0 oy
67 göst.
önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,057 puan) tarafından
Kızlar merhaba 

Benim ağzımda sürekli derin derin yaralar çıkar o kadar uzun sürüyo ki geçmesi su bile degse canimdan can gidiyo vitamin eksikliğim yok baktirdim doktor behçet hastalığından suphelendi ama başka bulgu yok onda vajinal yara da oluyomuş sanırım beni bilgilendirir mi olan varsa 

3 Cevaplar

0 oy
önce (581 puan) tarafından
Bende de eşimde de var o yaralar sebebi çoğunlukla su veya yediğimiz yemekler oluyor bizim eşimin dili resmen deliniyor bi yerden açılıyor öteki taraftan çıkana kadar devam ediyor yara ama bi rahatsızlık çıkmıyor 
önce (1,057 puan) tarafından
Çok kötü benimki öyle hafif de geçmiyo ilerliyo buyuyo geçene kadar iki hafta sürüyo
önce (581 puan) tarafından
Diyorum ya eşiminkinde resmen dili delik oluyor yaradan oda geçmiyor mideden kaynaklı rahatsızlıklardan da olabiliyormuş mideyi iyileştirmeniz lazım dediler bize
Anladım canım kendimi bildim bileli çıkar artık küçücük bi belirti olsun daha da stres oluyorum biliyorum ki çok kötüye gidicek
-Reklam-
0 oy
önce (140 puan) tarafından
3 teyzem de Behçet hastası maalesef çok zor ağzının içi alt tarafı heryeri yara oluyor senelerdir çekiyorlar ağır ilaçları var kortizonlu falan 
Teshisi nasıl koydular acaba canım bilgin var mı
önce (140 puan) tarafından
Onu bilmiyorum maalesef ama ben bildim bileli teyzelerim Behçet hastası
0 oy
önce (10 puan) tarafından
Ağız yaralarına karadut çok iyi gelir
Denedim onu da malesef gececegi zaman geciyo

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 105 göst.
13 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Miss.Berna (4,156 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 63 göst.
0 oy
0 cevap 45 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Meleklerin.annesi (282 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 212 göst.

391,013 soru

11,698,292 cevap

35,577 kullanıcı

...