0 oy
162 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,252 puan) tarafından

Kızlar eşim bana boya almaya gitti bu renk istiyorum tam saçım açık renk sarı gibi bu renk için hangi numara almalıyız ve marka 

image

2 Cevaplar

0 oy
(2,658 puan) tarafından
Kız Allah seni ne etmeye ben tam tahıllı ekmek almaya bile tek başına kocamı göndermem gider Mısır ekmeği alır gelir Ajsjsjsnsjsjsjj

Garnier küllü kumral 7.1 ile Garnier Nutrisse 6.3 birleştirip kullanırsan bu olur. AMA SAÇIN AÇICIYLA AÇILMIŞ VE MOR ŞAMPUANLA ÇİĞİ ALINMIŞ OLMALI. Aksi türlü koyu saça tutmaz.
(1,252 puan) tarafından
Teşekkürler cnm;( çocuklar uyuyo diye gidemedim
(1,364 puan) tarafından
@Alaska seni yoruma bekliyorum caaanım ☺️
(76 puan) tarafından
Kuaförlük tecrubesı mı var nerden biliyorsunuz. Renk çok güzel bu arada
(2,658 puan) tarafından
Bu kumralı arkadaşıma yapmıştık çünkü, aklımda kalmış.
(76 puan) tarafından
Açıcı işinden anlamıyorum nasıl temin edilir milimlerı standart mı kaç paket kullanmak lazım mesela koyu kahveye
(2,658 puan) tarafından
Marketlerde vs satılanlar omuzda biten küt saça ancak yeter. Ben Bleach powder ile birlikte maxx deluxe 30 volume sipariş etmiştim trendyoldan, kuaförler bunu kullanıyor ama ÇOK GÜÇLÜ. 20 dkda çiğ sarı yapar siyah saçı. O yüzden mutlaka tecrübeli biriyle yapmak lazım. Ayrıca mutlaka açtıktan sonraki 1 hafta boyunca her gün çeşitli yağlarla beslemeli ve saçın ölmesine izin vermemeli. Rezil olur yoksa.
(76 puan) tarafından
Oooo cesaret edemem tesekkurler
-Reklam-
0 oy
(1,364 puan) tarafından

@Alaska bacı peki bu renk için önerin ne :D

image

(2,658 puan) tarafından
Garnier 7.3 ve 9.13 Saç Boyası, EŞİT açılmış ve mor şampuanla çiği MUTLAKA alınmış saça uygulanabilir. Buna bal köpüğü diyorlar. Ben olsam üst kısımlara geçişli olarak bir de 7.1 küllü kumraldan eklerim dipleri çıkarken kötü bir görüntüyle karşılaşmam.
(17,398 puan) tarafından
Kız Alaska kuaför musun anliosan bende soru sorcam:)
(2,658 puan) tarafından
Teyzem kuaför. 18imden beri saç boyuyorum, kendim için yaptığım pembe mavi yeşil sarı kırmızı renklerini capcanlı tutturmak kolay değil diye deli gibi araştırmışlığım ve teyzemden ders almışlığım var. Yardımcı olacaksam olayım.
(17,398 puan) tarafından
Özele geliom.o.zmn ')
(1,364 puan) tarafından
Teşekkürler bacımmm bebeden fırsat bulursam bir ara deniycem ♥️☺️ 1 ay önce ombre yaptırdım pek beğenmedim ya çünkü turuculuklar var bazı yerleri hiç açmamış dedim olmazsa bir süre tek renk boyuycam sonra başka bir kuaförde ombre yaptrcam ya ☺️

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 129 göst.
14 Ağustos 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Birkucukbebis (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 286 göst.
4 Mayıs 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Incignyy (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 117 göst.

398,218 soru

11,908,922 cevap

36,039 kullanıcı

...