0 oy
462 göst.
Diğer kategorisinde (2,872 puan) tarafından
Tam şu an sahip olunabilecek her şeyi elde edebileceğiniz söyleseydi, neyi isterdiniz?

Ben önü deniz, arkası orman olan Karadeniz'de kimsenin beni göremeyeceği bir yerde tatil yapmak, yüzmek ve 0 sorumlulukla eğlenmek isterdim.

Büyük bir istekte bulunmam gerekirse uçmak veya sınırsız güç sahibi olmak gibi fantastik şeyler isterdim.

35 Cevaplar

+3 oy
(2,608 puan) tarafından
Şu an 1 odada yaşıyoruz.Mutfak yok.Wc dışarda.Evin üstümüze yıkılma tehlikesi var.Her yer fare.Daha dün kızımın yakınında akrep öldürdüm.Eşim sezonluk çalışıyor bicerin yanında traktör sürüyor şehir dışında

Öyle bi gücüm olsa 2 oda evim olsun isterdim.Mutfagim olsun.Wcsi içerde küçükte olsa bi evim olsun isterdim sadece.Bide eşimin yaşadığımız şehirde çalıştığı her akşam eve geldiği bi işte çalışsa.Baska bişey istemezdim 
(69 puan) tarafından
Ya çok üzüldüm Allah yardimciniz olsun
(2,608 puan) tarafından
Aminn.Allah razı olsun❤️
-Reklam-
+2 oy
(957 puan) tarafından
Bütün kalbimle cevap vereyim anadan doğma bir şekilde günahsız olmayı isterdim...
+1 oy
(455 puan) tarafından
Ay ben ölene kadar çalışmamızı gerektirmeyecek kadar gelirimizin olmasını ve güzel bir evde şöyle denize yakın bir yerde oturmayı isterdim :) 
(2,872 puan) tarafından
Valla herkesin hayali...
+1 oy
(1,681 puan) tarafından
Alaska tatil bitince n olacak :)
(2,872 puan) tarafından
Kız ev benim işte sonsuz tatil :D
(1,681 puan) tarafından
İyi o zmn. Hadi inşAllah :)
(2,872 puan) tarafından
Amin amin amin
+1 oy
(838 puan) tarafından
Ben öncelikle sma hastası tüm çocuklarin iyileşmesini Rabbimin bana maddi güç verip durumu olmayanlara daha fazla yardım etmeyi isterdim

Birde prefabrik ev isterdim
(2,872 puan) tarafından
Çok güzel bir istek Rabbim tüm hastalara devalarını en erken versin :(
(838 puan) tarafından
Amin amin insanlara koşmayı benim çocuğumun yediği içtiği giydiği şeyleri oynadığı oyuncağı tüm çocuklar oynasın yesin içsin giysin diye çok istiyorum Allah'tan güç versin beni buna vesile kılsın diye ve hiç bir anne baba evladının önünde birşey istediğinde yok demesin ah sorduğun soru otomatik bunu yazdırdı içimdeki tüm istekler tekrar gün yüzüne çikti canım
(2,872 puan) tarafından
Rabbim imanını verdiği gibi imkanını da versin güzelim maşallah maşallah
(838 puan) tarafından
Çok amin kuzum
+1 oy
(4,647 puan) tarafından
3+1 buyuk güzel bir evim olsun isterdim valla benim hayallerim bile küçuk birde deniz kenarinda yazligimiz olsun isterdim 
(2,872 puan) tarafından
Niye küçük olsun hayal hayaldir, gerçekleşmesi mümkün hayal en güzelidir.
(4,647 puan) tarafından
Kiz kirada olmak zor evim olsun icinde huzurum olsun yeter elhamdüllilah
+1 oy
(1,538 puan) tarafından

Ailemin yaninda olmak..mutluyum çok şükür yeni evliyim 1 yıllık..evlenip hemen yurt dışına yerlestik..esimin isi sebebiyle..burda tanidigim kimse yok..arada eşime diyorum insanlarla konuşmak nasıl bir sey unuttum:)

+1 oy
(537 puan) tarafından
Ben görünmez olmak isterdim:)
+1 oy
(8,352 puan) tarafından
0 sıkıntı ile eşim ile baş başa bir tatil
+1 oy
(93 puan) tarafından
Bahçeli bir evim olsun isterdim. Cocuklarimin rahatça oynayabileceği birşeyler ekip bıcebilegim iki katlı olsun çati olsun isterdim ahh aahhh
(1,541 puan) tarafından
Ben çatı katı çok seviyorum yatak odasının orda olması falan:)
+1 oy
(4,717 puan) tarafından
Şuan bilemedim :) ne istesem Rabbım verdi. Her daim Sağlığımız huzurumuz yerinde olsun yeter 
+1 oy
(12,643 puan) tarafından
Şuan sadece sağlık isterdim sağlığıma kavuşayım evlatlarımın başında olayım başka bir şey istemem 
+1 oy
(815 puan) tarafından
Böyle bi şans verilse isteklerim saymakla bitmezdi herhalde:) doğrudan cennete talibim ben yaa, cenneti yaşamaya dünyada başlamaya hatta
+1 oy
(556 puan) tarafından
Kaynanasız eş isterdim...
+1 oy
(1,177 puan) tarafından
Önce sevdiklerimin sağlıklı olmasini isterim sonra para derdi olmasın herkes istediğini alabilse 
+1 oy
(4,293 puan) tarafından

Kendim için sessiz sakin bir ev . Tek katlı olsun tavuklarım olsun yine artık yemeklerimi yer :D

Bütün insanlık için savassiz ölümsüz bir ortam isterdim. 

+1 oy
(9,357 puan) tarafından
Her iki cihanda da cenneti yaşamak isterdim ben. 
+1 oy
tarafından
Sağlığımı isterdim valla
+1 oy
(7,622 puan) tarafından
  Eşim ve oğlumla    sağlıklı huzurlu   kimseyi üzmeden      yaşamak 
+1 oy
(17,824 puan) tarafından
Allah'ım bana çok versin ben de ihtiyacı olanlara vereyim. Önce anama babama güzel bir ev alırdım. Sonra kendimize. Sonra kardeşlerime ihtiyaçları kadar ne varsa artık. Ve tüm ihtiyaç sahipleri.

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 347 göst.
14 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Hayalperestt (2,402 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 388 göst.
13 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Miracin annesi (137 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 359 göst.
24 Ağustos 2024 Aile kategorisinde senykll (370 puan) tarafından soruldu

399,416 soru

11,947,014 cevap