+1 oy
447 göst.
Aile kategorisinde (18 puan) tarafından
Şuan kaynanamlarda yaşıyorum eşim dışarda calisiyo başka bir memlekette bende yeni geldim yanından tayiniciydik her neyse 2 haftadır birbirimizle konuşmuyoruz o beni aramıyo bende onu hatta numarasını sildim engelledim ama yine aramamış bende aramıyorum bu normal mi yani bıktım ondan ya çok sevdiğim bi saati vardi dedim bu benim olsun sen kendine alırsın ben o saati kullaniyodum gitmiş kardeşine vermiş kolunda gördüm kaynimin nasıl sinirlendim valla sinirden ağladım ben o kadar bu benim dedim ona o gitmiş kardeşine vermiş hep öyle yapiyo sevdiğim şeyleri hep ailesine veriyo bi montu vardi çok yakışıyor sana dedim tutmuş onu da vermiş Allah'ım çıldırcam o yüzden konuşmuyorum onunla o da konuşmuyor  

31 Cevaplar

+2 oy
(627 puan) tarafından
Ben eşimle iki saat konuşmazsam dayanamam aynı şekilde o da ve küs olsak bile ya o ya ben mesaj atarız ikimizden biri muhakkak mesaj atar dayanamaz 
(18 puan) tarafından
O inatsa bende inadim hep ben mi evliligim kötüye gitmesin dicem hep ben ugraşıyorum zâten ben aman huzurum bozulmasın aman şöyle olmasin dicem bana da yazık değil mı
(1,704 puan) tarafından
Yazık tabiki ya bende aynısını düşünüyorum
(627 puan) tarafından
Öyle ama hani derler ya bir yerden sonra devran döner bende aynen o şekilde oldum yani bazı evlilikler cidden sabır ister gülüm mutluluğunuz ve huzurunuz için olmadı al karşına ne kadar ciddi olduğunu söyle
-Reklam-
+2 oy
(50 puan) tarafından
Saat konusunda haklısın ama montunu kardeşine vermesi seni ilgilendirmez yaa eşisin sahibi değilsin.
(1,704 puan) tarafından
Haklı bence eşine sana yakışıyor demiş kardesinin durumu yoksa alabilir kardeşine ama karısı beğenip yakistirdiysa vermemeliydi
(18 puan) tarafından
Kimse kimsenin sâhibi olamaz zâten yazdığımdan bunu anladıysan Allah akıl sağlığı versin sana canım
(50 puan) tarafından
E seni ne ilgilendirir o zaman kardeşne montunu vermesi. Onuda mı sana verecekti?
(50 puan) tarafından
Belki adam artık beğenmiyordur belki başka bir şey almak istiyordur kendine sırf karısı beğendi diye giymek zorunda mı?
+1 oy
(12,819 puan) tarafından
Yani bunlar için küsmek biraz garip uzun da bi süre. Ben kızar soylenirim ama küsmem eskiden eşimin küsme huyu çöktü şükür onun da yok artık 
(18 puan) tarafından
Yok canim yeter ki o ailesiyle iyi olsunda benimle kötü olmuş huzuru bozulmuş hiççç
(12,819 puan) tarafından
O zaman umursamayacaksın canım sinir de olmayacaksın tepki de vermeyeceksin ama yüzüne bir bir söyleyeceksin
(18 puan) tarafından
Hele bi gelsin görsün bakalım beni asla yüzüne bile bakmicam ağzıma yazık ona tükettiğim nefese yazık gerek yok
+1 oy
(896 puan) tarafından
Eşinin yaptığı da doğru degl ya sana hakszlik yapıyor böyle bı insan aramaz mi hiç merak etmezmi yaa çok bencil kinci gbi bsey Allah yardımcın olsun ya kusersem ben kuserm 1 hfta sürer konuşmam aramam kendi arar ne yalan diyim küs kalamiyor bana tripe giriyor bahaneler bulup arıyor yine çocuklarıma soruyor anneniz ne yapiyor niye beni aramadı hiç felan dye 
(18 puan) tarafından
Yok canım normalde tartıştığımız da 3 gün bilemedin 4.gun arardim konusurdum ama ben ariyodum hep ben düzelsin diye uğraşıyor muşum bebeğini de ailesini ariyo ordan konuşuyolar ben varım yokum afedersin bi yerinin umrunda değil
(896 puan) tarafından
Dgru herkes bir olmuyor malesf degersz hissettriyorlar böyle yazık valla asıl ailen evlendigin kişi ve çocuğundur bence  yaa eşim öyle degl smdi bsey diyemem çocuklari aracı eder hoşuma gder ama belli etmem
+1 oy
(73 puan) tarafından
Hiç küs kalamam. Tartıştık diyelim 2 saat geçmeden konuşuruz anlaşırız. Özür dileriz falan. Genel anlmada kimseyle küsmem beni rahatsız eden kişilerden uzak durup mesafe koyarım küsmek bana göre değil.

