0 oy
54 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (159 puan) tarafından
Sorum başlıkta sevgiler 

7 Cevaplar

0 oy
(159 puan) tarafından
Yokmu kızlar 
-Reklam-
0 oy
(159 puan) tarafından
Post yukarı çıksın lütfen 
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Ben varım………
(159 puan) tarafından
Odalar tekli diyorlar dogrumu ilgi alaka nasıldı ilk dogumum özelde oldu ama bana şehir hastanesi güzel diyorlar
(1,096 puan) tarafından
İmkanın varsa özelde ol. Sağlık açısından iyi ama doğum duygusal bir süreç duygusal hareket sıfır. Odalar da en az ikili belki birini falan bulursan tekli olabilir. Risksiz olmama rağmen 8 saat yatırdıkları için sezaryen oldum. Ameliyatta falan sorun yoktu ama mesela bebeği göstermediler odada gördüm bi kaç saniye de olsa gösteriyorlar normalde kucağına koyuyorlar çok sertlerdi
(159 puan) tarafından
Yaa böyle bilmiyordum çok teşekkür ederim
0 oy
(16,742 puan) tarafından
Ben oldum canım. 
(159 puan) tarafından
Memnun kaldınız mı
(16,742 puan) tarafından
Evet canım ben memnun kalmıştım üstünden 4 buçuk yıl geçti ama. Hem doğum yaptığım oda hem servise çıktığım oda sadece bana aitti. Doğumda oda sadece sana ait oluyor ama servise çıkınca şans işi tek kişilik oda da gelebilir çift kişilik oda da
(159 puan) tarafından
Peki nezaman doğum yaptınız normal dogummuydu
0 oy
(815 puan) tarafından
2.5 ay önce sezeryan oldum ekip çok iyiydi doğumdan sonra olan ancak doğumdada iyiydi ama ben tam uyuşmadan kestiler çok kötüydü daha hatırladıkca ağrıyor dikişi çuval diker gibi dikmişler odalar 2 kişi şahsın varsa yoğun değilse tekte olursun bizim gelin normal yaptı özel gibi alaka yok tabi tek başına saatlerce bağırıyor odada kimse gelmiyor doğum anında geliyorlar bende ilki özelde yapmıştım çok iyiydi şehir çok kötü diyemem ama benim ameliyat iyi geçmedi sonraki 2 gün ordaki ekip gayet iyiydi kısmetine kalmış biraz seçme şansım yok malesef 
(159 puan) tarafından
Yaa evet özelde ameliyathaneye girerken bile hoşgeldiniz falan filan hepsi çok Kibardı burdada iki kere gittim kontrole çok tatlılardı ama önemli olan ameliyat ya
(159 puan) tarafından
Önereceğiniz doktor ismi varmi
(815 puan) tarafından
Randevu bulmak çok zor ama abdi oğuz bir kaç kez gittim sakinn ne sorsan cevap veren biriydi
(159 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(244 puan) tarafından
Bende orda doğum yaptım gayet iyiydi ilgileri doktorum özel hastane gibi ilgilendiler canım şans isi galiba kimisine kötü denk geliyor kimisine iyi
(159 puan) tarafından
Sanırım ya nezaman doğum yaptınız
(244 puan) tarafından
6 yıl oldu canım 9 ay once de gebeydim oraya gidiyordum kontrollere
(159 puan) tarafından
Eski doktorum başka özele geçmiş orası da bir tık pahalı bide eve çok uzak acil durumlarda gidemem algomed hastanesinde eda hanımı öneriyorlar ona bir gidip deneyeyim
0 oy
(84 puan) tarafından
Benimde doğumu burada olacak umarım iyi doktorlara denk geliriz 
(159 puan) tarafından
İnşallah ya şimdilik burda ilerliycem çünkü özelde testler çok pahalı daha sonrasında doğuma yakın o ilgiyi görmezsem özele gecerim ha özelde niye bu aydan sonra geldin ne gerej vardı diye terslemezse
(84 puan) tarafından
Ben tedaviyle hamile kaldım şimdiye kadar iyilerine denk geldim ama Doğuma kim gelir nasıl olur bilmiyorum
(159 puan) tarafından
Hangi doktora gidiyorsunuz acaba
(84 puan) tarafından
Perinatoloji bölümüne gidiyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 205 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Elisa lina (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 66 göst.
25 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arifekalan (170 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 134 göst.
12 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Arifekalan (170 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
16 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Ben geldm (1,951 puan) tarafından soruldu

398,125 soru

11,906,159 cevap

36,033 kullanıcı

...