0 oy
847 göst.
Diğer kategorisinde (26 puan) tarafından
Kizlar büyük kizim çok seviyor sürekli istiyor vermek istemiyorum ama tutturunca da sürekli ağlıyor haftada falan bir  gün veriyorum siz veriyor musunuz yediği zamanda üzülüyorum pis yeme diyorum ama anlamıyor 4 yasinda

69 Cevaplar

0 oy
(949 puan) tarafından
İnternetten nasıl yapıldığını göster 

İçine böcek koyuyorlarmış de 

O zaman yemez bence 
-Reklam-
0 oy
(437 puan) tarafından
Vermiyorum çok zararlı unuttur bence kendim yiyorum maalesef ama çocuklar uyuyunca 
0 oy
(5,476 puan) tarafından
Evde kendiniz noodle yapın. Paketlilerin içinde MSG var. Sinir hasarına yol açıyor
0 oy
(1,211 puan) tarafından
Hiç yemedı. 
0 oy
(4,084 puan) tarafından
Kendim de tadını bilmem çocuğum da yemedi hiç canim verme makarna yap yesin madem çok istiyor onu öyle oyala 
0 oy
(3,666 puan) tarafından
Ev noodle ı diye bişey uydur. Ondan beraber yapın. 
0 oy
(1,497 puan) tarafından

Bir kere aldığımda istemişti acısını bastım içine bir daha istemedi :D

0 oy
(1,178 puan) tarafından
5 yaş oğlum arada yiyor 
0 oy
(8 puan) tarafından
Ben çoçuğuma vermiyorum ama kendim aşırı tüketirdim. Günde 4-5 kutu bitirirdim hemde acılı severim. Alışkanlık yaptı bende. Sürekli canım çekti . Bittiyinde üzülürdüm eşim hemen gidip alırdı. Zar zor kendimi ikna ederek kurtuldum. Bırakmak çok zor. En iyisi makarna evde kendin yap . Ben hamile kalmak için artık 3 aydır bıraktım . Almıyorum. Bağımlılık yapıyor sonra. 
0 oy
(15,408 puan) tarafından
Hiç yemedim tadını da bilmem ama çok ağır bir kokusu var ergenliğinde arkadaşlarından görüp severse bir şey diyemem ama çocuk yaşta bilsin tanısın istemem 
0 oy
(14,941 puan) tarafından
Daha ben hiç yemedimki çocuklarim yesin. Reklamlardan görmüş merak ediyor 5 yaşindaki kızım ama almadim hiç. 
0 oy
(5,499 puan) tarafından
Eşim yemez ben zaten nefret ediyorum solayısı ile kızım ne olduğunu bilmez 
0 oy
(425 puan) tarafından
Her yaptığının içine uzun uzun saçlarından at bak pis de belki etkili olur yazarken de midem bulandı ama belki igrenir hiç yemez
0 oy
(1,405 puan) tarafından
Asla almam onu evime sokmam cidden içerigi berbat ve kaç defa içinden kurtcuk çıktıgının videosunu gördüm
0 oy
(8,163 puan) tarafından
Ben çok severim ama uzun zamandır yemiyorum oğlum bir kaç kez yedi ben yerken sonra kaynana yapmıştı onla yedi sonra bir kaç kez gördü istedi sosu koymadan yaptım sırf istiyor diye sonrada nufdle makarna diyince spagetti yapiyorum
0 oy
(110 puan) tarafından
Bir kere bile almadık yemedik Allah'tan oğlum böyle antin kuntin şeyleri yemiyor 
0 oy
(1,846 puan) tarafından
Hayatta oğlum 2 kez tek yedi oda merak edip almıştık o da tadına baktı birde babamlardayken yengem yapmıştı diye yemişti benim haberim olmadan o zmndan veri almayiz öyle şeyler çocuklara çok zararlı 
0 oy
(64 puan) tarafından
Evime bir kere bile sokmadım 
0 oy
(13,892 puan) tarafından
Ben yemedim hiç çocuklarıma da vermem 
0 oy
(7,483 puan) tarafından
Almıyoruz yemiyoruz. Normal makarna veya erişte sever onu yapıyorum 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 58 göst.
0 oy
21 cevap 258 göst.
19 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 570 göst.
5 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prens-annesi44 (518 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 617 göst.

398,220 soru

11,908,700 cevap

36,039 kullanıcı

...