0 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde (122 puan) tarafından
Kızlar ben hamileliğimin ortasında sigarayı bıraktım acaba doğumdan sonra tekrar başlar mıyım nikotin atılımı ne zaman oluyor içsem içerim mesela ama doğumdan sonra da içmek istemiyorum bu şekilde bırakan oldu mu 

10 Cevaplar

0 oy
(996 puan) tarafından
72 saate vücutta attılır  ben hamlilkte tiksinerek bıraktım   doğum yaptım 20 gün sonra içtim 
(122 puan) tarafından
Bırakılamıyor yani nasıl Bi illetse kurtulamıyorsun
(996 puan) tarafından
Yok maalesef ben bıraktım 3, ay içemedim yine başladım
-Reklam-
0 oy
(377 puan) tarafından
Hamile oldugumu öğrenir öğrenmez bıraktım. Tiksinme vs hiç olmadı. Emzirme dönemi bitince başlarım diyordum hep yani  hiç bi zaman kafamda bırakmadım. Kızım 1.5 yaşında idi başladım tekrar (emzirmeyi 2 yaşta bıraktım) 
(122 puan) tarafından
Başlamak istemiyorum işte ya nasıl yapacak sam
(377 puan) tarafından
Kafanda bitirmediysen, istersen 5 yıl içme yine başlanıyor malesef.
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Ben başladım maalesef ya hamileligimi öğrendikten sonra bıraktım ill hafta zorlandım sonra istesem de içmedim falan ama doğumdan sonra aynı iradeyi gosteremedim maalesef. Eşim fr içtiği için oldu diye düşünüyorum. Sigara içilen ortamlardan uzak durmak faydalı olabilir
0 oy
(2,005 puan) tarafından

Ben ilk kızımda çok içerdim hiç iğrenmemiştim ama bu ikinci de olmasa da olur pskolojisindeyim günde 2 tane anca içiyorum bazen 1 olmuş oluyor içtiğim zaman da sigarayı ağzıma atıp yiyesim geliyor çok garip :D

0 oy
(4,735 puan) tarafından
Bende geri başlayanlardanım
0 oy
(5,441 puan) tarafından
Dohurdugum gün bıraktım iki yıl içmedim yine başladım 
0 oy
(78 puan) tarafından
Ben doğurur doğurmaz içmek istiyorum öyle çok canım istiyor ki 
0 oy
(826 puan) tarafından
Bende bıraktım ama bıaranoce içmek ıctıyorhm doğumdan sonra
0 oy
(726 puan) tarafından
2 gebeliğimde de bıraktım ilk hafta kızımi sütten kestim tek tük içtim gece içmemeye hafta sonu içmemeye başladım annenmlere giidnce içmedim böyle devam etti 2 gebeliğimi öğrenir öğrenmez bıraktım içmeyi de düşünmüyorum artık Allah'ın izniyle 
0 oy
(1,496 puan) tarafından
Hamileligimi ögrendigim an bıraktım tiksindim kokusundan dogurdum 3 ay sonra başladım emzirmiyordum bu arada şuan 7 aylık ben hâlâ içiyorum ama öyle günde 1 paket değil günde 6 7 dal falan 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 281 göst.
1 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubra1992 (3,550 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 476 göst.
4 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EsleminAnnesi (3,100 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 147 göst.
17 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kardelen.kardelen (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 317 göst.
30 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Cicek19 (19 puan) tarafından soruldu

400,698 soru

11,990,488 cevap

36,176 kullanıcı

...