0 oy
932 göst.
önce Kültür-Sanat kategorisinde (176 puan) tarafından
Instagram oldu sanırım kizlar bı bakın

19 Cevaplar

+11 oy
önce (1,466 puan) tarafından
Neden kapandığının bilincinde olup kapalı kalmasından mutlu olmak lazım aslında.
önce (206 puan) tarafından
Alaska alkışlıyorum yaya ne diyon Haniye terörist değildir siyasi bir liderdi hamasda öyle terörist israildir . Hamas olmasa Filistin tamamen yok olur bunun bilincine varın.
önce (1,346 puan) tarafından
Yaya sözüm sana değildi.
önce (5,258 puan) tarafından
Tiktok toplum ahlakını bozmuyor. Biİm toplumumuzun ahlakı zaten tiktoksuz bozuk. İzlemeyen adam yine izlemez. İdrak edemediniz bunu
önce (1,346 puan) tarafından
Ama bir kaç birşey söylemişsin açıklama getiriyim öncelikle hiçbir ayrıcalığım yok fakat ayrıcalığım şu olabilir daha pandemi gelmeden youtube'da kendini türk olarak benim vatandaşıma tanıdan bir youtube kanalından başlayabilirim sözlerime. Bu şahıs ertan özyiğittir youtube kanalına daha pandemi gelmeden önce birkaç videosu paylaşan bu şahıs. İlk önce denvar havalimanının neden yapıldığını ve altındaki sığınakların neden yapıldığını açıkladığı videolardı bunlar. Daha sonra the ekonomist dergi kapağındaki sembolleri açıkladı. Bakarsanız o videoları bulabilirsiniz. Ve bunlar pandemiden önceden yayınlanmış videolardı. Güya the ekonomist dergi yayımcıları geleceği ön görüyor yersen. Adam 2019 yılının sonlarında yani 2020 ye 2-3 ay kala bu dergi kapağını yayınlıyor. Ve bu dergi yayın örgütünü biraz araştırırsanız kime hizmet ettiğini belki anlarsınız. Dergi kapağında bir slot makinesi yani kumar ve slot makinesinin kolunda dünya işareti var ve oraya slot makinesinin içine maske, aşı, amerika birleşik devletlerinin ikiye ayrılması (sonra yaşadık beyazlar zenciler birbirlerine girdiler) bidenin resmi (trumpın gidip bidenin geleceğini) yanmış bir ağaç( orman yangınlarının olacağını yani dergi kapağında 2020 den beri yaşadığımız herşey var. Time dergisi daha orman yangınları olmadan önce bir kapak yayınladı ve inanki ben bunu olmadan önce gördüm. Ormanları yakan eller var kapakta ve kibrit tutuyorlar. Bu şahıs bunları açıklıyordu. İnsanlar komplo diye dalga geçiyordu. Ama bana kalırsa onlara hizmet eden bir adam neden diye soracak olursan youtube kapağında hiçbirgüç zamanı gelmiş bir fikirden daha güçlü değildir yazar. Üst akıl diye över bu şeytani örgütü. Kahraman maraş depreminden sonra türkiye haritasınından istanbulu işaretleyip altına sadece duygusuzsa hissizce haince sırada... Yazmış bir insandır kendisi. Deprem oluyor depremden sonra 1 hafta önce bir videoya denk geliyorum eray hacıosmanoğlu ilkay buharalı ile canlı yayın açmış bu video depremden 2 hafta önce yayınlanmış diyorki "TÜRKİYEYİ UYARIYORUM, YAPAY DEPREM YAPACAKLAR" Adam bunu nerden biliyor vahiymi geliyor? Yoo yapılacak planları biliyorlar... Farkındalar.. benim tek ayrıcalığın bu videoları izlemek olmuştu.
önce (5,258 puan) tarafından
Ya ne yapayı abi naci hoca yıllardır o bölgede deprem olacak diye kendini yırtıyor. Belki naci hocaya da vahiy gelmiştir :D
-Reklam-
+6 oy
önce (5,078 puan) tarafından
InsaAllah açılmaz 
önce (21 puan) tarafından
İnsAllah açılırda sadece siz giremezsiniz:))
önce (5,078 puan) tarafından
Ne kadar da önemli zaten :D
+4 oy
önce (282 puan) tarafından
İnstagram niye bu kadar önemli ki anlamadım açılmazsa oluyor mesela yemek yemek su içmek gibi ihtiyaç olmuş herkeste 
Benim eltim durum atıyordu ins yok diye bu kadar mı önemli ya
önce (62 puan) tarafından
Oradan el emeğini satıp geçinmeye çalışan kadınlar var sadece fenomenler ya da akrabalari düşünmeyelm
Eskiden varmiydi ins isteyen heryerde satar ayrıca ins Siyonistlerin onlarin kazanmasımi önemli sizin için bide burdan bakın.
önce (62 puan) tarafından
Girmenin sakıncalı olduğunu düşünen girmesin kimseye zorla hesap actirilmadi. Ama yasaklanması bu yüzyıla yakışan bişey degil
+3 oy
önce (595 puan) tarafından
İnşallah hiç açılmaz şöyle bakıyorumda herkes bağımlısı olmuş biran önce tiktoğun başına inşallah oda kapanır 
+1 oy
önce (371 puan) tarafından
Yanlış alarm
önce (176 puan) tarafından
:))vala bemde açıldı VPN bsy indirmedim
önce (371 puan) tarafından
Eskiden açılmış gönderiler olmadığından emin misin, hani akış sağlıklı şekilde ilerliyo mu? Benim de 4 5 tanesi açıldı ama daha önceden açılmış videolardı
Eminim cnm vala oldu
önce (889 puan) tarafından
Evet benimde açıldı birkaç story baktım sonra yine gitti
+1 oy
önce (16,596 puan) tarafından
İlk girişte açılıyor sonraki girişte acilmio 

