+2 oy
312 göst.
önce Diğer kategorisinde (48 puan) tarafından

image

Kızlar bulaşıklığın sepetinde,banyoda ,mutfakta her yerde bu minik böceklerden var.Galiba müdahale edince azıcık zıplıyor.Karıncadan daha küçük.Adını lenste arattım bulamadım.Fikriniz var mı 

6 Cevaplar

0 oy
önce (48 puan) tarafından

En İyi Cevap
Aslında hamam böceğine de çok benzemiyor
-Reklam-
+2 oy
önce (1,326 puan) tarafından

Karıncadan daha mı küçük burdan öküz gibi duruyor :D

Canım zoom yaptım.Net olsun diye:)
0 oy
önce (84 puan) tarafından
Zıplıyor dedin canım büyük kene olmasın 
evet baktım gogleden hamam böceği
Her yerde özellikle mutfakta görüyorum.Kene değil bit değil.Minik olduğu için hamam böceği değildir diye düşünmüştüm
Bilmiyorumki canım hiç denk gelmedim bende başka böcek büyüğünü gördüm gecen mutfakta benimki de hamam böceği ne benziyordu siyahtı
0 oy
önce (769 puan) tarafından
Hamam böceği bu
0 oy
önce (1,526 puan) tarafından
Hamam böceği ne benziyor o nem alan yerlerde olur genelde
0 oy
önce (7 puan) tarafından
Bir hafta önce mutfak tezgahımda gördüm ve tüm mutfagı döktüm makine arkaları dolaplar ne varsa ama hiç çıkmadı evde. Sadece sabah kalktıgımda tezgah üstünde buluyordum. Dedim ozaman bu gidersen geliyor ve aşşagılara inememiş. Daha çok yeni yani. Mutfagın giderini bir gece yatmadan birşeyle kapattım. Sabah kalktıgımda kapagı aldıgımda 3 tane böcek kapağa yapışmış.. Anladımki ordan geliyorlar. Dünde gidere karbonat sirke döktüm hiç şu akıymadan kapattım bugünde göremedim birşey. Ama eve dagılırsa yani çok görürsen yavrulamıştır demektir ki ilçlamayla dahi zor ölen şeyler miş. Seninki kücük sen yavru dur daha büyükleri de vardır. Evini temizleyip giderleri gece kapat daha çok geçe ortaya çıkarlar çünkü. İgrenç hayvanlar midem çok bulanmıştı benim onları görünce helede tezgahta. İhmal etmeyin daha fazla cogalırlar
Teşekkür ederim.Mutfakta yemek hazırlayamadım .Sinirim bozuldu

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 240 göst.
18 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde denizimsi (7,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 218 göst.
28 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 553 göst.
22 Ekim 2019 Diğer kategorisinde gizeynep (40 puan) tarafından soruldu