0 oy
398 göst.
Diğer kategorisinde (35 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kızlar sizinde kocanız başka kadınlarla gereksiz konuşur mu şaka yaparmı mesela geçen marketten bisey aldık kasadaki kıza ortaya karışık şaka yaptı kız bile bozuldu  gülmedi benim yanımda bide deli oldum elli sefer diyorum ben rahatsız oluyorum samimi olma benim huyum bu diyo herkese aynıymış bu durumu nasıl çözebilirim

15 Cevaplar

+2 oy
(1,099 puan) tarafından
Haram olduğunu hatırlatabilir çok net bir tepki koyabilirsin
-Reklam-
+2 oy
(3,697 puan) tarafından
Yok canim oyle degil :) esprili eglencelidir evet ama samimiyet yoksa ciddidir. Huyu o diye kimse de senin kocanin sulu zirtlak laflarini duymak zorunda degil. Bi gun birinin abisi kocasi veyahut kendisi paralarsa gorurum ben o huyu :))))
(4,708 puan) tarafından
Aynen :)))))
+1 oy
(262 puan) tarafından
Kocam laubali bir erkek görünce "erkeğin or.pusu çekilmiyor" der. Kusura bakma da aklıma bu geldi 
0 oy
(8,900 puan) tarafından
Kocam bile nefret eder öyle adamdan bende iğrenç bulurum öyle gereksiz tanımadığı kişilere yapılan şakaları konuşmaları 
(13 puan) tarafından
Aynı benim kocam
(35 puan) tarafından
Deli oluyorum yemin ederim sanki o an parmaklarını sokmuş gözümü oyuyor
(13 puan) tarafından
Sende onun sinir olduğu şeyleri yap anlasın seni
(35 puan) tarafından
Ben hiç sevmem çok çekinirim öyle şeylerden
(8,900 puan) tarafından
Allah sabır versin gene konuş gerekirse hep konuşur belki düzelir. Benim kaynimda her ortamda konuşur sohbet eder kadın erkek çocuk genç yaslu ama kocam öyle değil onda sevdiğim huy bu yoksa onunda beni çileden çıkartan saçma sapan huyları var
0 oy
(1,604 puan) tarafından

Sende onun yapma dediklerini yap anlat ;)

0 oy
(1,498 puan) tarafından
Demek ki eşin herkese laubaliymiş kusura bakma canım.Biraz sınır çizmek lazım evlisin artık demi.Senin yanında böyle rahatsa  sen yokken...

hoşlanılacak bir tarafı olmayan gereksiz hal ve hareket.
(35 puan) tarafından
Deli oluyorum yemin ederim bu kıskançlık normal değil mi Allah aşkına
(1,498 puan) tarafından
Bazı kadınlar kıskanır, bazıları hiç tınlamaz.
Ben olsam mahvederim onu, saçını başını yolarim adamin:D
Sende onun hoşuna gitmeyecek şeyler yap ki anlasın empati kursun biraz.
0 oy
(300 puan) tarafından

Benim ki benle zor konusuyo kaldı mı başkasına gidecek konuşacak :D

Konusmayi pek sevmez ama iyi ki de sevmez ben de hoşlanmam gerekli gereksiz konuşan adam dediğin soru sorunca konuşacak arada beni ovecek sevdiğini diyecek cok bile.

Ay ama ablamın eski eşi böyleydi kadın erkek farketmez gereksiz muhabbet ederdi 40 yıllık ahbap gibi aşırı gıcık bir durum

0 oy
(2,098 puan) tarafından
Yapamaz, eskiden şaka değil ama rahat davranırdı ağzına s*çtım bir daha cesareti varsa yapsın. Zaten kasiyer kadınsa cevap bile vermez
0 oy
(5,116 puan) tarafından
Hiç hoş bir şey değil sanki babamı anlattın 
0 oy
(2,077 puan) tarafından
Kocanın tedavi olması lazım bence canim
0 oy
(267 puan) tarafından
Elhamdülillah eşim kafası aşağıda gezer , gereksiz samimiyet asla kurmaz 
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Hayır canım öyle değil kadınlardan bıkmış artık☺çünkü halı yıkama işi yapıyo ciddidir normal meslek icabı fıyat bılgisi konuşur o kadar.. Sende haklısın sonuna kadar 
0 oy
(1,202 puan) tarafından
Benim eşim kadın gördüğü zaman direk başını eğer. Bu degisikmis anam
0 oy
(2,242 puan) tarafından
Kocam konuskandir sohbet eder vs biri cocugu sevdiginde veya bir kuzenimle arkadaşımla vs. Ama hiç bilmediği tanımadığı birine öyle şeyler yapmaz hatta sevmez de. Herkes anlayışlı veya şaka kaldıran da değil eşinizin biraz yersiz olmuş 
0 oy
(245 puan) tarafından
Benimde huyum senin yanında bozuldu boyle oldu de sende yap 

İlgili sorular

+1 oy
24 cevap 684 göst.
22 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Hayatbosturloo&04 (1,100 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 266 göst.
19 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Eso9090 (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,118 göst.
0 oy
45 cevap 933 göst.
17 Ocak 2023 Aile kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu

398,154 soru

11,906,910 cevap

36,036 kullanıcı

...