0 oy
162 göst.
Aile kategorisinde (682 puan) tarafından

Bana daha yeni söyledi Ankara'ya mülakata gidecekmiş buyuk ihtimalle de kabul edilecekmis ben asla istemiyorum

Çünkü benim en yakın arkadaşım evlenir evlenmez kocası uzmanlığa gitti Kıbrıs'a düştüler kocasi orda kumara bulasti kizi aldatti arkadaşım orda derde düştü 8 ay önce vefat etti
Ben o yuzden asla gitmeyeceğimi söyledim 20 aylik kizim var hamileyim ben burdan ayrilmak istemiyorum cunku beni dedem babaannem buyuttu onlari her gün görüyorum 1 gün gormeyince deli oluyorum onlara cok düşkünüm 
O yüzden ben asla gitmeyeceğimi söyledim benden habersiz yapıyor zaten herşeyi onun gel dediği yerede cekip gidemem yeni tasindim yeni kurdum duzenimi kaynanamla beraber yasiyordum yeni yeni rahata erdim şimdi basima böyle şey çıkarıyor 
Ama ben asla gitmem gerekirse bosansin son dk söylüyor bana bileti bile almış 
İçimi dokmek istedim sadece sizlere

4 Cevaplar

0 oy
(7,022 puan) tarafından

Valla hakkında hayırlısı olsun inşallah ne diyek:angel:

(682 puan) tarafından
Amin canim
-Reklam-
0 oy
(390 puan) tarafından
Bende böyle bir durumla karşılaşsam bende gitmek istemem açıkçası . Hele asker eşi olmak daha zordur eminim ki 
(682 puan) tarafından
Evet ben birde bu uzmanlik konusu gecince bile kotu oluyorum
0 oy
(119 puan) tarafından
Ayy ne abartmışsn her uzmanlığa giden kumara ilete mi bulaşıyor adam demek ki istiyor şansını deneneye gidecek senin fikrini almaması konusunda haklısın onun dışında aşka asla yapmam demen büyük konuşmaya giriyor 
(682 puan) tarafından
Valla benim gördüğüm kadariyla iyi olmuyor arkadasim bana kac kere demisti sakin gitmeyin diye kiz derde düştü kanser oldu kocası yüzünden öldü onun yasadigi sikintilari en yakin ben biliyordum ailesine demez bana anlatirdi sence abartmak mi gözümün korkmasi mi
(119 puan) tarafından
Abarti açıkçası benim eşimde uzman hamdolsun kötü bir şeyini görmedim
(682 puan) tarafından
Yani bana bilgi verin o zaman arkadasimdan dolayi korktum ben o yuzden yani
(119 puan) tarafından
Bencede korkmuşsn ben eşim uzmanlıgi kazanıp görev yerine giderken tanışmıştık öyle severej evlendik valla herşey sizin elinizde arkadaşın Allah rahmet eylesin kendi kendine etmiş yapmayan varmı illa. Ki vardır herkes bir değil benimde iki tane çocuğum var eşin iki işte çalışıyormuş Allah kolaylık versin adam bunalmıştr memur olup en azından maddi manevi rahat ederim diye düşünüyordur böyle yaprak daha baştan adamı gizli kapaklı şeylere itiyorsun bak ben evimi bırakıp lojmana taşındım evim kirada ama hamdolsun diyorum eşim işten eve evden işe
(682 puan) tarafından
Bilmiyorum canim iki iş yaptigi icin hak veriyorum ama bana ucak biletini aldi ondan sonra söyledi
Birde arkadasim oyle oldu diye gözüm baya korktu
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Eşinin işi gücü yokmu ki böyle bir şeye kalkışıyor bir evladınız var ikincisi yolda sormadan etmeden olurmu hiç başına buyruk gibi benim eşim memur atamalarında il dışı yazıyordu ben istemiyorum deyince kaldı bende gitmem dedim çünkü annemler olmadan yapamam
(682 puan) tarafından
Esimin isi var güvenlik isi yapiyor hemde manav isletiyor boyle herseyi kendi basina yapar son dk soyler
(1,521 puan) tarafından
Ee daha ne istiyor kayınvaliden konuşsun bide bildiğin kadarıyla askerlik için sözleşme yapılıyor üç beş yıl yanlış bilmiyorsam görev süren bitmeden istifa edilmiyor edersen istifa para yüklü cezası oluyor
(682 puan) tarafından
Tembihledi eger birinden duyarsam çok kötü olur diyor daha bide
(1,521 puan) tarafından
Saçmalamış iyice

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,000 göst.
0 oy
32 cevap 630 göst.
20 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hacer ahmet (1,451 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 300 göst.
4 Mart 2022 Aile kategorisinde hanimeli (552 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 601 göst.
7 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu

393,783 soru

11,775,961 cevap

35,795 kullanıcı

...