Bu arada eşimle benim senin benim yoktur ben onun tişörtlerini falan giyerim beğenirsem 
+1 oy
(307 puan) tarafından
Gerçekten kalbim kırılırsa inat ederim ama asla küs kalmayiz telafi eder şebeklik yapar:)
+1 oy
(171 puan) tarafından
Gün mü birgün bana ceza verdi sabahtan akşama kadar soğuk konuştu özledim diye sabaha kadar ağlamaktan gözüm şişti güne asla dayanamam sonra izin aldı geldi iki gün benle ilgilendi 
0 oy
(1,965 puan) tarafından
VAlla bende öyle bir kincilik ve inatçılık var ki ama bu konusuna göre ciddi konu olursa kaç gün geçerse geçsin asla konuşmam 
(18 puan) tarafından
Haksız miyim sizce
(1,965 puan) tarafından
Haklısın böyle bir insanla asla konuşmazdımm ne yaparsa yapsın gözümden düşer
0 oy
(452 puan) tarafından
Canım ilk evlendigimiz sene en fazla konuşmadığımiz bir yada iki gündür şuan 4 yıllık evliyiz mesela bugün kızdım eşime dışarı cikicam dediği için çıkmadı kaldı evde baktım moreli bozuldu biraz 5 dakka sonra da canimli cicimli oldum hicbirsey olmamış gibi şimdi o eşya verme olayına gelirsek ben eşimin biseyini beğenirsem direk alıp kullanırım öyle de yapıyorum giyiyorum tişört lerini diyor bu kimin benim diyorum birde ben istesem gidip kardeşine vermez diye düşünüyorum 
(18 puan) tarafından
Ya ben çok beğendim dijital saatini ben takiyodum o da tuttu ben beğendim diye  bana başka bi tane aldi ama farklı yanı hiç beğenmedim ona da dedim ama o napti öyle olsun onun yaptığı gibi olsun
0 oy
(10,906 puan) tarafından
Ben dayanamam hemen konuşurum ***** olduğum için ama eşimmmm abooo senelerce konuşmasam konuşmaz 
(1,704 puan) tarafından
Bende
0 oy
(641 puan) tarafından
Ben hiç küs kalamam eşim değil ablamla falanda yani. Eğer bana küsmüşse zorla laf atarım kolunu sıkarım falan. 2 hafta çok uzun bir süre. Açık konuşmak gerekirse aranızda sevgi bitmiş gibi eşin tercihlerini umursamıyor yani sen benim hayatımda yoksun imajı veriyor yani bana yapılsa böyle düşünürüm. inşallah çocuk yoktur
(1,704 puan) tarafından
Varmış bende sen gibi düşündüm çok uzun bir süre varsın yoksun umrumda değil gibi ;(
(18 puan) tarafından
Umrunda değilim zaten olsaydım merak eder sorardı ya'da arardı çocuğu bahane bile edebilirdi ona karşı bende çok soğudum zâten
0 oy
(643 puan) tarafından

