0 oy
446 göst.
önce Diğer kategorisinde (69 puan) tarafından
Boş geçmeyin kzlar 2 gündür öfke doluyum yaşım 31  ve 11 yıllık evliyim eşimle evlenince üniversiteden mezun olmustum atamadan evlendim bide eşim sevgilimdi yani üniversiteden birlikte o kadar yıl gecrdik eskiden taş çatlasa kilom 62 yi geçmezdi sonra hamile kaldım çocuk falan derken kilo aldm şimdi 2. Ye hamileyim 24 haftalık ve illaki kilo aldm şuan 90 kiloyum boyunda 1.65 eşim kiloma giyimime takmış durumda özellikle bu son günlerde mesela bir.yere gidicez kot pantolon t-shirt giyiyorum böyle seviyorum yani ama çıkarken kötü bakıp süzüyor ne giydigimi inceliyor dünde burdan Allah razı olsun biri yüzde 40 indrim verdi dedim biseyler alayim kızıma kendime falan seçtim gelmiş sectiklerime bunlar nasıl şeyler önünde desen var diye yok sen niye.desenli.aliyorsun sen niye elbise etek giymiyorsun sana hiç kot t-shirt yakışmıyor ki ben 11 yildr böyle giyiyorum ve açığım yani. İşte bana diyor sen hiç arkadan kendine baktin mı çok çirkin gorunuyorsun yanıma yakismiyorsun millet diyecek bu karısına hiç bişey almıyor falan saydida saydı hamileyim bende duygusallasip ağladım. Dedim eskiden begeniyodun şimdi ne degsti diyor eskidende begenmiyordum siyah tshort siyah pantolon sevsem bile giydirmez yolda bir yere gidince falan moralimi bozuyor öyle gidiyoruz dün dedim benim ne giydigime ne yaptığıma karışma ben istedigim gibi giyinirim   dedim siparişi almadık çok zoruma gidiyor artk sabhda kızım dedi anne aldinmi siparişi.yok dedim baban begenmedi kızım gitti babasına bir daha anneme karışma diye kızdı ne isterse alır dedi bide başka bir mesele daha var uzun zamandır un helvası yapmamıştım normalde güzel yapardim yapmayınca unutmustim internetten baktım yaptım ölçüye göre ama ölçüdeki şeker fazla geldi başladı söylenmeye sen neyi güzel yapiyorsun ki yemekleride yapamıyorsun ya tam pisiriyorsun ya az pişiyor eksiksin dedi bana bende öylemi dedim ben 11 yikdr yemek yapıyorum her günde yemekyapiyorum madem öyle beğenmiyorsan git annende ye yada git dışarda ye dedim çok çeşit yemek yapıyorum heeseyide biliyorum ama bahaneler bulmaya başladı canımı.bu durumlar iyice skmaya başladı eşiniz böyle şeyler söylese size nasıl davranırdiniz cvp yazan herkesten Allah razı olsun

22 Cevaplar

+1 oy
önce (357 puan) tarafından
Eşini bi kontrol et derim tlfnu falan karıştır
önce (69 puan) tarafından
Parmak izi var uyurken falan acabilmem imknsiz farkeder çünkü yani.tlfonu karstirabilmem zor
önce (76 puan) tarafından
İçimden geçen düşünce tamda bu yazılmış madem.
Canım gizli karıştırmaya ne gerek var kı şarjım yok birini arayacağım de al mutfağa git karıştır
Saklayacak bir şeyı olmayan verır vermese sorun başlar
önce (476 puan) tarafından
Sen hiç acamıyomusun eşinin  telini
-Reklam-
0 oy
önce (4,255 puan) tarafından
Öncelikle kocana zıkkım yesin temenni ve tavsiyelerimi bırakıyorum fikirleri böyle olabilir ama söylemesi bu üslupta asla olamaz benim kocam bunu yapsa ki bir kere bana cimri dedi şaştı beşti burnundan getirdim yine aynısını yapardım zerre umursamam kendim ve kızım nasıl istiyorsa öyle yaparım 
Bende umursamıyorum yine istediğim gibi giyiyorum. Ama sürekli böyle söylüyor üzülüyorum hamile halimle ağlatıyor üzüyor
0 oy
önce (7,177 puan) tarafından
Susmam çatır çatır cevabını verirdim mesela ben de direk ona beğenmediğim şeyleri sıralardım.

Gerçekten bu erkekler kendilerini ne sanıyor bulunmaz Hint kumaşı falan mı?
Bencede oyle
0 oy
önce (690 puan) tarafından

İşin özü ne biliyor musun ? Yıllar geçmiş, laçkalaşmış evlilik. Gözünün üstünde kaş var diyerek bile tartışma çıkabilir. 

İşte öyle.olmamasi lazm oysa yemeği hazır.herseyi.hazir   benle ugrasmasa ne olucak  insan saygı bekliyor ama yok
0 oy
önce (76 puan) tarafından
İncitmeden ne denir ki canım. İçimden geçeni yazmıym üzmek istemem eşin kavga çıkarmaya bahane arıyor gibi. Bebek planlımıydı?
Evet canm en çok da eşim istedi
0 oy
önce (33 puan) tarafından
2. cocuk yapilmisken cok kotu konusmak istemiyorum moralin bozulmasin diye ama onu ciktigi yere geri sokardim 
0 oy
önce (14,086 puan) tarafından
Yerinde olsam dışarda kocanla dolaşırken ya hızlı yürür ya yavaş gider ona da sen bana diyorsun ama bence sen benim yanıma yakışmıyorsun o yüzden birlikte görünmeyelim derdim ben eşimle tanıştığımda 70 kilo idim şimdi 90a yakınım diyet yapıyorum ama aileme gidince yine kilo aldım üstelik zayıfta bir eşim var. Ama hiç bir zaman yakışma meselesi konu olmadı. Eğer ima dahi etse evet haklısın benim yanımda şöyle boylu poslu kalıplı bir adam olmalıydı derdim 
0 oy
önce (157 puan) tarafından
Kendinde olan eksikleri bence sana empoze edip kafasını rahatlatıyor. Umarım geçici bir durumdur 
0 oy
önce (805 puan) tarafından
Zıkkım yesin . He sanki kendisi de Kıvanç Tatlıtuğ 
0 oy
önce (560 puan) tarafından
Aldatan erkek profili
0 oy
önce (63 puan) tarafından
Sende söyle eşine çocuklar yokken zayıftım çocukları birlikte yaptık bunu kusur görüyorsan ikimizin kusuru beni üzme de üzüldüm yaa canımsın erkek milleti işte salla gitsin bende kiloluyum ama evlenmeden önce daha kiloluydum ramazanlıkta oruç tuttum zayıfladım birazda sonra zayıfladım bazen eşim benle uğraşmak için der yeter zayıfla diye beni alırkende ben böyleydim almasaydın diyorum 
0 oy
önce (94 puan) tarafından
Zıkkımın kökünü yesin :@ hamilesin canım üzüpte strese koyma kendini ama eşinin üzerinde dur bukadar değişimin sebebi ne mesela o telde neden şifre var benim eşim asla şifre koyamaz telefonuna evli insanın şifreyle ne işi varmış sende ona söyle sen hep beni eleştiriyosun ama sen yanıma yakışıyormusun bi kendini sorgula de belki bende seni kendime yakıştırmadığım için sana özen göstermiyorum sana ayak uyduruyorum de
0 oy
önce (348 puan) tarafından
Yani aklıma 2 farklı şey geldi. Ya aklını karıştıran başka bir kadın var ve seni kıyasladıkça senden soğuyor ve kavga çıkarmaya yer arıyor. Ya da o eski günleri özlüyor. O günlerdeki gibi olmak istiyor. Sende bi olduğun tarzdan farklı giyinmeye çalış bakalım. 
0 oy
önce (3,273 puan) tarafından
Aklımdaki tek soru madem hiç beğenmemiş hiç beğenmediği bir kadından 2 tane çocuk yapıp 11 senedir nasıl evli kalmış senin yerinde olsam bunu sorarım madem beni beğenmiyorsun 11 yıldır niye söylemiyorsun ve benden niye iki tane çocuk yaptın ayrıca o seni aşağılayacağını sen onu aşağıla sen de onun eksiklerini söyle atıyorum boyu kısadır sen de boyu kısa de ne bileyim esmerdir sen de karasın falan de yani erkekler ancak bundan anlar
0 oy
önce (2,418 puan) tarafından
Hamileymişsin de üzüp günahına girmek istemem ama aklıma gelen tek şey başka biri gibi. Umarım yanılıyorumdur. 
0 oy
önce (1,933 puan) tarafından
Bu kadar azıtmadan önce daha derdim farkındayım çok kilo aldım bu şekilde hoşuna gitmiyor olabilir bende çok memnun değilim ama hamileyim doğumdan sonra vercem daha ağzını açıp beni sinir etme tamam kilom var daha derli toplum gözükmek için elbise tarzı giyerim biraz daha ama bu süre zarfında moralimi bozma fena bozuşuruz diye önünü alirim ama sizde olmamış genede de vereceğim doğumdan sonra merak etme spora gitcem diyetisyenede gitcem en fazla 4 5 ay içinde toparlarim ama sen bu dediğin lafları nasıl toparlarsin hoşuma gitmiyor beyenmiyor olabilirsin ama bu şekilde bana hakaret etme hakkını sana vermiyorum tamam elbise giyerim birazda de ama varya hemen diyetisyene git daha fazla kilo almadan doğuma gir sonra eş zamanlı spor diyet eşliğinde yap bunların hepsine bir para döksün o zamanı kendine yaratabilmen için çocuklara bakmak zorunda yetişemedim yerde birini bulup ev temizliği yemek yaptırmak zorunda bu kadar lafı ediyorsa destek verecek sana kendide yapacak elbise al bir kaç tane ojeni sür makyajını yap madem süslü istiyor yanına yakistiracak herseyin bedeli var benim eşim öyle diyor bakimsizsan evimize emek harciyorsun tutumlu olmaya çalışıyorsun o yüzden birşey diyemem demeye getiriyor çünkü bunuda hissettiriyorum açıkçası herkes bilir bakımlı olmayı şıkır şıkır gezmeyi bedelini güzel ödetirdim ama böylede konuşturmak tikarim lafı ağzına sen beni beyenmiyosunda kendini ne sanıyorsun diye bile yererim benden iki çocuk çıktı diye 
0 oy
önce (9,144 puan) tarafından

Öncelikle bu lafın üstüne gider güzel bir kıyafet alışverişi yapar o kartı patlattırim:)

Ve sen hamilesin daha kırılgan bir dönem seni düşünüyor olmalıydı erkekler ortak yaptığımız çocuk için dönüştüğümuz hale aldigimiz kilolara laf edince al sen doğur sen annelik yap diyip yer değişme hakkımız olsa keske
0 oy
önce (194 puan) tarafından
Ben üzülürdüm.  64 kiloyum 2 dogum yaptım. Eşim sagolsun kilomla ilgili bisi demez . Ama çoğu arkadaşım kilolu kiminin esi kilolarından şikayetçi.  Sokakta açık saçık manken gibi kızları görünce yan gözle bakan bile var
0 oy
önce (194 puan) tarafından
Sen kim köpek derdim ona, çocuk verdim her işini hal ettim sana yoldaş arkadaş dost oldum ama sen köstek oldun şimdi gelipde beni mi beğenmiyorsun derdim 
0 oy
önce (296 puan) tarafından
Öncelikle aldığım kiloların bebeğim için olduğunu hatırlar ve kendimi üzmekten vazgeçerdim. Sonra bütün kartların limitlerini doldurup güzel bir alışveriş yapardım kendime bakım yapardım. Hoşuna gidecek değişiklikler yapardım kısaca ama abartarak. Onun hoşuna gitmeye başlayınca da ben onu ezerdim. Herşeyini eleştirirdim. Tehlikeli sularda yüzmeden kıskandırırdım. Bu arada attığı her adımı çaktırmadan izlerdim telefonunu kurcalar baskınlar yapardım. 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 555 göst.
3 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,542 göst.
15 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Icinizdnbrii (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 1,229 göst.
1 Mart 2020 Diğer kategorisinde ♡MeLeK♡ (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 274 göst.