0 oy
809 göst.
Aile kategorisinde (172 puan) tarafından
Kızlar eşim annesinin yanında köyde kalmak istemediğim için çok kızdı ben bir hafta kalicsam dedim o iki hafta dedi kavga ettik ona ***** gerizekalı dedim kırıldı koydeydim o yanımızda değildi onsuz köyde ne işim var dedim annem zaten değer vermiyor onlar için huzurumuzu bozuyorsun dedim oda tamam gel ama artık bitecek dedi hep senin dediğin şeyler oluyor sen mi benim kocamsin ben mi dedi köyde bir takım sorunlar oldu kaynanam haksız yere bana bir sürü hakaret etti ****** dedi keşke oğlum bekar kalsaydı dedi bende eşime asla kalmicam dedim aradım annen böyle hakaretler etmiş dedim tamam gel gorusuecez senle dedi annesini aradı artık bosanicam dedi annesine söyleyince şok oldum asla beklemezdim böyle birşey diyeceğini sonra beni aradı eve gelicen biticek dedi ben ailen ağzıma sicsada sen otur sus köle gibi ol diyon resmen dedim oda annemin hiç mi hakkı yok torunları yanında kalsın buna sinir oluyorum dedi siz olsanız ne yapardınız 

24 Cevaplar

0 oy
(273 puan) tarafından
Kapıyı gosterirdim genelleme siz biz bayanlar böyle sustukca adamlar kendilerini bi *** zannediyorlar valla agzina göre konuşuyorum kim olursa olsun
-Reklam-
0 oy
(3,289 puan) tarafından

Anasına kadar dediyse toplasin valizini gitsin evinden ayrılma hadi aç boşanma davasını da de bak bakalım nasıl zortt oluyor dik dur ezdirme kendini 

0 oy
(40 puan) tarafından
Sen bilirsin ama eğer bir kere sana git dediğinde gotmezsen artık hep sana git der nasıl olsa gitmiyorsun diye evet yuva yıkmak zor ama seni anlaması gerekiyor sende bence kabul et ya bosanicaksın yada senin tavrını görüp vav gecicek pişman olucak bence sen ona boşanmak istemiyorum diyip yalvarma belkide seni korkutmaya calisiyodur bide annesine ben boşanmak istiyorum demiş annesinin sana onca ettiği laftan sonra bunu annesine demiş çok kırıcı buna rağmen nasıl yüzüne bakcan sen bilirsin de madem boşanmak istiyorsun valizini topla git burası sadece senin evin değil benim ve çocuklarımın evi kapı orda git de
0 oy
(9,357 puan) tarafından
Sıradan izler bırakır en tutkulu aşklar! Der bütün yollar senin derim ne diyim bacım 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 417 göst.
2 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 123 göst.
9 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,195 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,153 göst.
4 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 589 göst.