0 oy
197 göst.
önce Diğer kategorisinde (762 puan) tarafından
Sorum yukarda 

11 Cevaplar

0 oy
önce (473 puan) tarafından
Yoktur sanırsam ama ilk 3 ay önemli
önce (385 puan) tarafından
Var tabii ki bir sürü
-Reklam-
0 oy
önce (1,566 puan) tarafından
Ben kullanmadım ha iyi bir şey yaptığımı düşünmüyorum ilaç içemediğim için kulanmadım yutamadığım için 
0 oy
önce (690 puan) tarafından
Folik asitin asıl işlevini yerine getirmesi için, gebelikte değil de, gebelikten önce kullanılmaya başlanması lazım zaten. Ama ülkemizde bilinçli gebelik sayısı az olduğu için mecburen sonradan veriyor doktorlar.
önce (473 puan) tarafından
Aynen ilk ğebeliğimde bilinçli olduğu için önceden almıştım
0 oy
önce (7,749 puan) tarafından
Hatice şu sorulardan bıkmadın gitti ya iç ya içme ama neye karar veriyorsan arkasında dur. resmen eziyet ediyorsun kendine. soruyu görünce senin olduğunu anlıyorum. bu postu da kapatacağını bile bile cevaplıyorum 
önce (762 puan) tarafından
Hsjksjsjdj deli kız :))) ya bn ilk 3 ay inanılmaz bulantı kusma yasadım ilaç asla içemedim arkadaş çevremde bu tarz konular geçince herkes bilmiş gibi konuşuyor ooo bilmem ne iyi değil diye bnde buraya sarıyorum keyfe değil sonuçta ama bütün vitamin değerim b12  demir vs düşük bu gebelikte inanılmaz hassas oldum şuan 32 haftalık oldum bıkere doğursam diyorum
önce tarafından
Gözde Ghps sen misin gebelikte ki anaaaa biz seninle oralardayken kankaydık sjsjsjsj :D
Hatice canım çevrendekiler hangi tıp fakültesinden mezun oldu? Doktora'sını nerede yaptı ? :) sjsjsj
evet benim:)) ordaki adın ne
Gözde sen hamile misin yoksa değil misin. Kaç çocuğun var
benim 1 kızım var 1 yaşında, uzunca bir süre gebelik düşünmüyorm
0 oy
önce (460 puan) tarafından
Bebek icin çok önemli demişti doktorum mutlaka iç. 
0 oy
önce (1,397 puan) tarafından
Ben kullanmadım öncesinde de sonrasında da
0 oy
önce (236 puan) tarafından
Dozu düşük olan folik asitlerden kullan. Dozu yüksek olanlar zararlı olabiliyor
0 oy
önce (480 puan) tarafından
Gebeliği düşündüğüm için başladım. Üç ay kullandım. Geve kaldığımı öğrendiğimde 10 15 gün önce bitirmiştim. Sonrasında kullanmadım. Çok rahatsızdım, hiç gözümde değildi
0 oy
önce (207 puan) tarafından
Çevreye göre değilde doktor ne diyorsa ona göre hareket etmek lazım ilkinde hamilelik ten önce içmiştim kucağıma alamadım maalesef ikincisinde doktor gerek olmadığını söyledi ve içmedim doktorları dinlemek lazım bazen 
Ben ilkinde hiç içmedim gebe kalmadan önce içtim diye gebelikte vermedi doktor demir falan yazmştı ondada kanım iyiydi kullanmamştm şimdi demirim düşük sadece onu kullanıyorum içinde folik asit zaten var ilk 3 doktorum vermedi folik asit herkes de neden diyince insan biraz afallıyor
önce (207 puan) tarafından
Herkesin bedeni hamileliği doktoru farklı herkese göre neden hareket edelim ki içene neden içtin içmeyene neden içmedn derler kulağı çevreye kapatmak lazım bazı konularda
0 oy
önce (286 puan) tarafından
Ben canım gebe kalmadan önce verdi doktor bana folik asit kullandım sonra gebe kaldım doktora sordum kullansan da olur kullanmasan da deyince kullanmadım bende açıkçası 
0 oy
önce (6,703 puan) tarafından
Ben oğlumda hiç kullanmadım ne denir hapı ne folik asit hiçbirşey. Kızımda kullandım sadece folik asit ve sonra onun yerine Multi vitamin ikisi de turp gibi doğdu şükürler olsun 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 103 göst.
24 Nisan 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 299 göst.
23 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 123gg (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 179 göst.
8 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Nagiiiss (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 157 göst.
1 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu

389,227 soru

11,637,098 cevap

35,428 kullanıcı

...