0 oy
717 göst.
Diğer kategorisinde (1,000 puan) tarafından
Siz ne düşünüyorsunuz dedikleri çıkıyor resmen 

20 Cevaplar

+2 oy
tarafından
kendisi bence büyük musallatlı.. dedikleri çıksa ne olur ki tahmin etmemek hiç zor değil olacak şeyleri. dünyayı yöneten bir güç var (yahudiler ki bugün çizgifilm kanalları dahi onların ellerinde.) bu güç bize çok çok önceden olacak şeyleri gösterdi ve gösteriyor. ha bu demek değil ki gelecek hakkında konuşuyorsunuz. ama şöyle de bir korkunç gerçek var ki GELECEK TAHMİN EDİLEMEZ AMA PLANLANABİLİR. bahsettiğim çizgifilm meselesinde zaten planlanan ve olacak şeyleri gösteriyorlardı ve zamanı gelince oluyordu. 

demem o ki yusuf güney gitgide kafayı tırlatan bir vatandaş. cinlerin varlığına inanmayan Allahın ayetini açık açık reddeden bir insan ne söylese inandırıcı gelmez bana. 
-Reklam-
+1 oy
(638 puan) tarafından
Bu adam 2025 de uzayli istilası olacak demisti ben pek inanmadim açıkçası 
(578 puan) tarafından
Bakacaz ve görecez:D ayrıca ben çok korkuyorum virüsler vs bir sürü şey çok korkutucu:(
+1 oy
(1,101 puan) tarafından
Bozuk saat bile günde iki kez doğruyu gösterir derler.  Atıyor tutuyor diyelim biz de. Yusuf Güneye gelene kadar kimlerin kimlerin kehanetleri tutmadı şimdi bir maymuncuk hastalığı ile kahin mi ilan edelim herifi. Hiç sevmem hâlâ bütün dediklerini saçma ve komik bulurum. 
(48 puan) tarafından
+1  aynen öyle
0 oy
(1,712 puan) tarafından
Gerçekten bilgim olmadığı için soruyorum ne diyor ki :)
(1,000 puan) tarafından
Canım çok şey diyor bı izle videolarini
(3,223 puan) tarafından
Astral seyahat cıkıyor bend e isterdim çıkmak
0 oy
(2,997 puan) tarafından

Tansu da bunun peşinde ne diyor bu adam bu kadar :D

0 oy
(1,644 puan) tarafından

Dedikleri dogrumu bilmem ama dünyanın sonu geliyor depremler felaketler arttı :(

0 oy
(22 puan) tarafından
Olay ne acaba 
0 oy
(8,667 puan) tarafından
Gerçekten inanıyor musun ben hiç itibar etmiyorum sadece virüs çıkacak demiş ztn maymun virüsü yıllardır var şuan çoğaldı sadece başka ne demiş ki çıkmış 
0 oy
(48 puan) tarafından
40 söylediğinden biri tutunca ermiş ilan edildi.Her birkaç senede bir virüs çıkıyor zaten.Bi teori de ben uydurayım.Felaketler artacak afetler olacakkk

5 sene içinde büyük depremler olacak falan.

Akıl gerek akıl
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Sallıyor bee o adama inanılır mı saçma sapan konuşuyor 
0 oy
(70 puan) tarafından
Satın alınmış ybir adam o artık birileri öğretiyor oda gelip konuşuyor 
0 oy
(2,113 puan) tarafından
Çok isterdim onun yaşadığı kafayı yaşamak . Sıyırdı yavaş yavaş.
0 oy
(7,079 puan) tarafından
 Valla  ne diyim   bana'da sorsalar kıyamet geliyor derım 
0 oy
tarafından
Onca alim,  bilim adamı dururken buna kaldı kahanet tam bir soytarı.
0 oy
(3,340 puan) tarafından
Yani tekrar salgin olacagi 2022 den beri konuşuluyor normallestirme adı altında pompalaniyor surekli.Alistiriliyoruz.

Ama sprituel bilgiler paylaşımı konusunda düşüncemi merak ediyorsan.Yusuf Güney deneyimlemis mıdır etkilenmişmidir  o kadarını bilmiyorum ama bende her denilen ve herkese inanmamak birlikte new age akımlari araştırıyorum biraz. :))
0 oy
(1,000 puan) tarafından
......................................
0 oy
(946 puan) tarafından
Pek dinlemedim açıkçası... Bir iki kısa videoya denk geldim. Ona da dikkat etmedim. 
0 oy
(4,581 puan) tarafından
Şarkıları güzeldi bir zamanlar uçtu adamın aklı bazı anlattıklarına inanıyorum sahsen fikir olarak ama çoğu uçuk kaçık:)
0 oy
(5,343 puan) tarafından
Deli yaaa :D
0 oy
(55 puan) tarafından
Yusuf güney adamım bul beni :)) 

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 422 göst.
0 oy
6 cevap 322 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (337 puan) tarafından soruldu