0 oy
991 göst.
Aile kategorisinde (91 puan) tarafından
Hanımlar eşimin amcasının eşinin olduğu apartmana taşındık yani eşimin amcasının ikinci eşinin apartmanına kat konuşuyor Geçen gün eşimle küstük ve ben orada yemek yemeye gitmiştim eşim de geldi işten Gelip oraya geçti direkt kapılarını sürekli açık Yani eşim eve geldi yemek yedik bebeğim durmadı 3 aylık bebeğim var Ben ebeveyn alıp eve geldim eşim orada kaldı ve eve gelmedi iki üç saat sonra eve geldim amcası da evde yoktu yani yengesiyle tek başına evde kaldılar sonra 2 günü tekrar oraya çay içmeye gittik bebeğim durmadı ve ben kalkıp geldim eşimle orada kaldı bebeğim zırıl zırıl ağlıyordu neredeyse çatlayacaktı Ben de alıp eve getirdim yatak odam onların salonu ile birleşik olduğu için Sesleri geliyordu duvardan kahkaha sesleri yengesiz sesleniyordu bu akşam olmaz diye Sonra 2 günü Babamlar evdeydi Dün babamlar biz yemek yerken annemler işte falan elbisen eşim sofrada kayboldu Yani evde yoktu Sonra eşimi sordum Babam dedi ki bilmiyorum dedi maça gidecekti Ben de maça gitti herhalde dedi Bir baktım ki amcasının evinden çıktı Yani amcası yengesinin yanına gitmiş akşam Hesap sordum demiş ki sen nasıl gidersin o da bana sen kimsin hesap soruyorsun bana yengeme ne demeye çalışıyorsun sen dedi Sizce ben çok mu abartıyorum Çünkü yengesi eşine sürekli tesettürlü olduğu halde atletle tek geliyor ve göğsü bile görünüyor komple üstüne sadece bir hırka atıyor saçı açık geliyor eşimin yanına oturuyor abuk subuk konuşuyor eşim de onunla gülüyorlar kahkahaları eşim sürekli Hadi oraya gidelim hadi kalk kalk çay İçsinler

35 Cevaplar

0 oy
(598 puan) tarafından
Amcasına söyle eşini uyar eşimle oturup labali sohbetleri var ben yokken nasıl rahat yanyana oturup sohbet edebiliyorlar de. Küstüm diyosun. Kus olsan da onu orda birakmayacaktin
-Reklam-
0 oy
(611 puan) tarafından
Bi kere senin esini orada yalniz bırakman hata cocuk agliyorsa esininde eve gitmeye gonlu olmuyorsa sert bi tavirla cagiracaksin ne isi var yengenin yaninda senin esinin zaten yengrn duzgun bi halt olsa üstü mekke altı tekke takılmaz sizin evde caymi yok ayrica sık sık gifiyorsunuz kim olursa olsun o kadar gidip gelmenin hicbir lüzumu yok ses kaydı ac bir kac gün evin biyerine sakla konusmaları dinlersin cocuk aglarsa evde susturup telefonu almak icin geri donersin sustu geldim gibisinden 
(91 puan) tarafından
Kız Eşim bile küstük yengesi yüzünden yani ben gel demek istemedim hep ben Kalkınca o da herhalde işte bebek ağlıyor Ona bir yardımcı olayım der gibisinden kalkar diye düşündüm Ama kalkıp gelmedi Neyse eve geldim bebeğimi susturmaya çalıştım susmadı saat 9.00'da eve geldim 10.30 falandı bebeğim uyudum 11.20 falan geçer eşim geldi ayrıca da sürekli oraya gitmiyorum sürekli yengesi buraya geliyor Ben gitmediğim zaman o sürekli geldiği için yemek yapıyordum sürekli onu Sıkıldım artık Kim Bir kere de o yapsın ben yiyeyim dedim neyse gittik yine yemeği bana yaptırdı orada yemek yedik Sofrayı topladım bebeğim ağladığı halde geldim eşim arkamdan gelmedi Ben de o gün İşte arkadan aralarında bir şeyin olduğunu çok eminim
(611 puan) tarafından
