş misin, eşler öyle canım bırakmazlar tek başına bir de şu anda gerçekten tek kalman doğru olmaz.simdi belki akrabaların acını tam olarak paylaşmıyor olabilir ama bir ihtiyacın oldu mu kosarlar en azından
Bir erkek kardesim var odaTurkiye nin bir ucunda uzak
Asla kosmazlar teyzem cenazeden ciktigi gibi ne aradi ne sordu anamda onun kizina kol kanat hermisti ayni mahalleye tasindiginda
-Reklam-
0 oy
önce (18,594 puan) tarafından
:((( Allah çok sabır versin ana baba yokluğu zorluk derecesini tahmin edebiliyorum çok acı bi duygu olsagerek elimizden duadan başka hiç birşey gelmiyor Allahın ipine sarılmaktan başka çözüm yok güzel kardeşim sabır versin mevlam
Cunku ne zaman zorda kendimi yalniz hissetsrm hep boyle derdi bir kere olsun sikayetci olmadi her imtihana vardir Yaradan nin bildigi sabir derdi
Kalp krizinden aniden kaybettim
:( oyyy kuzum Allah çok sevmiş anneni ♥️
Ins bugin ruyama girer cok ozledim onu
İnşallah inşallah :( çok isterm biraz olsun hasretin dinsin inşallah canım benim
Allah razi olsb
0 oy
önce (460 puan) tarafından
Başın sagolsun güzelim ne desem ne yazsam olmicak. Rabbim yüreğine ferahlık versin
Amin Allah razi olsn bi nebze burada yazinca rhtliyorm sonra baskalarini uzmeye ne hakkim var diyorm
Yok canım iyi yapıyorsun öyle deme sen annenin evinde misin canım
Evet onun evinde yasiyorm esm asker tayin aile goturulmeyen yer cikinca memlkete annemin evine getitdi
Anladım canım hatıralarını gördükçe daha kötü olmaz misin ya
Oyle zor geliyo ki kabullenemiyorm olmayisini
Kıyamam canım
0 oy
önce (545 puan) tarafından
Tamam anne baba acısı zor ama bu Rabb'im sıralı ölüm verdigi sürece hepimizin yaşayacagı kaçamayacagı bir durum ölüm Allah'ın emri bu dünya geçici  , bu kadar yıkılamazsın sende bır anne yada anne adayısın esıne varsa çocuklarına sahıp çık hayat devam ediyor durumu zorlastırma kendın ıcın işkenceye cevırme garibim, kımsesızım, el memleketi kendı memleket km vs gibi özellikle dramatize eder gibi bır hâlin var, silkelen kendıne gel lütfen ölenle ölünmez.. Başın sağolsun ama dik dur lütfen
Zaten akrabalarima karsi asla yansitmuyorm oyke acimdan nr yapacagimi bilmiyorm kolay degil yurek acisi
0 oy
önce (480 puan) tarafından
Başınız sağ olsun. Güzel günleriniz olsun 
Tsk ederim siz sagolun insAllah

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,113 göst.
29 Ocak 2019 Aile kategorisinde esro (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 538 göst.
27 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu