0 oy
229 göst.
Diğer kategorisinde (117 puan) tarafından
Kızlar lütfen yardımcı olun bir arkadaşımın hayatında erkek arkadaşı var evlenmek istiyorlar. Biraz daha beklemesi lazım bazı sebeplerden babasına söylemek için. Annesi biliyor. Babasına Aralık ayında söylese 5/6 ay sonraya nişan 9 ay sonraya düğün yetişir mi sizce ? Durumları orta halli ? Bu aileler araya girdikten sonra ne kadar sürede nişan düğün vs yetişir 

12 Cevaplar

0 oy
(7,438 puan) tarafından
Babam kayinpederim gil tanışmaya geldiklerinde öğrendi onun öncesinde yani 
(7,438 puan) tarafından
5 6 ay sonra kim öle kim kala belki birsey olur sonra soylesin
-Reklam-
0 oy
(10,508 puan) tarafından
Ben söylediğime pişman olmuştum vallahi hemen söz nişan yaptılar 2 ay sonra da evlendik
0 oy
(457 puan) tarafından
Niye acele ediyorsunuz ki 

Sorunları bitsin Allah'ın izniyle 

Babaya soylendikten sonra ne zaman ayarlanirsanyaparsiniz
0 oy
(228 puan) tarafından
İstemeye gelinmeden önce söylenmesi gerekir erkenden söylenirse sahada karışık olur durumlar onlar için durumları bir düzelsin bence 
0 oy
(4,904 puan) tarafından
belli bi zani yokki. bilsin ne olacak evleneceklerse zaten kucuk degiller . aile tanisinca hemen soze nisana da gerek yok bnce . illa  istedigi dugun tarihine  2 ay kala pat diye biri var ben evlencem demek daha sapma . anlasamadik ayrildik buladar da basit illa baba bilince kesin evlencem diye de bisey yok .
(4,904 puan) tarafından
atiyorum baba bilir anlasamaz ayrilirsiniz. ayni sey baba bilmeden de olur yani bi belli zamani olmaz bena gire babaya soyleme zamani. ama her takilip gezip tozulan da babaya yansimaz anneye de yansimaz o baska bisey.
0 oy
(201 puan) tarafından
Aileler öğrendi mi işler inanılmaz hızlı ilerliyo anlamadan
0 oy
(11,650 puan) tarafından
Babama şubatta sevgilim var dedim temmuzda tanışmaya geldi Eşim diğer şubatta nişan yaptık 
0 oy
(14,694 puan) tarafından
Benim eşim nişandan bir iki ay önce benim ailemle tanışmaya gelmişti babam öyle öğrendi 
0 oy
(1,535 puan) tarafından
İstemeye gelmeden 2 ay önce söylense yeter 
0 oy
(41 puan) tarafından
3 gün önce söyledik babama, 3. Gün geldiler tanıştılar hemen haftasına söz yapıldı. Ardından düğün 
0 oy
(664 puan) tarafından
Benim babam bir hafta önce öğrenmsiti bir hafta sonra direk istemeye gelmişlerdi 
0 oy
(14,703 puan) tarafından
En son babalar duymalı. İstemeye gelecekleri zaman annesi babaya söyleyip ikna edecek o kadar. Babalar duyunca bu işler jet hızıyla ilerliyor. 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 352 göst.
15 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,971 puan) tarafından soruldu
+1 oy
28 cevap 690 göst.
26 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 242 göst.
22 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 1,743 göst.