0 oy
861 göst.
Diğer kategorisinde (26 puan) tarafından
Kizlar büyük kizim çok seviyor sürekli istiyor vermek istemiyorum ama tutturunca da sürekli ağlıyor haftada falan bir  gün veriyorum siz veriyor musunuz yediği zamanda üzülüyorum pis yeme diyorum ama anlamıyor 4 yasinda

69 Cevaplar

+3 oy
(12,051 puan) tarafından
Ben yemiyorum ki o yesin. Çöp gıdaya karşıyız.
(3,724 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
+1 oy
(3,724 puan) tarafından

Ne ben yerim ne evime alırım :woot:

(26 puan) tarafından
En iyisi canm
0 oy
(207 puan) tarafından
Evime sokmuyorum.
(26 puan) tarafından
Ne yapicam bilmiyorum ya gün boyunca ağlıyor makarna yiyecem diyor
(207 puan) tarafından
Makarna yap canım.  Israr ederse beraber hamur açın kendi makarnanın kendiniz yapın ama ne yap ne et unuttur derim.
(10,739 puan) tarafından
Görmese noodle nerden bilecek almayın eve makarna istiyorsa makarna yapın
(207 puan) tarafından
Gözde çok haklısın canım.
0 oy
(8,905 puan) tarafından
Hayır vermem ama kaynanamda arada sırada nadir yerler 
(26 puan) tarafından
Eşim bı kaç defa getirmişti canm öyle gördü gün boyunca ağlıyor makarna yicem diyor
0 oy
(400 puan) tarafından
Merhaba hiç yedirmedim bir kere büyük kızım gorumceme gittiği zaman yedirmisler haberim olmadan yoksa asla vermem. 
(400 puan) tarafından
Anladım yaşı da küçük daha alternatif şeylerle kandırabilirsin. Ona çok zarar verir yoksa
(26 puan) tarafından
En iyisi icine tiksinecegi şeyler koymak belki yemez artık:)
(400 puan) tarafından
Aynen tadını değiştir :)
(8,163 puan) tarafından
Sirke koy sjsj
(14,493 puan) tarafından
Cok mantıklı öneri yapmışlar kızlar helal olsun valla evet tadını değiştirmek en mantiklisi
0 oy
(2,150 puan) tarafından
Genelde veriyordum ama üç ay olacak vermiyorum oğlum geçen gün istedi alacam verecem 
(26 puan) tarafından
Arada olsa hadi neyse dicem canm bu hergun hergun istiyor akşama kadar agliyir
0 oy
(7,896 puan) tarafından
Veriyorum arada 6 yaşına girecek benim oğlum da ben çok seviyorum ben yerken gördü bir kere aldı ve olan oldu
(9,716 puan) tarafından
Hahah:D bir kereden bişey olmaz dememek lazım demek ki :Djdj
(26 puan) tarafından
Aynen canm:)benmde eşim seviyor oda bişey olmaz diye  verdi çocuğa şimdi önünü alamiyorum çokta üzülüyorum yediği zaman
(7,896 puan) tarafından
Kız sorma ya 1 catal aldi sonra hep istedi ama bu aralar bikmis oyle istemiyor cok şükür :D Sürekli verme bir şey olmaz inşallah zaten zamanla bıkar
0 oy
(917 puan) tarafından
Onun yerine  tagliatelle makarna alıp kendiniz soslayarak verebilirsiniz. Çok lezzetli oluyor
(26 puan) tarafından
Spagetti yapıyorum soslu falan yemiyir
0 oy
tarafından
Aslaa eve sokmam 
(26 puan) tarafından
Nasıl unutturucam o pisligi ona bilmiyorum
0 oy
(3,826 puan) tarafından
Hayır alismadi yemiyor .hatta begenmyor kuzenleri yapinca yememis
(3,826 puan) tarafından
Makarnayla kandır. Cubuk Makarnayla mesela
(26 puan) tarafından
Spagetti yapıyorum yemiyor en iyisi icine tiksinecegi şeyler koyim belki istemez artık:)
(3,826 puan) tarafından
Aynen öyle dene . Acı koy mesela yansın:D
(26 puan) tarafından
Hahaha:))
(3,269 puan) tarafından
Acilisini alin artik boyle yapmislar diyin bence mantikli ☺ birebir paketten kendisi cikarsin katsin soslarinida anca inanir 4 yasinda benimde var bi minnoşum oymus gibi düşünüp cevap verdim❤
0 oy
(610 puan) tarafından
