+1 oy
801 göst.
Aile kategorisinde (805 puan) tarafından
Kızlar artık o kadar çok sıkıldım ki. Eşimle bazı konularda anlaşamasakta iyiyiz severek evlendik ama artık çok sıkıldım davranışlarından. Yani hamilelikten mi bilmiyorum. Giyinmeyi bilmiyor, ben yardımcı olsam kavga ediyoruz. Benim dediğim şekilde rahat edemiyormuş vs. Yeni kıyafet almıyor cimri biri değil ama hep öncelik ihtiyaçlar var diyor. Yeni tişört alsam pantolon bedenini bilmiyorum o yüzden bir taraf hep eksik kalıyor. Aşırı sigaradan dişleri sapsarı kesilmiş fırçala yok. Sağlık için yap yok. Grip olmuş ha bire burnunu çekip duruyor , balgam atıyor iğreniyorum. Acile zar zor götürdüm iğne vuruldu ilaç yazıldı almıyor. Saçları dökülüyor kel kalmak üzere. İyi şampuan ve serumu ben araştırıp alıyorum. Serumu kullanmıyor. Gözaltı kararmış güzel bir krem aldim, kullan yok. Hep böyle dağ adamı gibi davranmak istiyor. 

Ya yemin ediyorum artık çok bunaldım. 

Tanışalı 5 sene oldu ben nasıl bu kadar körmüşüm. Bende öyle asiri bakımlı güzel biri değilim ama olması gerekenleri yapıyorum. Ya ben ne yapacam bu aralar heyheylerim üzerimde sanki. Gece 12 de uyudum 3 te uyandım m.l gibiyim. Çok gına geldi ya off. Bu postu niye açtım onu da bilmiyorum. 

23 Cevaplar

0 oy
(3,520 puan) tarafından
Anlatirken bende bi tiksinmedim degil, yani kombin uyumlu olmasa da esimin temiz olmasini isterim. Dislerini fircalamiyo, balgam atiyo dedigin yerde midem kalkti sahsen. Benim babam yapar balgam olayini valla cin geliyo bana, Allahtan esim yapmaz. Sigara icebilir ama dis fircalamamasi da bence problem. Ama dedigim gibi kiyafet kombini veya sacinin kellesmesi onun problemi. Adam kel kalmak istiyosa sen ne diye ugrasiyosun ki. Ya da hepsini bosver dumduk konus ben hoslanmiyorum diye.
-Reklam-
0 oy
(1,036 puan) tarafından
Beğenmediğim ne kadar kıyafeti varsa cope attım yenisini alır diye teke düştü pantolonu tek pantolonu giyiyor eşofman giyiyor yine de bisey almıyor 
0 oy
(42 puan) tarafından
Eşim bu kadar olmasa da hemen hemen aynı sayılır sigara içmez eşim ama diş konusunda çok hassasım ben sarı görmek istemem ve eşim küçük çocuk gibi soylemeyle diş fırçalıyor ayakkabılari dile gelip beni at diye bagiracak neredeyse ama yine de o kadar berbat bir durumda değil söylediğimde ki bahanesi onların genel prensibi haline gelmiş büyük ihtimalle eşin de öyle düşünüyor.

"ALAN ALMIŞ, SATAN SATMIŞ AMANNN" 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 351 göst.
0 oy
9 cevap 331 göst.
2 Haziran 2021 Aile kategorisinde Adamasaliii (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 409 göst.
19 Mart 2021 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,896 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 512 göst.