0 oy
484 göst.
önce Aile kategorisinde (309 puan) tarafından
Sorum yukarda 

29 Cevaplar

+3 oy
önce (99 puan) tarafından
Verilen cevaplardan sonra sevilmediğimi fark ettim
önce (1,404 puan) tarafından
Üzülme bazıları içinden seviyo
önce (309 puan) tarafından
Yarı yarıya biraz seviyormuş:(
önce (7,014 puan) tarafından
Valla bende aynı şekilde+
-Reklam-
+1 oy
önce (581 puan) tarafından
Ona göre nefes alıyorsa seviyordur demek :D öyle anlıyorum bazen nefesini kesesim geliyor orası ayrı
Benimki de aynısı
+1 oy
Mesela bı konu yüzünden tartıştık ben gittim kahvaltı yada yemek yemedim gelir alır beni hemen 

Sonra bir yerde uyuya kaldım sessizce kaldirir yatağına yat yorulma diye bunu. Gibi eğer sevmese düşünmez zaten 
Eşimde aynısını yapıyor
Tamam sizi seviyo
+1 oy
önce (4,561 puan) tarafından
Düşüncesinden bence ya çok düşüncelidir kocam 
Galiba benimki de seviyor ya oda dusuncelidir:D
+1 oy
önce (960 puan) tarafından
Hastayım hafta içi annemdeuim hafta sonu evdeyim kahvaltı öğle yemeği aksma yemeği temizlik herşeyi yapar bana kızıma bebek gibi bakar bence bu sevgi gösterisidir hafta sonunu bizimle geçirir her boş vaktini bizimle harcamak ister bir kere benim zorumla arkadaşları ile buluştu 1 saat sadece hemen ertesi günü beni de dışarı çıkarttı aklıma yatmadı sensiz gitmek diye bunlar benim için sevgi gösterisidir
Muhteşem valla sizi çok seviyor belli:)
+1 oy
önce (610 puan) tarafından
Gözümün içine bakiyo kurban olduğum dahası var mi?
Benimki de telefona bakar:)
önce (36 puan) tarafından
aynısı bende de var maalesef. Güzel cevap
+1 oy
önce (395 puan) tarafından

Eşim her konuda yardımcı olur çocuğa benden çok bakar kişisel olarak bakarsak bana çiçekler alır arada masa kurar alkollu:D

önce (905 puan) tarafından
Alkollü olduğunu söylemesen sevmediğini düşünecektik kız ☺️☺️☺️☺️
+1 oy
önce (4,956 puan) tarafından

Sürekli söyler beni sevdiğini :D bazen bana diyor hani erkekler odundu.

Benimkide söyler demekki seviyormuş ❤️
+1 oy
önce (61 puan) tarafından
Eşim beni benden çok düşünür. Hep bizimle vakit geçirmek ister birlikte biseyler yaparız kızım ve ben olmadan evden çıkmaz. Ev işlerini elinden geldigince yardımcı olur. Sabahları kızımla kalkıp oynar ben biraz uyuyayım diye. Kredi kartımı kullanırım o öder hesapla beni uğraştırmaz. Yani bunlar bana göre sevdiğini belli ediyor pahalı hediye yada çiçek değil bunlar önemli benim için.
Ev işlerinde yardımcı olmaz orda puanı kırıldı:(
Maşallah canım
+1 oy
önce (13,983 puan) tarafından
elimin ustu nasir olmus gitti nasir ilacini almis gelmis getirdi surdu gece ben uyurken elime krem surmjs yarim saat ovmus seviyorum demese de olur :) ne bileyim ince dusunceleri cok mutlu ediyor beni
Tam tersi ben ona yapıyorum masaj,krem sürüyorum ellerine ayaklarına.
+1 oy
önce (122 puan) tarafından
Bilmem seviyor mu :)))
Benimki günahi kadar da sevmiyordur ama neyse bakacaz nereye kadar giderse
Neden canım bu kadar eminsin
Bazı şeyler sevgiden yapılır bazı şeyler mecburiyetten eşimin hep mecburiyetten yaptığında anladım
İnşallah düzelir eğer öyleyse canım
Aman çocuklara odakliyim onların sevgisi bana yetiyor
+1 oy
önce (89 puan) tarafından
Yanlış da yapsam destekçimdir, adam da öldürsem vardır karımın bir bildiği der :))) Şaka bir yana en iyi arkadaşım, en büyük dayanağım Allah acısını göstermesin 
Amin canım:)
+1 oy
önce (648 puan) tarafından
Sarılır öper sakalasir sürekli.  Eminim yani . Ama ben bebekten dolayı biraz ihmal ediyorum onu .
Evet oda bir kaç defa söyledi beni ihmal ediyorsun diye ne yapmam gerekir bilmiyorum böyle dediği için
+1 oy
önce (215 puan) tarafından
Beni sabah uyutur kahvaltımi hazirlar. Çocukları alır parka götürür beni yalnız bırakmaya çalışır. Kahve içeriz sohbet ederiz. Sevdiğim şeyleri almaya özen gösterir. Tek başıma bir işi sorumluluk yapmama izin vermez. Ailesine veya hiç kimseye beni ezdirmez. 
Maşallah canım
+1 oy
önce (923 puan) tarafından
Karpuzu ayıklarken çok ugrasiyorum diye çekirdeksiz karpuz alıp gelmişti ordan :D
Ooooo bak sen enişteye çok düşünüyor seni belli:)
+1 oy
önce (42 puan) tarafından
Mesela laf arasında canım şunu çekti şu da olsa yerdim gibisinden söz olur bı bakmışım almış getirmiş en çok bundan anlıyorum zaten kendisi arada sırada hem sözlü olarak hem manevi olarak belli eder ama işte tek sevgiyle de çözülse herşey çok güzel olacak ta :)
Birde ben en çok ikinci doğumumda yine sezaryen olmuştum annem hem babam ise gidiyordu hem çocuklar okula gidiyordu diye iki üç gün kalmıştı annem gitti eşim hem beni temizler giydirir hem büyük oğlana bakar hem ev temizler hem yemek yapardı o zaman dedim bu adam gerçekten seviyor hatta canım acıyor diye aglamisligi bile vardır
Maşallah sizlere❤️
Saol canım rabbim herkesin evine dirlik huzur mutluluk sevgi saygı versin ❤️
+1 oy
önce (326 puan) tarafından
Sorar ederse işteyken bile ararsa işlerde yardım ederse sen söylemeden istemeden sana bişey lazım mı şunu alayım mı sana derse hasta olduğunda bakar ederse o zaman sevdiğini çok net anlarsın 
Hiç mi aramaz
Aramaz yani,eve gelmeye yakın bir şey lazım mı der o kadar
Eğer evde kavga gürültü huzursuzluk yoksa her ihtiyacinizi karsiliyorsa buda çok güzel bişey çünkü evine yuvasına değer veriyor demektir
Çok kavga ederdik, artık daha sakin kalmaya çalışıyorum,oda çok sinirli biri zaten.
Canımız ne istese yapar buraya gidelim desem götürür hava alırız.
Evini ihmal etmiyor herseyimizi karşılıyor.
Ama ev işlerinde yardım etmez,oda çok yoruluyor ama bende herşeye yetişmeye çalışıyorum keşke ev işlerinde yardımcı olsaydı.
Bide her akşam dışarı çıkmasa olmaz bu biraz batıyor bana.
Bana göre bir erkeğin ailesi ile ilgilenmesi en güzeli ha tabi ayda iki üç defa arkadaşları ile dışarı çıksa ben şahsen karşı çıkmam şu şekilde karşı çıkarım bizi de arada çıkarıp gezdirmeli
+1 oy
Ben anlamıyorum
Bende bazen anlamıyorum
Biz anlamadan yürüyor işte bacım bizim evlilikler
+1 oy
önce (4,230 puan) tarafından
Sevemdigi yemeği ben yaptım diye yerse seviyor bence yada sadece benim hatrim için birileriyle muhattap oluyorsa seviyordur sevgi illa pahali hediyeler ve süslü sözler demek deil
Evet haklısın
+1 oy
önce (14 puan) tarafından
Karpuzun içini bana verir ben yesemde son halleyi yine bana verir başka zaman sevdiğini hissettirmez o zamanlarda sevildiğimi hissediyorum zaten duygularını belli eden insan değil daha bir kere bile içinden gelerekten seni seviyorum demedi zorla zoraki bir şekilde ağzında dedittirmeye çalışıyorum geveleyip duruyo
İnşallah daha çok üstüne titrer sevdiğini belli eder canım❤️

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 1,006 göst.
4 Mart 2024 Aile kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 728 göst.
2 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Elizin annesi (795 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 374 göst.
0 oy