0 oy
176 göst.
önce Diğer kategorisinde (311 puan) tarafından
Böyle bi çağa çocuk getirip hainlere inat türk evladının soyunu devam ettirip güçlü vatan aşığı çocuklar yetiştirmek mi yoksa artık düşünmüyorum diyip vazgeçenlerden misiniz kızlar ben ikisi arasındayım :(

10 Cevaplar

+2 oy
önce (75 puan) tarafından
Suriyeliler bizden azimli bosverin. Yakında Türkiye değil surkiye olacağız.
önce (311 puan) tarafından
Mahellesinde full suriyeli olan ben :(
-Reklam-
0 oy
önce (300 puan) tarafından
9 10 tane doğuruyorlar sen düşün
0 oy
önce (3,970 puan) tarafından
Vatan millet mi kaldi bacim. Bi kizim var ilerde asla Türkiye de yaşamasını istemem. Gitsin yurt disina imkanimiz var o zamana kadar daha da iyi oluruz Allah nasip ederse. Suan yok ama oglum olursa ne askere gonderirim ne başka bisey. Bu devlet bizi mi dusunuyo. Herkes kendini düşünsün kurtarsin. Basima bisey gelse pskptin teki gelse oldurse b.ku bo.kuna ben giittigimle kalirim. Amaa olmez kalirsam heleki evladima uzanacak fesat olursa devleti kanunu beklemem ben öldürürüm. Uc sene yatıp çıkar o hain beklerim yine oldururum. Bu devletin hicbir kurumuna inancim yok. He bana kalsa coktan gitmistim ama tek cocugum ve ailem cok uzuluyo ben bahsini bile acsam
0 oy
önce (1,576 puan) tarafından

Çok başka hayallerim var ama o güzel hayalleri burdakilerin yorumuna bırakamam. Bu hayalime göre çocuk isterdim normalde istemiyorum :) 

0 oy
önce (2,078 puan) tarafından
Spiral taktirdim artık başka yöntemle korunma iki evladım var ortalık kötü ben dayanamıyorum gördüklerime duyduklarıma.rabbim ortalığa şakinlikk versin idam gelsin diye dualar ediyorum 
0 oy
önce (1,534 puan) tarafından
Açıkcası sonumuz belli değil. Birini nasıl koruyacağım diye düşünüyorum çok zor.
0 oy
önce (552 puan) tarafından
Ben istiyorum ama sağlığım beynim istemiyor kızıma haksızlık yaptığmi dusunuyorum çok sıkılıyor 4 yaşında kızım. Ama hayat belli şartlar belli durumumuz belli çok kararsızım bende
0 oy
önce (9,576 puan) tarafından
Ben vazgecenlerdenim ortam cok kotu cocuklar hep disarinin fikrini tatli goruyolar evdeki fikri baski olarak gorup sirf baskidan kurtulmak birey oldugunu kanitlamak hatta aileye dikbasliliktan zevk alarak disariyi destekliyolar ha gercekten egriyi dogruyu hesap edip kendi fikri olsa tamam belki ben yanlisim o beni duzeltsin yanlis miyim ama yok en ufak seyde bunu yapiyolar ayrica ne kadar elimizde tutabiliriz esim diyoki bilgisayar alayim PlayStation alayim otursun evde hic mi arkadasi olmayacak evi ne kadar doldurursan doldur dışarısı tatli gelecek ben bi tane dogurdum Allahin gucune gitmedin da pismanim onemli olan dogurmak degil yetistirebilmek çünkü  
0 oy
önce (3,156 puan) tarafından
Doguruyosun hastanede güvende değil, okutuyorsun okulda güvenli değil. Nerde nasıl yetistirelim ben bıktım artık ülkenin geleceğini görseydim. Dogurmazdim çocuk dahi dusunmezdim.
0 oy
önce (2,317 puan) tarafından
Baskalari için kendimden vazgeçmek olur bu 

Ortalık...... çocuğu diye niye evlat sahibi olmaktan bu mutluluktan bu hissiyattan vazgeciyim ki

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 432 göst.
19 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Cansuklns (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 439 göst.
4 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Londra (3 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 252 göst.
8 Haziran 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 224 göst.