Yani vermeseydiniz o çocuk alismazdi. Ben 31 yaşındayım daha hiç tadına bakmadım. Dolayısıyla kızım da bilmiyor 
(26 puan) tarafından
Eşim sevdiği için bı kaç defa getirmişti ordan gördü zaten
(126 puan) tarafından
:)) bnde 31 yaşındayım hiç yemedim yemek de istemem çocuklarıma da hiç almadım 5 dk makarna haslar verirm daha iyi bncee kaç kez içinden çıkanların videosuna denk geldim daha çok mide bulandırıcı gercektenn yenmezzz
(610 puan) tarafından
Bu kadar yaygınlaşması da beni şaşırtıyor. Yaşlı teyzeler bile bundan alıp pişiriyormuş şok oluyorum.
(126 puan) tarafından
Orta okulda kızım diyor öğlen yemeğine herkes noodle yiyor anne çok kötü kokuyor diyor sosu felan varmış dokuyorlarmis hocalar her toplantıda söylüyor yemesinler piss diye afedersnzde kurcuklu kurtcuklu insann nasıl midesi alıyor anlamıyorum şekli bile mide bulandırıcı
0 oy
(212 puan) tarafından
Yok yedirmem canım 
(26 puan) tarafından
En iyisi valla
(212 puan) tarafından
Ben yiyom ama onlardan gizli:)
(26 puan) tarafından
Ben hiç sevmiyorum eşim önceden seviyordu oda şimdi yemiyor artık
(212 puan) tarafından
Severim net
0 oy
(598 puan) tarafından
Bı kere ucundan tadına baktım iğrenç . Kardeşim 4 yasinda yiyor kızıma da vermiş 3 yaşında yememis begenmemis . İyiki :) 
(26 puan) tarafından
Aynen bende hiç sevmiyorum valla
0 oy
(706 puan) tarafından
Asla vermeyin, bağımlılık yapan madde var içinde. Erken ergenlik yapıyor. İçine kurt böcek kaka falan koyun gerekirse, gösterin tiksinsin.
(26 puan) tarafından
Allah razı olsun canm iyi fikir içine biseyler koyup tiksinmesini saglicam
(706 puan) tarafından
Ben çikolata için yaptım, amcaları vermiş ben de kuş kakası sürdüm pencere önünden ne yapayım :)
(601 puan) tarafından
@indigo Kaka mı? Bööhh iğrenç
(706 puan) tarafından
Kuş kakası be, gübre gibi düşün :D
(601 puan) tarafından
Gübre biraz daha iyi :))
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Ben evime almadım almam bazen kız kardeşim yiyor onunla görürse öyle yiyor yoksa alip da eve sokmuslugum yok 
(26 puan) tarafından
En iyisini yapiyorsn valla canım cok sağlıksız bişey zaten
(1,550 puan) tarafından
Noodle nugget o tarz şeyleri sokmadim ben sevmem kolay kolay mecbur olmadıkça yemem oda alışmasın o noodle zaten nasıl bı şey bilmem
0 oy
(16,742 puan) tarafından
Kendim bile yemiuoeim kaldı ki çocuklara alacam
0 oy
(9,672 puan) tarafından
eve sokmak hata. dünyanın en sağlıksız şeylerinden biri o hazır noddlelar. valla onun için ağlarsa ağlasın vermem. çikolata istesin, dondurma istesin ama noddle istemesin 
0 oy
(119 puan) tarafından

Bir kere almıştım popüler olduğunda onda da zaten tek yedim sevemedim çocuklara hiç almadım almam da 

Ayrıca çok şükür salam knor sosis böyle gıdaları da çıkardım mutfaktan ara sıra abur cubur oluyor kek gofret meyve suyu gibi o kadarına da mudahele etmiyorum 
Ama keşke hep sağlıklı beslenseler o da zor işte 
0 oy
(16,295 puan) tarafından
Benimki 4.5 yaşında İnternette gormus istiyor ama almıyorum unuttu sonra 
0 oy
(227 puan) tarafından
Geçen hafta cuma günü aldım vallahi ben yiyemedim çocuklarada vermedim hiç 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 58 göst.
0 oy
21 cevap 258 göst.
19 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 570 göst.
5 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prens-annesi44 (518 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 617 göst.

398,219 soru

11,908,849 cevap

36,039 kullanıcı

...