+1 oy
267 göst.
Diğer kategorisinde (11 puan) tarafından
Bir dorun cikiyo meşale saatinde yemeğim neden hazır değil diye . Çocuğum var 8 aylik o durmuyor kızım var 4 yaşında onların peşinde dolaşmaktan bazen zaman kalmıyor neyse dikkat ensemde insanlık hali işte çocuğun huysulugu tutuyor durmadan ağlıyor bende bırakamadım 

Eşime kendine dışarıdan söyle ben öderim desemde uzadıkça uzattı. Tüm apartmanın duyacağı şekilde küfürler hakaretler etmeye başladı.aileme bana .üstelik lojmanlarda kalıyoruz.  Kimsenin böyle rezillik çıkardığını duymadım bağırmadan konuş dedikçe o sesini herkese duyurmaya çalıştı bu iki oluyor artık bu duruma tahammül edemez oldum kimsenin yüzüne bakamıyorum kendi büyütür ama çocuklar için dayanmak istesemde çıkardığı rezillikler çok kötü herkes duyuyor ne yapcam bilmiyorum çok üzülüyorum ilk kez bir iki arkadaşım olmuştu diye seviniyordum .

12 Cevaplar

+1 oy
(2,751 puan) tarafından

Tersine ben yukseltince kızar ses ayarın olsun diye 

-Reklam-
0 oy
(20,038 puan) tarafından
İkimizde sesimizi yükseltmeyiz ve böyle ufak tefek şeyler için kavga çıkmaz evimizde hanzo kocan bağıracağına yardımcı olsun biraz
0 oy
(2,460 puan) tarafından
Yok canım bizde tartışmanın bile bir adabı vardır küfür hakaret edilmez ses tonumuzu ayarlarız etrafi geç sonuçta evde çocuğumuz var bizden ne görürse onu öğreniyor. Eşinin yaptığı da çok yanlış 
0 oy
tarafından
Ay bacım benim ki de öyle yaptı bir kere sen misin beni mahalleye Rezil topladım eşyalarını gözünün onunde indim aşağı attım çöpe evde hiç bir şeyi kalmadı kolundan tutum.attim.kapiya kaldı orada bir gün iki gün. Kuzenine gitti sonra da yalvar yakar affettim bir de konu aileler di ilk zamanlar oldu sanırım ağırlık kurmak istedi ama yemezler şimdi öyle bir şey yok olsun da göreyim sıkıyorsa
0 oy
(3,662 puan) tarafından
Neden kimsenin yüzüne bakamiyormussun sen 2 çocuklu bir anasin ustelik biri bebek, seni anlayacaklardir,kocanin huysuz,anlayisiz ve hicbyardim etmeyen biri  olduğunu dusuneceklerdir.Aksini  düşünenin kendi problemi kendi hayata bakış açısı yada terazisi tartmamasi.Bu tip insanları da mi biz düşüneceğiz. Bosver.Esine konusunda da yemekte hazir olmadı ,mahcupluguni bir kenara birakmalisin zamanla değişecektir.Bir daha parasını odeyecegin yemek teklif etmek yerine ,bir menemen yapar mısın yardimci olur musun de çekil kenara istediği kadar bağırsın.Hatta canım dur yardımcı olayım boğazın ağrımasın de evin dis kapısını aç yankı yapsın. Hiç cevap verme.
(11 puan) tarafından
Bağıra bağıra isteyerek sesini yükseltiyor amacı asla çevre edilmemek ve beni rezil etmek yemek nerde diye bağırıyor aileme küfürler ederek bağırıyor dayanmak istemiyorum bundan önceki yaşadığımız yerde de öyle yapıyordu millet merdivende denk gelince bile hizlanip gidiyordu. Cocuk bir elimde bebek arabasi bir elimde 4 kac inerim kimse yardım etmezdi hemen içeri girip kapılarını kapatırlardi.  Beni etmekten zevk alıyor bende iki kızın babasız bırakmak istemiyorum boyn bükük yaşasınlar istemiyorum diye ama dayanamaz oldum.
(3,662 puan) tarafından
Canım millet kocan sıkıntılı diye sensen uzak duruyor, sen rezil vs olmuyorsun.Pislik hanımına çocuğuna bunu yapıyor aman bize bulaşmasın diye.Senlik bir konu yok kendini sıyır aradan önce bu ayrimi görmelisin.
Yaptığında inan bana umursama gerçekten, aç kapıyı kolaylaştır işini.Asla açıklama yapma iletişime geçme bildiğin bön bön bak kime ne duyurmak istiyorsa yardimci ol.
Ama diyorsan ben bu adamı istemiyorum bu ve buna benzer davranislari yüzünden arkana bile bakma.Yok bu evde kalacağım diyorsan yukarıda yazdıklarımı en az 1 ay yap...Başta çıldıracaktir ama inan bana kendine ceki düzen vermeye başlayacaktır.Denersen sadece sessizce izle asla ve asla sana diyorum dese bile evet dinliyorum de başka birsey deme.
0 oy
(4,424 puan) tarafından
Katlanmak zorunda mısın sana hakaret küfür edene birine arkadaş falan boşver sen eşinin psikolojik desek alması gerekiyor yok almıyorsa duzelmek istemiyorsa sinir hastası sen o adamdan kurtul
0 oy
(242 puan) tarafından
Yok canım yaymas güzel günü de kötü günüde demez esim
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Demez bende demem 
0 oy
(371 puan) tarafından
Yok artık   biraz dişli ol ya.  Kimseye duyurmaz bende duyurmam
0 oy
(186 puan) tarafından
Kendi utansın canım senin ne suçun var. Ben olsam ben de kötü hissederim ama bu eziklik duygusu vermesin sana. Senin suçun değil onun ayıbı. 
0 oy
(2,887 puan) tarafından
Çocuğumuz etraftaki aileye yaymasakta sinirle buraya yayıyoruz ya sonra durup durup yüzüne vurmaya yer arayan insanlarla uğraşıp duruyoruz 
0 oy
(4,789 puan) tarafından
Ne ben yansitirım ne de esim biz barisiriz onlar dedikodumuzu yapar aile buyuklerine desen ister istemez  bir kin olur

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 555 göst.
8 Mart 2023 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (496 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,070 göst.
19 Mart 2021 Diğer kategorisinde Nzli (138 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,074 göst.
17 Ekim 2020 Aile kategorisinde Gencannee (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 858 göst.