0 oy
296 göst.
Aile kategorisinde (16 puan) tarafından
Kızlar eşimin ailesi yle 1 ay önce küstük ve ben konuşmak istemiyorum sürekli bana laf gönderiyorlar ediyorlar yarın da bize geleceklermis eşim Dedi muhatap olmak istemiyorum yüzlerini görmek istemiyorum çünkü kaynanam da yüzüme ayrı arkadam dan herkese ayrı konuşan bir insan yaptıklarını unutamıyorum ne yapmam lazım bı akıl veririmisinjz

8 Cevaplar

0 oy
(49 puan) tarafından
Eşine sözün geçiyorsa istemediğini belirt yok eğer dinlemez beni dersen ve evliliğin de bir problemin yoksa onlar hariç, mesafeli bir biçimde özel günler, düğün,bayram görüşmen doğru olan bence tamamen küsersen eşinde etkilenir evliliğine de yansır gerçi problem olmasa da mesafeli olmak en doğrusu ,sana birsey sorulmadıkça konuşmalara dahil olma her zaman 1 adım geri de dur mesafe koymuş olursun ben bu şekilde yapıyorum 
(16 puan) tarafından
Ayy bacım gerçekten haklısın ya bende öyle yapcam
-Reklam-
0 oy
(143 puan) tarafından
Mesafe koy evine gelsin normal hizmet yap ama hak ettiği kadar değer ver kısacası kendini paralama hazırlık için ツ
0 oy
(31 puan) tarafından
Eşin ne diyor peki bu konu hakkında 
(16 puan) tarafından
Saygı duyuyor ama bir yandan dan da konuşmam tarafı
0 oy
(10,314 puan) tarafından
Ben evime gelmek isteyeni geri ceviremem, ama tabiki aramdaki mesafeyi de korurum. 
0 oy
(1,052 puan) tarafından
8 ay olacak küseli kaynanam aradı hamile olduğumu öğrenince barışmak için ama ben açmadım. Görüşmek istemediğimi söyledim eşime o da hak verdi. Görüsmuyoruz. O da mesafe koydu. Önceden 2 güne bir annesiyle telefonda konuşurdu şimdi 10 günde 1 konuşur 1 dk falan. Yoksa yuvamız yıkılacak o da farkında. Ben de senin gibi yaptıklarını unutamıyorum. Benimkiler arkamı bile dönmemi beklemiyo. Yatak odasındayim. Kızıyla mutfakta beni cekistiyor. O gün bu gündür tiksindim. Bir daha da güvenemem zaten 
(16 puan) tarafından
Bacım benimki de öyle kızıyla kaç kere duydum yan odadan bende yaptıklarını unutamadigim için birikti birikti patladım sonunda yüzlerini görmeye tahammülüm yok bak senin eşin ne güzel anlamış neyin ne olduğunu benimkinde o yok dhaa çok afedersin boklarini yer
0 oy
(209 puan) tarafından
Evine gelsin ama eskisi gibi olma mesafeli ol anlasın eğer sen eskisi gibi olursan o zaman daha kötü olur herşey küs ol demiyorum ama değer verme biraz mesefeli davran herkrss hatasini anlamali 
(16 puan) tarafından
Nasıl mesafeli olmalıyım mesela canım
0 oy
(14,539 puan) tarafından
Evime geldiğinde hoş geldin dışında konuşmam soru sorulmadıkça muhatap olmam 
(16 puan) tarafından
En iyisini yapiyorsun
0 oy
(1,416 puan) tarafından
Gelsinler saygıda kusursuzluk etme ikramliklarini ver ama muhattap olma konuşma 
(16 puan) tarafından
İşin aslı benim kendi babamı da alıp geliyolar konuşmak için

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 741 göst.
9 Mayıs 2022 Aile kategorisinde bahtsizbedevi (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 385 göst.
7 Mayıs 2022 Aile kategorisinde bahtsizbedevi (169 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 1,000 göst.
23 Ocak 2022 Aile kategorisinde Bahtsizbedevi06 (378 puan) tarafından soruldu