0 oy
440 göst.
önce Aile kategorisinde (367 puan) tarafından
Bı insan annesi ve babası olduğu halde yigenleriyle ilgilenmek zorundami sizce eviyle barkiyla onlarla ilgilenmedigi kadar herkesle ilgileniyor sorumluluğu kendisi alirmi neden böyle yaparki bı insan

12 Cevaplar

0 oy
önce (18,800 puan) tarafından
Daha net bişeyler anlatır mısın tam anlayamadım canım
önce (367 puan) tarafından
Nasıl bıraktı
Abisi nankörlük yaptı ama ben çok dua ettim çok
Bende dua ile ama yinede sen karışma der seni ilgilendirmez der sen kimsin der anca
Yok ben her zaman iyi oldum eşimde gördü onların niyetlerini Allaha dua ettikçe herşey ortaya çıktı canım sende çok dua et
Bizi takmiyo dusunmuyorki.onlar daha değerli işte düşünse bizi öyle olma ve yapma
-Reklam-
0 oy
önce (150 puan) tarafından
Evet ilgilenebilir ama kendi evini çocuğunu aksatmadan
Peki karşı taraf ilgilenmiyorsa ilgilenen insanın cocuguyla
0 oy
önce (8,507 puan) tarafından
Ablam yine mi kocan ya yok gerekmez deswk ne degisecek senin kocan duskun yegenlerine 
Yok kocam değil canım sıkıldı öyle sorayım dedim
0 oy
önce (14,582 puan) tarafından
Bazı erkeklere baba olmak zor geliyor. Amca yada dayı olmak daha cazip geliyor. 
Ozaman evlenmiceklr oturup yigenlerine bakicaklar
önce (14,582 puan) tarafından
İşte bunu söyleyince kıskanç ve fesat ilan ediliyorsun kocan ve ailesi tarafından.
Kiskanabilir normal degilmi
0 oy
önce (84 puan) tarafından
İlgilenmek zorunda değil ama ilgilenebilir de kendi ailesini ihmal etmeden 
Benim eşim çok ilgileniyor bizi takmadığı için
Aşırısı gereksiz babam mesela bizle ilgilenmeyip yeğenleri ile ilgilense şu yaşta bile kıskanırım
Heralde insan kıskanır yani mesela yigenini çağırmışti çalışması için çocuğa diyip duruyor paranı köye gönderme biriktir ama kendi cocuguda calisiyo onunda bütün parasıni elinden alır ve söylediği lafida kendi çocuğunun yanında söyler benim zoruma gidiyorda çocuğun gitmezmi zoruna babam benim elimden parayı aliyo yigeninede öyle soyluyo diye
Çok üzücü 1⃣ durum her şeyim aşırısı zararlı özellikle akraba ile olan ilişki
Evet kesinlikle öyle oyuzden herkes kendi evini ve çocuğunu düşünmesi lazım kimseyle ilgilenmemeli
0 oy
önce (9,092 puan) tarafından
Bende kaldıkları sürece kendi çocukları gibi ilgilenmesindr sakınca görmem emanet sonuçta. Ama annesi babası varken herkes yerini bilmeli.
Bence cagirmasinda ilgilenmesinde
0 oy
önce (581 puan) tarafından
Eşimde yeğenleriyle ilgilenir , görümcem de benim çocuklarımla ilgilenir 
Benim eşim öyle değil işte herkesle ilgilenir eder bizle ilgilenmez bı milletle ilgilendigi kadar
önce (581 puan) tarafından
Sıkıntı eşinde o zaman canım nasıl çözersin bilmiyorum
0 oy
önce (11,527 puan) tarafından

zorunlu değiller ama eşim yeğenleri ile ilgilenir benim kızımla da halası teyzesi dayısı ilgilenir ihtiyaç vs için ya da gezdirmek için elhamdülillah 

Adına sonra baktım semoş senin eşin hödük kere hödük bacı. Boşver 
Kız çok zoruma gidiyor valla ya onlar kadar değerli olamadık benimde yigenlerim var ama eşim gibi hiç yapmadım ben
önce (11,527 puan) tarafından
Gider zoruna da çözüm bu adamda değil yani bu böyle gelmiş böyle gider. Senin kurtulman şart
Offf evet
0 oy
önce (1,392 puan) tarafından
Bu babam. 70 yaşına geldi hala kardeşlerini yeğenlerini yetmiyormuş gibi bir de onların çocuklarını bizden daha çok düşünür. Bizim okulumuzu düşünmez onlarınkini düşünürdü yedirdigi paranın haddi hesabı yok zaten. 
Aynı benim eşimde öyle işte biz düşmanıyiz sanki yapma etme derim ama sanane sen kimsin sen karışma der anca
0 oy
önce (475 puan) tarafından
İlgilenir niye ilgilenmesin ben halayım mesela ölürüm yeğenlerim için çarşıya pazara çıksam onlarada bişeyler alırım her defasında yanlarına gittiğimde hiç ayrılmam yanlarından onlarda peşimi bırakmaz zaten anne babasını darlar sürekli halamı ara diye çokta mutlu olurum 3 yaşında en büyüğü bide bana benziyo  aşırı kendim doğursam anca bu kadar severim ahahah
Senin çocuğunla kardeşin ilgileniyormu peki öyle
önce (475 puan) tarafından
Benim çocuğum yok henüz ama olsa eminim yapar oda hamileyken  kardeşimin eşi benden çok heveslendi neler neler aldı bebeğim için ama ömrü yetmedi kuzumun, kardeşimin bana yaptığı iyiliği kimse yapmamıştır ben onun için ne yapsam az gelir ayrı bi bağ var kardeşimle aramda
0 oy
önce tarafından
Tabi herşey dozunda güzel bence ilgilenmeli ama ailesini aksatmadan anladım kadarıyla eşinizde sorun var dimi 
Evet sorunlu bı es
0 oy
önce (382 puan) tarafından
Bende eşimde yegenleri gelir ne istese alırız hamburger dondurma paraya göre tabi eşim bazen kızar para yok niye aldın maasta al senin yeğenin idamı suç falan dedim geçen hatta onlar benmkine ne alıyor dedi eltim pat pat konusr ama iyiliği çoktur inkar edemem büyük eltim  ama kaynım birşey almaz yani akıl edip kızım 17aya gircek yiyor herşeyi ağzı dış dolu eltim alır arad gelip giderken falan ama abisi asla yani biz bişey görmüyoruz bazen çıkıyor eşime hak veriyorum ama çocukların suçu yok onlar bize çok düşkün hele eşime işte ne bilim diger eltim ufagi yeni evli ztn o mesefali ztn herkese neyse onun olsa çocuğu sevdrcegi bile muamma hasetlikten belki 
Eşim biliyo zaten öyle yaptığını yinede gül kondurmuyo
Yani benmki eve sokmaz eşinde tuhaf kızma ama
Benim eşimde sorun var zaten
Allah yardım etsin
Aminn inşallah canım

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 1,207 göst.
28 Mart 2019 Diğer kategorisinde Busraaltindg1 (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 716 göst.
0 oy
4 cevap 152 göst.
14 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sude ayse elam (895 puan) tarafından soruldu

391,013 soru

11,698,292 cevap

35,577 kullanıcı

...