0 oy
58 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (157 puan) tarafından
Merhaba hastane çantasına ne koyacagımı bilemedim hastanede mama ve bez veriliyormu acaba bazı hastaneler veriyor algomedte oluyor mu

4 Cevaplar

0 oy
(59 puan) tarafından
adana da  cogu hastane vermıyolar sen cantana bez ve sutun gelmeme ıhtımalına karsı mama ve bıberon katman lazm cnm 
(157 puan) tarafından
Çok teşekkür ediyorum ❤️
-Reklam-
0 oy
(1,942 puan) tarafından
Onunla ilgili bilgim yok ama ben size birşey sorabilir miyim detaylı ile ilgili algomedde
(157 puan) tarafından
Tabiki
(1,942 puan) tarafından
Detaylı ultrasona orada mi girdiniz girdiyseniz ne kadar ücret ödediniz nasıl oldu randevu işi falan anlatabilir misiniz
(157 puan) tarafından
Kusura bakmayın yeni görüyorum mesajı detaylı ultrasonu orda yapmıyorlarmış perinoloğa yönlendirdiler beni bir kaç isim yazdı bütçene uygun olana git dedi bende perinoloğa gitmeyi daha mantıklı buldum cüneyt evrükeye gittim internetten bakın ben 500 ödedim ama zam gelmişti ocakta ne kadar oldu bilmiyorum bu arada şehir hastanesinde ve balcalıda varmış perinolog ama ben randevuya geç kaldığım için alamadım beklemek istemedim özele gittim zaten gebelik boyunca bir defa yapılan bişey temiz olsun dedim
(1,942 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Canım bişey soracam Adana şehir hastanesinde kadın doğum varmı orada doğum yapılıyor mu
(306 puan) tarafından
Var doğum yapılıyor
(1,465 puan) tarafından
Peki nasıllar ebeler doktorlar ilgilimi
tarafından
Adana şehir Hastanesi'nde geçen sene kuzenim doğum etti. Mükemmel biyer diyor resmen özelden bile güzel ilgileniyorlar diyor. Benim doktorum Sezar hospitaldaydi orada doğum ettim, şimdi doktorum Güzelyalı Hastanesi'ne geçmiş benimde
(1,465 puan) tarafından
Nasipse bende oraya gidecem doğumda kaynanamgil gel diyor hiç gitmedim daha oraya çok teşekkür ederim canim
0 oy
(306 puan) tarafından
Bence vermiyorlar sen yanına al neolur neolmaz
(157 puan) tarafından
Öyle yapayım ama bazen de yanınızda getirmeyin kendinizi ona odaklamayın sütünüz gelmez diyorlar ya açıkçası ondan da endişeliyim araştırıyorum ediyorum ama her kafadan bir ses çok yoruldum ya

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 109 göst.
12 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Arifekalan (157 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
16 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Ben geldm (1,755 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 128 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Elisa lina (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.