Ben VPN ile kullanıyorum kapandığında beri
önce (16,596 puan) tarafından
Ücretsiz
Bnm iPhone deil direk indirebildim kızlar
önce (1,611 puan) tarafından
İsmi al App Store yaz indir
önce (2,912 puan) tarafından
Melis sendede ücretli sayfa çıktı mı bende ücretli çıktı
önce (1,611 puan) tarafından
Çıktı ama ok işareti var sol üstte ona basıp çıktım ekranın ortasındaki başlata bastım açıldı
önce (2,912 puan) tarafından
Yanlış mı indirdim acaba
+1 oy
önce (4,091 puan) tarafından
Bu inşallah açılmaz diyenler siz iyimisiniz siz saniyorsunuz herhalde Instagram sadece fenomenlerin para kazandığı bir mecra orası insanların birbirleri ile haberlestigi bilgi edindiği dünyadan haber alınan bir mecra kapanmasinda ki amaç ne biliyor musun insanlar birşey duymasın birşey bilmesin  kör olsun sağır dilsiz olsun şu an okuduğunuz haberler gerçek mi sanıyorsunuz dünyadan bı haber yaşıyoruz haberiniz yok depremde herkes insatagram üzerinden yardımlaşmayı iletişim kurdu SMA bebekler için oradan yardım toplanıyor kan arandığında herkes birbirine duyuruyor siz sanıyorsun ki herkes orada eğleniyor gülüyor oynuyor 
0 oy
önce tarafından
Baktım benim ki açılmamış akşam haberde izledim daha hiçbişe belli değil 
Acdi benimki yaziyorda instagramda aciloyor diye açıldı hatta bekleyin olur
önce tarafından
Senden başka kimsenin ki açılmamış
0 oy
önce (420 puan) tarafından
Yoo kapali ben giremedim
Benimki açıldı acilir sizinde
0 oy
önce (3 puan) tarafından
Benimki acilmadi canim ya seninki acildi mi
Açıldı vala ay sevindim vala ben
0 oy
önce (95 puan) tarafından
Benim hala aynı bir gelisme yok
Açılır girin bı bakın gene açılıyor yazmislar
önce (95 puan) tarafından
Girip baktım yok düzelmedi zamanla düzelir heralde
0 oy
önce (8,222 puan) tarafından
yok kapalı daha 
Benim açıldı vala
0 oy
önce (425 puan) tarafından
Hayır açılmamış 
0 oy
önce (73 puan) tarafından
Açılmamış canım 
0 oy
önce (681 puan) tarafından
Benim kapanmamisti dün baktım dün gitti yuklenmedi durumlara falan bakıyordum 
önce (681 puan) tarafından
Şimdi baktım açılıyor 10 saat önce paylaşılan gönderiler vsr inşallah açılır
0 oy
önce (4,001 puan) tarafından
Benimkide acılmadi en son gordugum 3 5 paylasim var sadece
0 oy
önce (889 puan) tarafından
Sabah dokuz gibi girdim açıldı benim birkaç story izledim birkaç habere baktım çıktım t tekrar girdim yine gitmişti 
0 oy
önce (529 puan) tarafından
Kardeşimin de açılmış bişey yapmadan. Benimki niye açılmadı :))
0 oy
önce (684 puan) tarafından

İstgramim gitmesiyle eşimin hesabı uygulamyi komple silmesi:Diedan bakyordum birseyelr 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 113 göst.
6 saat önce Diğer kategorisinde idilt (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 166 göst.
7 saat önce Diğer kategorisinde idilt (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 427 göst.
3 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde PEFEKEGE (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 338 göst.