0 oy
993 göst.
Aile kategorisinde (82 puan) tarafından

Aklıma gelmeyen başıma geldi kızlar. 

Ben asla böyle birşey yaşamam eşim asla bana el kaldırmaz diyordum. Bu kadar kesin konuşmamak gerekiyormuş. 2 gündür mahfoldum üzülmekten. 

Gözü dönmüş gibi öyle dövdü ki yemin ederim sanki düşmana vurur gibi vurdu. Alkol almayan adam alkol almış. Kimin aklına uymuşsa içmiş gelmiş. Gördüm şok oldum. Sen ne yapıyorsun nasıl eve alkollü gelirsin bu ne demek oluyor dedim biraz yükseldim. Olanlar oldu. Beni resmen evire çevire dövdü. Elinden kurtulamadım. Çabaladım yapamadım. En son yere düştüm ayağımla dizine tekme attım hemen kapıdan çıktım çocuklarımı alıp. Dışarı çıkınca kendime geldim bağırmaya başladım. Defol git burdan Allah kahretsin seni nefret ediyorum senden falan dedim. Baya bağırdım. Bu arabaya bindi gitti hemen kapılarımı falan kilitledim giremesin eve diye. 

Ailesini aradım hepsi ayaklandı. Bugün hastaneye darp raporu almaya gidiyordum arabayla. Tam arabayı park edecem karşımda eşim. Şikayetçi olma yemin ederim aklım başımda değildi hatırlamıyorum özür dilerim pişmanım diye diye elime ayağıma kapandı. Git bırak beni diyorum gitmiyor. Yapıştı resmen affet diye. En son arabaya zorla tekrar bindim uzaklaştım yanından. Eve geldim kapının önüne geldi kaç defa içeri almadım. Aklım başımda değildi affet birdaha asla olmayacak diyor. Jandarmayı arayacam korkuyorum. Çocuklarım var onların gözünün önünde arbede yaşanır psikolojileri bozulur diye endişe ediyorum. Ne yapayım bana bir akıl verin lütfen. Zaten çok kötüyüm kırıcı yorumlar yapmayın. Boşanmak istiyorum ama yapıştı ölüm ayırır anca diyor. Vazgeçmem diyor. İki arada bir derede kaldım kafayı yiyeceğim :(

23 Cevaplar

0 oy
(1,622 puan) tarafından
Yapan yon yapıyor boşanmak kolay değil ama vallahi gözünü korkut korkutmazsan yine yapar raporunu al sabah bekle korkutarak birşeyler yap ailedeki herkes bosanacagina karar verdiğini bilsin ki baya süründür 
-Reklam-
0 oy
(15,380 puan) tarafından
Hem şiddet uyguladığı için pişman olduğunu söyleyip hem ayrılırsan öldürürüm diyorsa ( ölüm ayırırdan kendini öldürmeyi kasdediyorsa bence sakınca yok ) düşün yaptığı eylemden ne kadar pişman. Pişmanlığında o kadar samimi ki aba altından sopa göstermekten çekinmiyor yerinde olsam napardım bilmiyorum ama boşanmayacaksan bile o darp raporunu alıp bir yerlerine sokman gerekiyor 
0 oy
(117 puan) tarafından
Alkollü insan alkol almadığı zamanlarda kime en çok içten içe kin öfke duyuyorsa eğer bunu alkollüyken o öfke duyduğu insandan çıkarıyormuş maalesef. Sana alkollüylen dayak attığına göre normalde öfke duyuyordu kesin. Bence affetme. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 424 göst.
30 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
76 cevap 2,390 göst.
6 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Ece0935 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 784 göst.
17 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Dalin (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 252 göst.