0 oy
328 göst.
önce Diğer kategorisinde (714 puan) tarafından
Kızlar bı tane görümcem var ne zamandır gelmiyor ameliyat oldum kapımı sadece eşiyle 5 dk açtı o kadar temizlik yapıyorum bi yere çıkamıyorum diyor kızım var 4 yaşında onun kızıyla oynamak istiyor aradık kaç defa gel oynasınlar diye hep bahane o öyle bu böyle diyor gelmiyor iki sokak ötem de teyzesinin kızı var ona gelmiş ben arkadaşım var ondan duydum görümcen burda sende gel dedi dedim isim olmaz gelmicem  dün sabah da  beni arıyor diyor ki işte sana da gelemedik bı türlü isim çok nasılsın diye dedm iyiyim falan sa.lak yerine koydu beni   

akşam eşimle dışarı çıktık ablamı da alalım dedi dedim bırak beni al ablani git bana gelmemek için bahane arıyor her yeri geziyor o ne demek dedi bende bir bir anlattım. Dedim arasın yüzüne vurmazsam 

Siz olsanız tepkiniz ne olurdu ? Size gelmiyor ama her yere gidiyor nispet gibi . Dün teyze kızına gelmiş ondan önce de arkadaşı var benim mahallem de ona gelmiş 