Bi yemek icin o firsatı onlara bırakmasaydin keske ne diyimki suan brlli etme ses kaydet gizli gizli daha sonra ne b*k olduklarini yuzlerine vur ve bosan yengrnin esinede soyle oyle boşan sesi de dinlet hatta oyle bi igrenclik yok iki taraflı yeniyor sonucta o halt
(91 puan) tarafından
Canım olmadı yarın akşam öyle yapabilirim ancak yarın akşam oraya giderim yemek bahanelere söyle telefonumu oraya bırakır bebeğimi alır eve gelirim zaten ben her kalktığımda eşim yengesiyle bakıp kalacakmış gibi bakıyor O yüzden %100 yani bir ses kaydı alabilirim
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Yeminle midem bulandı 
0 oy
(16,260 puan) tarafından
Esinin gelmeyip kalması herseyi anlatıyor ne konuşuyor bunlar Allah aşkına insan herseyi düşünür 
0 oy
tarafından
Ohaa yuhhh ve sen hala bize soruyor musun
0 oy
(532 puan) tarafından
Yani eşin ne diye orda kalıyor evi var varki var benn esim niye jalsin amcasinda erkek yok orda kalinirmi ayrıca göğsü açık geziyor absürt konuşuyor ve tesettürlü bu kadın sen asagida kocan yukarda tek sorun sence kocanın aldatma ihtimalimi bacım safmisin ne diye soemutorsn orda ne *** yicen kaliyon diye alalhim sabır ver ekranı kirasim rldi sinirden hormaonlardanmi senin bu sakın kalişin
(238 puan) tarafından
Bizi habersiz bırakma kız naptın yaz :)
0 oy
(276 puan) tarafından
Kesınlıkle yengesıyle aldatıyor bak yüzde yüz  bı pıslık var  çok iğrenç  sen napcan şimdi durduk yere basına iş acıldı. Bu adam aldtıyor  ama sen boşa namaz sn gıbıme geldı
(91 puan) tarafından
Öyle bir boşanırım ki hiç kimsenin hatırına bile bakmam zaten eşin bu hareketleri ile kendisini benden soğutuyor ve ayrıca yengesine laf söyledim diye iki günlük tütsüz benle konuşmuyor bile o yüzden gözünün yaşına bile bakmam
(276 puan) tarafından
Bızım sülalede aynısı oldu  dayısının karısına gönlü düşmüştü    artık ne *** yedılerse yedıler  allah sorsun  . O kadın da öyle hahahah kahkaha atarak gülmeler falan ne bılım bı insan kendını bellı eder    tabıkıde ateş olmayan yerden duman çıkmaz noldu  dayısı duydu  adam üzüntüden beyın kanaması gecırdı   öyle aylarca tedavı gördü  hala daha görüyor belkıde  dıger adamın karısı hıc duymadı anlamadı  saf gıbı oda kocasını sevıyor  karısı da öyle güzel kı karadenızlı maviş sarısın  ustelık zengın de düşün kadına lüks bır daıre babası vermıs  onun evınde kalıyordu  yanı ben bu kadar nankör adam gormedım  . Kadın da kocam da kocam dıye sevıyor  herkes içinden acıyor kadına  bbılenler tabı  öyle kapandı gıtti. Kaç yıl oldu
0 oy
(8,247 puan) tarafından
İkisinide öldürüm ben normal diğil harekerleri ikisininde 
0 oy
(541 puan) tarafından
Bu yengeler varya bu yengeler cok tehlikeli ben ucuz yirttim cabuk anladim allahtan konustugum bir oğlan vardi bekarken buluşuyoruz geziyoruz falan eve gidiyoruz msj atiyoruz nabiosun diyorum yengemle temizlik yapioz yardim ediyom diyo nabion diom perde asiyom diyo nabion diom yengemle bebeleri parka getirdik falan diyor ben huylanmaya başladım dedim iftira atmayayim yengesi numarami almis bana mesaj atiyor erkan şunu sever bunu sever şunu yer boyle titiz falan neyse dedim bunlar beni istemeye geldi babam yok olmaz falan dedi yenge hemen atladı dediki babama şeref abi kocamdan görmediğimi kaynımdan gördüm cok iyidir dedi herkes bi anda buz kesti buz ben hemen vazgeçtim hayir olmayacak bu iş kesin bunlarin arasinda bisey vardi biz ayrildiktan sonra yengesi bana mesaj atmay devam etti senin yüzünden agliyor neden umut verdin yemiyor sofraya gelmiyor işe gitmiyor sana guvendik seni sevdi  dedimki bana bak birazdaha benle ugrasirsan ikinizin bokunu cikartirim ortaya ikinizide rezil ederim dedim sustu bidaha yazmadı 
