0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde (177 puan) tarafından
Kızlar 7+4 haftalık hamileyim 5 haftaya kadar herşeyi yiyen ben bişey yiyemiyorum midem bulanıyor hep, et hastası olan bn etin adını bile duymak istemiyorum, resmen eridim kilo vermekten , 1 kızım var ondan o kadar rahat bir gebelik geçirdim ki , ne mide bulantısı ne kusma buda böyle rahat geçer diye düşünmüştüm, çok zorlanıyorum şimdiden, ne kadar sürer bu iştahsızlık ve mide bulantısı 

5 Cevaplar

0 oy
(1,778 puan) tarafından
Benimki yaklaşık 5 aylıkken bitmişti, gerçekten çok zor hicbisey yiyip icememek 
(177 puan) tarafından
Zaten sadece domates salatalık ve yoğurt yeme isteği var başka bişey yok
(1,778 puan) tarafından
Anlıyorum seni canım, biraz zorlayıp yiyordum sonra yediğime pişman oluyordum:)
Doktora söyledin mi prilam veriyor
(177 puan) tarafından
Şubat ayında kalp atışı yoktu diye kürtaj oldum, kalp atışını duyunca sevinçten sormayı unuttum
(1,778 puan) tarafından
Anladım canım sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah, onu kullanabilirsin benimkini bı nebze bastırırdı
(177 puan) tarafından
Bu sefer ilk gidişimde söyliyecem inşallah, amin inşallah Allah razı olsun canım
-Reklam-
0 oy
(1,610 puan) tarafından

Ben gunde 12 kere kusup 9 kilo zayiflamistim hergun acilde serum taktirdim hastanede  bile yattim 14. Haftaya kadar agzima bisey sürmedim 14. Haftadan sonra gunde 3 5 kereye düştü kusmalarim dogurana kadarda hap kullandim doguracagim gun bile kustum:D

(177 puan) tarafından
Cinsiyetiyle alakası varmı acaba, bnm kızımda çok rahat geçmişti bunuda kız hissediyorum ama çevremdeki herkes diyo oğlun olacak bn hayırlısı diyip geçiyorum bı kaybım var bnm için iyi olması sağlıkla kucağıma almam yetecek
(1,610 puan) tarafından
Bence yok benim oglum oldu bizim gelinde kusuyor mesela onunki kız
(177 puan) tarafından
Bn kusmuyorum işte tiksiniyorum, midem bulanıyor
0 oy
(666 puan) tarafından
7 8den 14 yada 15 haftalık olana kadarki süreçte 15 kiloya yakın verdim kusmaktan. Tiksinme desen gırla zaten, senin hesap et manyağı olan ben daha 2 gün önce doyasıya et yiyebildim. 21+4teyim bu arada, 21 haftaya girince yiyebildim bak normalde deli gibi yediğim köfteyi. Ekmek desen her ekmeği yiyemiyorum hala. ama 19 20 hafta gibi iştahım ciddi anlamda açılmaya başladı. Eskisi kadar da kusmuyorum hala kussam da
(177 puan) tarafından
Bnde kusma yok ama bulantı çok var, bnde et hastası biriydim ama yiyemiyorum,
(666 puan) tarafından
Kendiliğinden birkaç kez kustum bende, daha ziyade midemdekiler yüzünden çektiğim sıkıntıya dayanamayıp kendim kautum hep. Ya ağır mide ilaçları kullanıcaktım geçmesi için, ya da kusucaktım dayanılabilir kıvamı geçmişti. Bebeğe zarar vermemesi için mümkün olduğunca kaçındım ilaçlardan ama işte
0 oy
(2,058 puan) tarafından
3. Ayı geçirince azalayak geçiyor bende zor gecirmistim aç olarak ama.kilo vermedim hiç çünkü yerimden kimildamiyordum 16 20 saat arası baygın yatıyordum sürekli hala daha o zamandan kalan midemi bulandiran şeylerden yiyemiyorum pisiremiyorum 4 ayda baya azalmıştı ama 
0 oy
(1,580 puan) tarafından
12.haftada bitiyor genelde canım 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 103 göst.
0 oy
3 cevap 211 göst.
20 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Grcemr1365 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 120 göst.
0 oy