0 oy
537 göst.
Aile kategorisinde (144 puan) tarafından
Eşim goguslerim için biraz küçük ve toplu olsa daha iyi olur dedi gülerek söyledi sakalasirken ama ben çok alındım bişey diyemedim sizce kizmam gerekir mi yoksa abartiyo muyum 3 tane doğum yaptım hayliyle sarkma ve aşırı büyüme oldu goguslerimde

16 Cevaplar

+8 oy
tarafından
Bastır parayı kocam hemen yaptırayım derdim ben olsam :)
-Reklam-
+3 oy
(2,873 puan) tarafından

Benim ideal tipim sarışın esmer vs değil direkt kocam neyse odur, kocamın da bir zahmet karısı oluversin.

Ben de kendimde güzel fizik seviyorum da yani meme boyu da Allahın emri be kardeşim, ona da karışmayıver.
Bak böyle söyleyene ben işlevinin yanında boyunu da önemsiyorum aslında diceksin şabalak gibi kalacaklar.
Bırak bacım umursama, çok isteyen basar parayı estetik yaptırır. Sen onun memesine bir şey diyor musun sanki laflara bak... EN kıl olduğum mesele vücut meselesi. Böyle aldın böyle sev işte da.
+3 oy
(1,782 puan) tarafından
Ay ben erkeklik gururu filan dinlemem ağır konuşurum şahsen. O benim kadınlık gururumu ezer geçerse ben onunkini paspas ederim. 
(1,787 puan) tarafından
Uffff ne kapak aynı bn,☺️☺️☺️,+++
+1 oy
(106 puan) tarafından
Bende yerimde olsam millet büyük meme ister parayla gider büyütür sende küçük mü istiyorsun gayet güzel derim küçük olsa vücüdüma yakışmaz sende git kendininkini büyüt oda bana küçük geliyo de sende oda onun çok zoruma gidecektir gül geç bir kadın kendi vücuduyla ilgili söylenen şeye gülüp geçmeli eger alındığını belli edersen oda daha da üsteler. Bana da çok zayıfsın dediler kaynanam bile bende evde ne kadar güzelim manken gibiyim ne beden istesem bulabiliyorum be yaşlanmam ayrıca çom lafa dengi biriyim vs diye evde dolanıyordum :D simdi hamileyim baya kilo aldım benim de göğüslerim büyüdü baya kalçam falan bu sefer de gene dolgun dolgun oh ne güzel vücudum var ya maşallah diye geçiniyorum bunlar Bi manipülasyon tekniğidir ne olursa olsun sen kendini begendiğini mükemmel olduğunu ifade et 
0 oy
(15,647 puan) tarafından
Estetik cerrahi numarası atar randevu alırsan hallederim derdim :) 
0 oy
(4,308 puan) tarafından

Estetik yaptırsın paraya kiyipta :D

0 oy
(9,716 puan) tarafından
Eşler birbirini olduğu gibi kabul etse hiç sorun kalmayacak aslında..
0 oy
(5,329 puan) tarafından

niye kizacan ki firsat bu firsat. soksun eline cebine yaptir gogsunu. kocan icin degil kendin de kendine daha guzel gozukursun. keske ekim oyle bisey dese azina sica sica yaptirttititim heryerimi:)) zaten merakliyim goz rengim haric her bir yanimi degistirebilirim. ona ne gerek var buna ne gerek var bole iyi iste sagliksal

sorun yok sonucta der benim kocam. kizmaz istedigimi de yapar da bahanesi olur yani oyle dese keske banada

0 oy
(419 puan) tarafından
Geçenlerde benim eşimde ilişki sırasında genişlemiş artık eskisi gibi zevkli olmuyor dedi dün yine ilişki istedi zevk almiyormussdun nasıl olsa gerek yok dedim kendisi koştu arkamda. Bir çocuk doğurmuş normal birde zor bir dogumdu 20 kadar dikiş vardi şimdi 2 inciye hamileyim 27 hafta olcak onla mi ugrascam biraz arada koycan lafı i kosturcqk arkandan
(1,534 puan) tarafından
Barbie vajen diye bir şey var bastırsın parayı yaptırsın :)
(419 puan) tarafından
Kız kendilerine yaptircan bı normal doğum gorcekler
(1,534 puan) tarafından
Adet sancısı bile çekemez onlar. O kadar acı çektin karnında çocuk taşıdın bana evlat verdin diye sukredeceklerine... Kız bunlar hiçbir şeyi hak etmiyor
(419 puan) tarafından
Valla süründurdum bı dün iyi oldu
0 oy
(2,164 puan) tarafından
Bana da dedi eşim alındım haliyle dik ve toplu severmiş sert severmiş hatta ağladığım oldu ama umursamadı bile
(133 puan) tarafından
Neden ağladın bacım ağzına edeydin edepsiziin
(2,164 puan) tarafından
Etsem nolacak ki bi tarafini kaşiyiveriyor
0 oy
(634 puan) tarafından
Tek caresi estetik deseydin sende yada ben seni nasil olduğun gibi kabul ediyorsam sende o sekilde yapıver diyeceksin 
0 oy
(3,896 puan) tarafından
4 çocuk doğurdum benimkiler niye büyümedi yav:) 
0 oy
(306 puan) tarafından

Seninki de sarkmış deseydin anlardı o :D

0 oy
(1,298 puan) tarafından
Versin parayı yaptır misss
0 oy
(2,768 puan) tarafından
3 çocuk dogurdunda gorsun o zmana hay Allahin ya sen üç evlat ver vücudunu boz canından can gitsin sonra senin oran böyle suran şöyle olsa daha iyi olur desinler onlar ilk önce kendilerine baksınlar bulunmaz Hint kumaşı değil kimse bir zahmet isteklerine dikkat etsinler 
0 oy
(422 puan) tarafından
Seninde burnun daha küçük ve boyun biraz daha uzun olsaydı keşke deseydin mesala :)

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 591 göst.
10 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Semraclk (144 puan) tarafından soruldu
+1 oy
55 cevap 1,185 göst.
5 Haziran 2022 Aile kategorisinde Seymaipek (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 186 göst.
0 oy
13 cevap 200 göst.
13 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Asilomm (743 puan) tarafından soruldu

399,436 soru

11,947,850 cevap

36,103 kullanıcı

...