0 oy
927 göst.
önce Diğer kategorisinde (5,602 puan) tarafından
Yağmur çok az yağdı durdu hava açıldı kizim ağladı gidelim diye tuvalete grdim çıktım parka gttik oturdum bı anda sıkıştım yanımda bı kadın vardı önüme bez vermiştim kızlar bı saldım durdurumadim yere döküldü altım.fulll ıslak oldu ayağa kalktım yalandan kız bune dedim utançimdan eşimi aradım ablam bana yakın üstümü degistrdim ayy durduramıyorum annem dyor enfeksiyon dur kapmişsin ondandır 25 hfta oluyorim bu hfta doktira sylum bebek bezi takacam artık yaa

22 Cevaplar

+1 oy
önce (160 puan) tarafından
Daha kotusunu anlatayim da kendini iyi hisset:D benim.kixim.suan 2 bucuk yaşında suan hamileyim ama o zaman degildim parka gittik neyse bizimki.tutturdu onur oark diye oda uzak.bize ve ben diyetteydim.dwtoks suyu iciyodum. Haliyle ishaldim ilk gunuydu detoks suyumun. Ay parkta bi karnım agridi bi agridi tutamadim yok uzun beyaz alt ust es9fman takimim vardi üstümde.  Ay kiz ben pirt pirt sala sala geldim cocugu bebek arabasına koydum henu, 1 bucuk yasinda falandi ama komsuya denk gelmemek icin deli gibi kostumm gormen lazimdi resmen altima sıçtımm gelirken yolda ishaldim ama napalim  dedim hemen o takimi alip siyah posetle cope attim : D esim hala soruyo arada o takimin cok guzeldi nerde kaldi acana diye  ay yiprandi attim herhalde diyorum
önce (479 puan) tarafından
Sjsjsjssjs  desene olan eşofman takımına oldu .
önce (829 puan) tarafından
Ayy yorumuna çok güldüm affet :D
önce (1,908 puan) tarafından
Valla sesli güldüm:)))
önce (358 puan) tarafından
Hahahah koptum ya gece gece cok güldüm insallah bAsıma gelmez :d
önce (2 puan) tarafından
Ay çok güldüm ya hakkını helal et :D
-Reklam-
0 oy
önce (1,345 puan) tarafından
Ayyyy Allah'ım gülmekten karnım ağrıdı 

Bir ara banada öyle.oldu mecbur mahallede bir köşede oturup yaptım pantolon bir kismida ıslandı tabi koşa koşa eve gelmiştim 
önce (5,602 puan) tarafından
Benim pantolon Allah'tan çizgili siyah beyaz di ama.sandalye  yer göl oldu yaa
0 oy
önce (351 puan) tarafından
Gülünecek bir şey yok hamileymişsin geçmiş olsun inşallah 
İnşallah geçer valaha çok zor
0 oy
önce (8,317 puan) tarafından

Hahaa güldüm gebeyim demesen linckeyecektim:angel:

Valaha utandim resmen ya
önce (3,018 puan) tarafından
Gebeler isemiyomu gizzzzz belki benimde canım isemek istedi ☺❣️
0 oy
önce (1,634 puan) tarafından

:))))))Allah iyiliğini versin:):))))

Ayy çok zor valahi
0 oy
önce (371 puan) tarafından
İnsanlık hali bacım herkesin başına gelebilir. Allah acil şifa versin. Tamamını değil belki ama hamilelik sürecinde hangimiz altımıza biraz olsun kaçırmadık ki
Kızımda da aşırı aşırı çıkardım bunda da adım atyorim skşyorum ya
önce (371 puan) tarafından
Sıkıntılı bi mesele açıkçası Allah kolaylık versin
0 oy
önce (581 puan) tarafından
Ben onu evde eşimle şakalaşırken yaşadım sonra o gülünce oturup ağlamıştım
Bi.ara bu yorumunu okumuştum burda:)
Ben daha yeniyim uygulada :D bence başkası o
Hadiya komik bir anınızı anlatın demişti biri sanki okudum gbi ama
Başkasıdır o :D çünkü daha komik anılarım var bunu yazmam oraya
0 oy
önce (1,257 puan) tarafından
Aklıma bir haber geldi adamın biri bebeğiyle dışarı çıkmış küçük bisiklette çocuğu 

Adam bı köşeye çekilip büyük tuvaletini yapmıştı haberlere çıkmıştı aama bence yanlış haber olması adam çocuğu emanet edecek bı her bulamamıştır bırakmıştır o köşeye :)
Ayy valaha zor hamilelik çok zor ya
0 oy
önce (28,270 puan) tarafından

Olabilir hamilesin buda gülünüp utanılacak birşey yok Dr git sen yinede

Hftaya sylum ne dycek tutamadım resmen ya
0 oy
önce (759 puan) tarafından
Bende ikidir hapşueunca birkaç damla kaçıyor. Gebeliğin tatlı şeyleri bunlar :) 
Benim çok sıkı dka.başi gdyorim
0 oy
önce (8,586 puan) tarafından
Geçen bayram kardeşime gittim eltisi alt kata tuturdu parka gidelim bizde çocukları götürdük kadın tuturdu çişim geliyo demeye dayan parka az kaldı orda vcde var dedik yok dayanamıyorum dedi heryer ışıklı kamerali girdi bir inşaata çişini yaptı. Ama oda şeker hastası 
Allah yardım etsin benim kız parktaydu çıkmıyordu gel dedim ablamın evin karşıda zaten dayanamadım saldim
0 oy
önce (2,578 puan) tarafından
Allah seni napmasın kızzzz krize girdim çayı püskürtüldü:D
Ayy valaha kız :)
0 oy
önce (311 puan) tarafından
Az önce bende bir kaç damla kaçırdım oturduğum yerde bende 27+1 haftaligim canm :-) sidikli olduk ya vallaha bu bebislerin yuzunden
0 oy
önce (150 puan) tarafından
Hiç komik bir durum değil hamileysen çiş kacirman normaldir hasta beziyle gezen bile görmüşüm hamile değilsen idrar torbanda sarkma var o yüzden tutamiyorsun ben o durumda birini yanımda görsem gülmek yerine yardımcı olmayı tercih ederim
0 oy
önce (10,336 puan) tarafından

Sen hamilesin canım normal ben 18 yaşında 8 saatlik yolda altıma  işedim. :D 

Sen 18 yaşında mi evlendin he yaa çok zor çok üzüldüm
Ne alaka kız 18 yaşında evlenmek :)
18 yaşında dedin yaa oyziden
Ben hamile değildim bekardım yani :)
Haaaaa:)
0 oy
önce (16,674 puan) tarafından
Bebeğin suyu olmasın da . 
Yok idrara skşmistim
Bebeğin suyu nasıl birden mi geliyor
önce (16,674 puan) tarafından
Yani büyük ihtimalle altına kacirmissindir. Ama benim son haftalarda suyum bitmiş. Altıma kaçırdım ya da ter zannettim.  Derken de suyum bitti. 39. Haftada doğum yaptım. Böyle şeyler de olabiliyor. Senin değildir muhtemelen de aklında da.olsun yine de. Birden gelmedi benim. Azar azar sızmış.
0 oy
önce (499 puan) tarafından
Hele son 35 ten sonra  sen evden cikma  bacim ozaman daha zor ama hamilelikle oluyor bazen oksurunce bile kaciyo valla 
0 oy
önce (648 puan) tarafından
Mesane pedi al . Akrabam kullaniyo iyi oluyo
0 oy
önce (15 puan) tarafından
Bende bina da asansör bekliyor dum hamileyken Allah'ım asansör sürekli meşgul ama artık catliycam tutamadım bende saldım gitmişti napim 
0 oy
önce (308 puan) tarafından
Yeni evliydim ve bir gece uyandım ki asla başıma böyle bişi gelmemişti daha önce ay bı uyandım gecr yatak ipislak ay ben altıma isemisim ay eşime kalk kalk çarşafı Alezi degistiricem niye dedi altıma yapmışım da ondan hahaha ben bile gülmüştüm kendime. Bidefa da tekstilde çalışıyordum yeni bir yere gitmiştim akrabaydi çoğunluk erkekti ve ben tuvalete gitmeye utanıyordum  tam tuvete gıdıcem biri giriyir tam giricem biri giriyir artık paydosa yakın ortaciydim altıma yaptım ay öyle çoktu ki yerler ıslandı bezlerle falan çaktırmadan ayağımla silmiştim o zaman çok zoruma gitmişti neden çünkü erkekler varken tuvalete gidilmez aptalligini kafamıza sokan Zihniyetler yüzünden başıma gelen olaydı bu 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 664 göst.
31 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Leyla6611 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 2,219 göst.
22 Aralık 2022 Aile kategorisinde 12345678910 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,099 göst.
14 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kumsal1 (3,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,068 göst.
2 Ekim 2022 Diğer kategorisinde KEBELEK (1,745 puan) tarafından soruldu

391,021 soru

11,698,537 cevap

35,578 kullanıcı

...