Ben eskiden ay bile geçse küs kalabilirdim ama dinen 3 günü geçmemesi lazım olduğunu öğrenince bütün hıncımı çıkarıyorum barışıyorum :D 

(643 puan) tarafından
Hatta geçen gün başından aşağı soda döktüm şişeyi de kafasında parçalayacaktım zor tuttum kendimi :D
(18 puan) tarafından
Günah sadece bana mi o bilmiyor mu günah olduğunu bi kerede o adım atsın hep ben fedakarlık yaptım yapmak zorunda değilim bende insanım
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Çok ilginç geldi bana o şekilde küs kalmak. Akşam ben hamileyim gereksiz alınganlık yaptım. Adam suçlu değil kendi kendime küstüm mesela ama küstüğümü bile unutmuşum sabah hemen aradı özür dilerim kirdiysam dedi. Saatlik benim tribim olur. Ben de de ciddi kalamama durumu var ya. Güleceğim geliyor barisiyorum o yüzden 
(18 puan) tarafından
Her evlilik bir olmuyor maalesef
0 oy
(3,600 puan) tarafından
Normal değil böyle Soğukluk girer aranıza,  Her seferinde alttan alma tabii ki ama adamın huyu bu belki de, demekki değişmiyor o yüzden bence küs kalmayı bırakmalısın. 

Çünkü ne kadar uzatırsan o kadar sen yaralanıyorsun yıpranıyorsun.. Bence bundan sonra yeni bir sayfa açmak gibi düşün Hiçbir şeye küsmemeye çalış normal konuşuyormuşsun gibi gerektiğinde ara bakacak hiç alınmıyorsun onu umursamıyorsun oda küs kalmaktan vazgeçecek
(18 puan) tarafından
Zâten beni umursamıyor bende inat ettim bakalım beni aricak mi çünkü ben artık eski ben değilim bekliyorum aramadiysada illaki eve gelecek görecek
0 oy
(2,958 puan) tarafından
En fazla 2 saat felan
0 oy
(1,443 puan) tarafından
O kadar küslük evlilikte sorun yaratır onu kardeşine vermiş sana da yenisini alsin niye inatlasiyorsunuz ki onu anlamadım az çok birbirinizin huyunu biliyorsunuzdur size inat yapıyorsa isteyemeyin inatlaşmayin derim ben
(18 puan) tarafından
Yok canim öyle değil herşeyi verir ailesine neyi var neyi yoksa ben olmasam elinde hiçbişeyi kalmıcak dımdızlak kalıcak
0 oy
(1,704 puan) tarafından

Ben olsam gider kaynima derim ki bu saatin ceketin anısı var biz sana yenisini alalım başka alıp veririm onları alırım seninde içinde kalmaz hem :) yada kaynina resmini at begendigin saati alıyım sendekini almam gerek de bence yanlış değil 

(18 puan) tarafından
Oooooo öyle bişey yapacam başıma ne getirmez ki eşim kaynimda hemen annesine babasına abisine ispiyonlar beni öyledir ler çünkü
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Gün hiç sürmedi cnm en fazla 1 saat falan 
0 oy
(3,197 puan) tarafından
Bizim ki çocuk gibi kğstü mü de süründürüyo gjcık haklı olsam bile triplerde yemek bile yemiyor bırak yemesin diyorum san hsram ediyjrmuş gibi hissediyorum
0 oy
(2,587 puan) tarafından

En fazla 5 dkk tartışma esnasında eşim veya ben ay neyse hadi bi kahve içelim der konuyu kapatırız konuşulması gereken bir konu ise sakinken konuşuruz 

İlgili sorular

0 oy
54 cevap 748 göst.
12 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Gltn brn (611 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 584 göst.
21 Ocak 2023 Aile kategorisinde Xanne (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,286 göst.
7 Mart 2021 Diğer kategorisinde Nurgizem (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 744 göst.