19 Cevaplar

+1 oy
önce (556 puan) tarafından
Yüzüne vurma mesafe koy gel deme bundan böyle gelmek isteyen senin sözüne bakmaz 
önce (714 puan) tarafından
Daha da demem gel diye
önce (556 puan) tarafından
Umursama artık bak nasıl peşine düşüyor WhatsApp ta gitttigin5yerleri keyifli anlarını paylaş takma soğuk davran demiyorum he he yok yok gül geç hiç gelmiyorsun tribini atma bosla
Yok psylasmam gerekk yok sadece kahve fotosu atarım arkadaslarlad
-Reklam-
0 oy
önce (187 puan) tarafından
Ben heralde kendimi tutamazdim sorardım niye gelmiyorsun hep bahane buluyorsun die birdahada cagirmazdim ister gelsin ister gelmesin 
Benim de son tövbe daha ararasam daha bı şeyine kosarsam.
önce (187 puan) tarafından
Sende kafana takmaa inan ısrar ettiğin için o kendini ağırdan alıyor sende görmezden gel bakk nasıl hergun kapinda
Aramicam eşim de çok kızdı daha arama o zaman dedi korktu herhalde iş buyurcam evimde diye
0 oy
önce (1,051 puan) tarafından
Ara konuş açık açık sebebini sor ona göre davran derim 
Asla aramam o arıcak illa çünkü dün benim kız arkadaşıma gitti teyze kızı da orda görmüş benjm kızı gelirken illa arıcak
0 oy
önce (121 puan) tarafından
Yani gelmiyorsa kendi bilir bende ona gitmezdim ama bi sorun mu var gelmiyor ki yani 
Kendi bilir ben niye yalan söylüyor ona kızdım . Derdi neyse söylesin hep bahane arıyor
önce (121 puan) tarafından
Bi derdi var belli canım fabrika mi işletiyor gelemiyor mesela gidecekleri yere gidiyorlar bende buna kızıyorum
Bende ona kızdım işte benim arka sokagimda camiye kızı kursa geliyor hergun geliyor onu getirip götürmeye 5 dk gelse ama yok işine gelmiyor tövbe daha kapısını açarsam
0 oy
önce (2,338 puan) tarafından
Gelmesin işte ne güzel ben uzak mesafeli ilişkileri severim herkes yerini hadddini sınırını bilir ne diye kendine dert ediyorsun ki gelmiyor diye 
Ben gelmiyor diye değil yalan söylüyor diye kızdım ben herseyine koştum insan 5 dk açar kapımı
0 oy
önce (4,095 puan) tarafından
Ya ben sorarım ben üzülüp içimde biriktirene kadar o üzülsün hayırdir sorun nedir her yere gidiyorsun bana gelince mi bahane uyduruyorsun 
Asla sorup da bı tarafını kaldırmam onun o illa arıcak beni kızı görmüş arkadaşta çünkü o zaman Dicem ben ona hayırdır diye tavır koycam
0 oy
önce (3,285 puan) tarafından
Bence kendine dert arama gelmiyorsa gelmesin boş ver sen de gitme zaten o mesafe koymuş, sen de mesafeni koy bunda bir şey yok, Kimse kimseyi sevmek zorunda da değildir 
Benim kızdığım yalan konuşması mesafe zaten çok iyi değildik
0 oy
önce (7,019 puan) tarafından
Bidaha da çağırıp götünü kaldırmam gelmezse gelmesin çok da tın yani hiç umrunda olmaz
Daha da aramam zaten
0 oy
önce (370 puan) tarafından
Böyle konulardaki tavrım net açıkçası, kim olursa olsun açık bi davette bulunduysam şu gün gel müsaitsen diye, ısrar etmem, gelirse gelir gelmezse keyfi bilir
Zaten duyduktan sonra dedim tövbe aramam
0 oy
önce (14,291 puan) tarafından
İyi gününe de kötü gününe de koşmam bundan sonra. Kendimde onu çağırmam mesafe istiyorsa alsın ona sonsuz mesafe 
Elbet onun da insana ihtiyacı olacak
0 oy
önce (1,331 puan) tarafından
Yerinde olsam bende onun evine adım bile atmam
Zaten çok giden biri degildim şimdi hiç gitmem
0 oy
önce (35 puan) tarafından
Aynı sıkıntı bendede var kayınpeder 6 yıldır gelmedi bize görümce hiç gelmiyor ama heryere gider görümce bize gelmez .. amannn boşver gelmeseler gelmesinler evim burda gelmek isteyen calsın zilimi gelsin yalvaracak halim yok .. beni seven sevsin sevmeyen s... Gitsin
Başka yerdede postun altına yorum yazmıştım hikayemi nasıl evlendim nasıl oldu diye 18 yaşındayım diyeEvet baştan beri beni ağlattılar.. yani özür dileyerek söylüyorum yani ilk ilişkiden sonra eşim erkekliğini gösterdi bana bu saatten sonra benim sözüm gececek benim dediklerim olacak parmakla böyle ayağa kalkipda kızarak söyledi o gün Şok geçirdim zaten bunu bana baştan soylemisti ben böyleyim bız böyleyiz bizi böyle kabul edeceksen evleniriz diye ama ozaman küçüktüm evlilik nedir bilmezdim ..ve eşimin tarafı çok farklı davranıyorlardi bana daha güler yüzlü evlendikten sonra gerçek yüzlerini gösterdiler..
Allah ıslah etsin ya ne biçim insanlara düşmüşsün
Maalesef :( özür dilerim sen kendi derdini anlattın bende baya uzun yazdım herseyi
Olsun canım dertleşmek iyi gelir insana estağfurullah usanmadim
♥️♥️ teşekkür ederim
0 oy
önce (840 puan) tarafından
Daha önce geldiğinde birlikte iş mi yapıyordunuz..sarma sarmak cocuk baktırmak vb gibi..ondan gelmiyordur..
Yo ona zorla iş yap diyen yok herhalde şimdi gelen giden oluyor ya şimdi gelene ben dururken Büşra kalkmaz bende mecbur değilim dedi herhalde korktu iş yaparım diye
0 oy
önce (16,678 puan) tarafından
Hayatta yüzüne vurmam. Kendi bilir. Ona göre davranırım 
Aramicam bugün arar o beni
0 oy
önce (9,818 puan) tarafından
Hiç umursamam ne ararım ne aradığında acarim
Ben aramıyorum kaç gündür dün o aradı benim kız da hala gel ablamla oynayalım dedi hemen o öyle bu böyle diye ağlamaya başladı işi varmis da bilmem ne
önce (9,818 puan) tarafından
Takma bosver muhtaç misin ona
Çok şükür komşum annem arkadaşım var kalktım zaten ayaktayım geçti zor gunler
0 oy
önce (774 puan) tarafından
O kendi gelene kadar siz hiç davet etmeyin. 
Tövbe aramam daha da
0 oy
önce (34 puan) tarafından
Bence bir daha hiç davet etme ve sende gitme bir müddet sonra bir tuhaflık olduğunu anlayacak gelip konuşmak isteyecek o zaman dersin ben seni kardeş bildim çağırdım senin sadece bana gelmeye bahanen vardı diye Ama ben böyle konularda fazla keskinimdir gelmiyor mu okey gelme o zaman o moddayım 
Bende daha da aramam dedim eşime elbet oda düşecek o zaman bende kapısını açmak
önce (34 puan) tarafından
Canım bence eşinle bile konuşma bu konuyu bir müddet bak bakalım sen konuşmayınca aramayınca ne değişiyor
Anlar zaten dün benim kızi görmüş arkadasta
0 oy
önce (223 puan) tarafından
Valla öyle davranışını sezdiğimde bir daha çağırmazdım da gitmezdim de. İnanki arkasına bile düşmem derdin ne diye. Herkes ederi kadar. Nasıl muamele görüyorsam öyle davranırım. Kimsenin arkasına düşüp de g*tünü kaldıramam. 
Daha da aramam
0 oy
önce (2,773 puan) tarafından
Canima minnet kiz gelmesin :)) gelmiyorlar zaten uzaktalar. 
Gelmesin yine ben onda değilim neden yalan söylüyor
önce (2,773 puan) tarafından
Bazilari karşısındakini kendi gibi küçük beyinli zanneder canim. Boyle ucuz numaralari cok bi halt sanır
Aynen canım kendini akıllı sanıyor garibim
Ama Allah bı şekilde çıkarıyor yalanı işte karşıma

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 238 göst.
14 Eylül 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde kartanesi10 (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 619 göst.
9 Eylül 2022 Aile kategorisinde martmasali (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 386 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (508 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 453 göst.
14 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Yumudukk (207 puan) tarafından soruldu

391,088 soru

11,700,572 cevap

35,587 kullanıcı

...