0 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde (157 puan) tarafından
Sorum yukarıda sevgiler ❤️

7 Cevaplar

0 oy
(1,777 puan) tarafından

Vay hemşerim <3

(157 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(306 puan) tarafından
Ben yaptımmmm
(157 puan) tarafından
Ne zaman yaptınız acaba ❤️
(306 puan) tarafından
Ben geçen sene yaptım ama eda hanımdi doktorum şuan ona giden hamile tanıdıklarım var biz sulalecek ona gidiyoruz çok memlunuz
(157 puan) tarafından
Kaç gece yatırıyorlar acaba
(306 puan) tarafından
Ben bir gece kaldım Eda hanım beni sonuna kadar bekledi doğum için biz 41+6 yaptık doğumu sezeryanla bebeğim kuveze felanda girmedi bir sıkıntıda olmadığı için ertesi gün sabah taburcu olduk
(157 puan) tarafından
Çok teşekkür ediyorum
0 oy
(849 puan) tarafından
Ben doğum yaptım orda 3 ay önce
(157 puan) tarafından
Aa bunu öğrendiğim iyi oldu valla çok sağolun Allah razı olsun
(849 puan) tarafından
Sezeryan olacaksan Sezeryandan sonra gaz çıkarma olayı çok önemli yoksa yollamiyorlar hastaneden
(157 puan) tarafından
Sezeryan düşünüyorum ama gaz çıkaramazsam ikinci gece için para ödeyip kalmak durumundamı kalıcam
(849 puan) tarafından
Yok sanırım o zaman zorunlu tutuyorlar senlik bir mesele yok
(157 puan) tarafından
Anladım çok sağolun ❤️
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Ben altın koza da karar verdim  canım  ersin hoca var orda çok iyi bir doktor 
(157 puan) tarafından
Altınkoza da bize çok yakın ama muayene için algomede gitmiştim doktordan memnun kalınca değiştiremedim doğum için aklımda soru işaretledi varda
0 oy
tarafından
Ben Sezar hospital da yapmıştım doktorum Güzelyalı Hastanesi'ne geçmiş benimde 
(157 puan) tarafından
Güzelyalı çok pahalı ya :(
tarafından
Öyle ama mecbur 2. Yi düşünüyorum ondan başkasına gitmem canimsagolsun artık eşim düşünsün gerisini :D
(157 puan) tarafından
:D haklısınız benim evimde baya uzak oraya onlarıda hesap ettim bende sanırım doktorum oraya geçse peşinden giderdim en son 4500 demişlerdi oraya şimdi 5000 olmuştur zamla birlikte
tarafından
Benim ev yakın sorun yok kuzu :D
(157 puan) tarafından
Bahaneniz kalmamış ozaman kısmet :D ❤️
0 oy
(120 puan) tarafından
Ben orda değil de balcalıda yaptım çok memnun kaldım kanım cıvık olduğu için balcalıda gidiyordum muayenelerden de doğum dan da memnun kaldım hayatı tehlikem olabilirdi ama hiçbirşey olmadı çok şükür çok detaycilardi 
(157 puan) tarafından
Balcalıya bende rahatsızlanınca gitmek durumunda kaldım cidden çok detaycılar bende çok memnun kalmıştım ama doktorumu çok seviyorum algomedle devam edicem doğum konusunda aklımda soru işaretleri var
(120 puan) tarafından
Hmm bilmiyorum canım tabiki senin tercihin bebegin ve senin için en sağlıklı en guvendigin yer nereyse orası olmalı
0 oy
(34 puan) tarafından
Algomed de hangi doktora gittiniz
(34 puan) tarafından
Maşaallah benim 3.gebeligim 4000 derler kesin nedense devlet hastanesini bir türlü sevemedim insan gibi ne doktor ne hemşire nede sekreter var sezeryan birde korkuyorum daha öncede güney adana ile Özel Adana da oldum ama doktorlarım gitmiş 3.de yeniden arayışa geçtim
(157 puan) tarafından
Valla canım araştırdım en uygunu altınkozayla algomed di şuan için başka zam yok 3000 bir çok arkadaşım da tavsiyemle gidiyor memnunlar
(34 puan) tarafından
Altın Koza da Fatma Ersöz bozkurt algomed Gülşah hanım birde derviş uğur Seyhan tıpta Kadriye hanım varmış ömür tıpta genelde çevrem bunları söylüyor bakalım nasip
(157 puan) tarafından
Tabiki hakkınızda hayırlısı olsun ❤️
(34 puan) tarafından
Amin inşallah

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 58 göst.
25 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arifekalan (157 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
16 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Ben geldm (1,755 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 128 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Elisa lina (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.

380,707 soru

11,398,575 cevap

34,923 kullanıcı

...