0 oy
(36 puan) tarafından
Eşinle yengenin bu samimiyeti nerden geliyo da kahkahalar gülüşmeler yanında memeleri açık giyinmeler demek ki çekincek bişeyleri kalmamış ki rahatlar. Çocuk ağladı diye indiysen yarım saat sonra da kalkar bakmaya gidersin 2 buçuk saat beklemek nedir. O kadar saat sohbet etcek halleri yoktur heralde. Bu kadar şeyin üstüne hâlâ acaba mı diyosun bacım. Varsa da onlar seni bi şekilde kandırır sen eşine inanırsın
(91 puan) tarafından
Canım alt kata inmedim kapı komşuyuz kapılarımız birbirine bakıyor yani Ayrıca ben de öyle olduğunu düşünüyorum açık açık gelmesinin elbet bir Samimiyeti vardır ya kadın kendisine düşkün olmasını sağlıyor ya da gerçekten olan bitmiş her şey
(36 puan) tarafından
Kuzucum biz burda ne yorum yapsak da içlerinde olan sensin gözlemleyen sensin. İçgüdüsel olarak bunu düşünmen acaba demen bile haksız olmadığını gösterir. Kocanın hareketlerini takip et en iyi o şekilde anlarsın zaten
0 oy
(556 puan) tarafından
Mutlaka ses kaydı al. 
0 oy
(1,650 puan) tarafından
Bir daha aynı şey olduğunda telefonunu orda bırak cik git bebeginle 5 dk bile ses kaydı alsan sen yokken herseyi anlarsın birbirleri ile nasıl konuşuyorlar falan . 
0 oy
tarafından
Ah bu yengeler bende geçen eşimin amcaoğlunun eşi ile samimiyeti ile ilgili post açmıştım sizin mevzuya biraz benziyor kadını uyar bence cunku bir kadın bir erkeğe ilgi gösterirse erkeğin hoşuna gider kim olirsa pek geri atmaz mesafe koymaz ben üzüldüm yilrattim kendini inşallah senin düşündüğün gibi değildir
(91 puan) tarafından
İnşallah canım Allah sana da yardımcı olsun ah bu bu eşler
0 oy
(38 puan) tarafından
Okurken çok üzüldüm sana da sinir oldum bizde erkeği yoksa aslâ o eve gidilmez kocam bırakır bni erkek yoksa içeri girmez zorla gel çay iç deseler bile içip çıkar yani tesettürlü diyrsn nasıl açık çıkıyr ilk önce bunu ben sorgulardm direk kendisine sorardım ve eşime kızar asla oraya gitmesine müsade etmezdim giderse de bavulunu verip defol git derdim   sana şaşırdm eşini bi bayanla bırakıp gitmez küste olsan kavgalı da hem başka odada çocuğunu sustur uyutur yinede gitmezdn belki şüphen önceden vardır baş başa bıraktn olan olmuş gibi ses kaydı mutlaka al yatak odasına uyuncağn içine koy bebeğini emzirmeye git koy salonada cep telefonu aç sesi koy yap bunları çaktrdn kanıt al kanıtsız ispat edemezsin şüpheyle olmz bu işler
0 oy
(2,458 puan) tarafından
Kaç yaşında bu yengesi.. bacı herşey açık ortada denilecek bişey kalmamış ki.. bebeğim ağlasa benden önce eşim kalkar hadi gidelim evde uyut die.. ateşle barut yan yana 3 saat dururmu heç. 
(91 puan) tarafından
31 yaşında

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 153 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ececomez61 (353 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 1,411 göst.
8 Eylül 2023 Aile kategorisinde Dolunay65 (887 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 95 göst.
20 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu